Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Michuj, ja znalazłam w necie bezbolesną instrukcję jak to zrobić i do tego ma 99% skuteczności :mrgreen: a znalazłam całkiem nie chcąco szukając obrazka żyletki do wyrażenia siebie :P

 

:shock: bezbolesna instrukcja? coś wierzyć mi się nie chce. Bezboleśnie to będzie jak będę nawalony fentanylem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bretta, no przecież nie przeszkadzasz!! Co TY wygadujesz niuniuś :*

 

halenore, nie wiem... afobam chyba by mógł wpłynąć... wolę nie ryzykować... pobudka o 7...trudno odeśpię w dzień...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos igieł to ostatnio w labie na pobraniu krwi wymysliłem bajer. Praktykantka się zbliża z igłą no i: "Pewnie wielu mężczyzn mdleje. Rzecz jasna z powodu Twej urody, a nie pobrania krwi". No ale oklepany tekst, więc nie wyszło.

aż się wzruszyłem. jakie to romantyczne buuuu chlip chlip :why: ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mad_Scientist, yyy?? nekrofilem?? z jakiej okazji?? :shock:

 

Michuj, no prawie bezbolesna ale można się znieczulić czymś dodatkowo... ogólnie bardzo romantyczna śmierć to by była :105: no ale jeszcze się ze mną chwilę pomęczycie... nie ma tak dobrze... chyba że mnie będzie częściej telepać to nie ręczę za siebie...

 

halenore, ale ja nie szukałam tej instrukcji tylko obrazka no... właśnie sobie uświadomiłam że brałam 4 godziny temu afobam na telepkę... to i tak już po ptokach... kufa... ale teraz już nie wezmę do spania bo dostanę amnezji :hide:

 

Mad_Scientist, taaaa słyszałam że lubisz wziernikowania itd :mrgreen:

 

-- 22 cze 2011, 01:50 --

 

A propos igieł to ostatnio w labie na pobraniu krwi wymysliłem bajer. Praktykantka się zbliża z igłą no i: "Pewnie wielu mężczyzn mdleje. Rzecz jasna z powodu Twej urody, a nie pobrania krwi". No ale oklepany tekst, więc nie wyszło.

aż się wzruszyłem. jakie to romantyczne buuuu chlip chlip :why: ;P

 

co za wredota... :twisted: lepiej tak niż zemdleć :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie taktu, to przypomniał mi się motyw mojego byłego sąsiada. Był na rozmowie kwalifikacyjnej, robota w anglii jako opiekun osób starszych. I pytają go: czy ma pan jakieś doświadczenie ze śmiercią? Mówi: tak, pracowałem 2 lata w rzeźni :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj, no prawie bezbolesna ale można się znieczulić czymś dodatkowo... ogólnie bardzo romantyczna śmierć to by była no ale jeszcze się ze mną chwilę pomęczycie... nie ma tak dobrze... chyba że mnie będzie częściej telepać to nie ręczę za siebie...

 

 

Dalej nie będę wnikać :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mad_Scientist, no ja miałam tak po mieszance afobamu alkoholu i soku grejfrutowego :mrgreen:

a ogólnie z afobamem jest też tak że jak weźmiesz na sen i nie prześpisz 7 godzin to może Cię trafić amnezja następcza również...

 

Michuj, a w co tu wnikać??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×