Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Mad_Scientist, profilaktycznie ale ciekawi mnie moja krzepliwość i ob... bo w każdej morfologii wychodzi mi lekko podwyższone a nie wiadomo gdzie jest ten stan zapalny... wszystko zwalają na kręgosłup...

 

wiola173, na zaburzeniach osobowości dziewczyny zasugerowały żebym coś takiego napisała, żeby przedstawić swój przypadek... bo w sumie niewiele o sobie powiedziałam mimo ponad 2700 postów nabitych... no i uznałam że takie coś może być dobrym przygotowaniem dla mnie do terapii, chciałam to dziś napisać ale robiłam dosłownie wszystko żeby tego uniknąć... żeby uniknąć konfrontacji ze swoją przeszłością... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, jeszcze nie wiem, wybiorę coś co mam w kolejce do obejrzenia. Wczoraj obejrzałem "The Ninth Gate" Polańskiego i właśnie o taki klimat mi chodzi.

 

Ło. Tak psioczyli na "Wrota", że to upadek Polańskiego, że taki słabiutki film. A ja uważam, że film jest bardzo klimatyczny i solidny. I muzyka Kilara. Mrozi krew w żyłach.

 

-- 22 cze 2011, 00:39 --

 

Lady_B, ignorujesz mnie? C'mon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, tzn. sam film "jako film" jest ogólnie średni, ale właśnie klimat dzięki muzyce i scenerii jest fajnie zbudowany.

 

Chyba przypomnę sobie Dark City, wprawdzie to s-f, ale bardzo mi się podobał, a sceneria wyśmienita.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KeFaS, byłam z psem 3 godziny temu jak mnie telepało pierwszy raz dzisiaj i chciałam z okna skakać :?

 

halenore, nie obraziłam się... no coś Ty... fajna piosenka... ja się nie obrażam o takie rzeczy... nie widzę powodu...

 

sorry ludzie ale nie ogarniam dlatego tak piszę z opóźnieniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady_B, głowa do góry, włącz sobie jakąś komedię to zapomnisz o lękach.

Ja zawsze, odkąd pamiętam, uciekałem w świat filmów i gier i dzięki temu żyję ;)

 

Ooo właśnie, nowa Alicja, przypomniało mi się, że wyszła, a nie miałem czasu pograć. Chyba sobie później zainstaluję, bo gra ma bardzo mroczny klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KeFaS, stara alicja wymiatała. Ja sobie pół dnia dziś Baldur's Gate 2 męczyłem. Podobno ma wyjść reedycja na silniku grawicznym jak w Dragon Age. To będzie kosa normalnie :shock:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj, kaszlodynu się zachciało :D no stara Alicja była super, dlatego sobie od razu zaciągnąłem nową. Ale ogólnie rzadko gram w nowości, jedyne co mnie wciągnęło z nowych gier singlowych od dłuższego czasu to Dead Space 2, bo jedynka też mi się podobała.

 

No to lecę, trzymajcie się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, tzn. sam film "jako film" jest ogólnie średni, ale właśnie klimat dzięki muzyce i scenerii jest fajnie zbudowany.

 

Chyba przypomnę sobie Dark City, wprawdzie to s-f, ale bardzo mi się podobał, a sceneria wyśmienita.

 

Bo "Dziewiąte wrota" nie są jakimś górnolotnym kinem. Chyba wcale nie nie miały takie być. Za to jako dreszczowiec ogląda się film znakomicie. Ja ogólnie lubię filmy Polańskiego. Roman P. jak nikt inny, potrafi wzbudzić we mnie prawdziwy niepokój. "Matnia", "Lokator", "Dziecko Rosemary", nawet "Nieustraszeni zabójcy wampirów" czy "Tragedia Makbeta" kipią klimatem grozy.

 

Oglądałam Dark City. Oryginalny film.

 

Lady_B, tak sobie pomyślałam, że często nam źle, więc zadzwonimy do Tyrone'a, żeby pomógł nam sprzątać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×