Skocz do zawartości
Nerwica.com

What is this??


alepysiak5

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegos czasu(czt6erech dni) kołacze mi serce i non stop czuje lęk.. po glowie krazy 100 innych mysli i urojone choroby.. najpierw myslalem ze to tylko jakas wada serca poszedlem wiec do lekarza, opowiedzialem o swoim problemie.. zrobil mi EKG i powiedzial ze wszystko jest ok. dal mi jakis syrop na uspokojenie.. to kołatanie serca jest okropne!! mam puls 100-120. pozatym te mysli . najgorzej jest przed zasnieciem.. i jak jestem sam.. boje sie ze to shizofrenia.. bo wyczytalem ze czlowiek czuje sie taki inny. ja sie wlasnie taki czuje.. tak jakby takie rozkojazenie, spowolniony wzrok(?)... wogole jest inaczej... nie wiem co o jest ale boje sie jak cholera! nie chce do reszty zwariowac.. :( tak wogole to przypominam ze mam 15 lat i troche stresow za soba... glownie w szkole. sorki ze pisze tak chaotycznie ale nie umiem ukladac zdan w jedna calosc... prosze pomozcie!! Rodzice mowia ze to mi minie... ja rozumiem miec taki stan z 1 dzien ale nie 4:/ A macie czasami takie głosy przed zasnieciem?? ze na przyklad lezysz a tu jakis taki brzdek albo chuk.. lub tez słowa wypowiadane jakby przez osoby... tak strasznie sie boje ze to shiza:((:(:(:(:(

dodam jeszcze ze objawy pasuja na nerwice... sucho w ryju,kołatanie serca, poczucie lęku,brak apetytu, bezsennosc,pocenie sie...

i wlasnie gdzies przeczytalem ze (tutaj cytuje)

Istnieją "pseudonerwicowe" formy schizofrenii, w których na pierwszy plan wysuwają się objawy hipochondryczne, neurasteniczne, anankastyczne czy histeryczne. W takim wypadku ciężko odróżnić schizofrenię od nerwicy. Jedynym objawem różniącym te choroby może być poczucie inności i obcości.

 

i ja wlasnie mam to puczucie obcosci.. tak mi sie wydaje...:( boze!! ja nie chce byc psycholem:(:(:(:( boje sie:(

 

[ Dodano: Sob Gru 16, 2006 10:41 am ]

A jeszcze bardziej mnie zestresowalo to ze sie dowiedzialem ze schizofrenia ujawnia sie w wieku dojzewania 15-16 lat a ja mam wlasnie tyle:(:(:( boje sie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Nie musisz się zamartwiać, że ktoś nazwie Cię psycholem tylko dlatego, że czujesz sie obco. Ja ponoć jestem całkowiecie normalna, a cały czas się tak czuję :roll:

 

 

Nic mi sie nie chce - bo mam depresje

A gdy mam depresje to - nic mi sie nie chce

niezłe to :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, troche mnie to uspokoiło...

ale teraz martwie sie o nauke... kurcze jestem w 3 gimnazjum... ta klasa moze zawazyc na calym moim zyciu.. niedlugo mam egzaminy probne!!! jak skutecznie sie leczyc? najgorsza jest derealizacja... zycie jak w filmie:( mam to od wtorku a juz zapomnialem o normalnym odbieraniu rzeczywistosci..:( jak myslicie czy to przejsciowe w tym wieku?? czy bede mial to do konca zycia... gora 3 miesiace.. dluzej nie wytrzymam;( i cos sobie zrobie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tozes mnie pocieszyl!!! az tak zle miales?? to depresja czy nerwica??

od kiedy?? masz jeszcze?? mam nadzieje ze mi minie bo cholery dostane..:|

 

[ Dodano: Nie Gru 17, 2006 9:06 pm ]

moja ciocia miala 3 miesiace:( inni maja po 7 lat.. od czego to zalezy?? ja chce byc zdrowy...!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzisiaj u lekarza i mi przepisal Polrazol , Atenolol i Hydroksizine... co mam brac a co nie...?? bo nie mam do niego zaufania...

 

[ Dodano: Pon Gru 18, 2006 4:30 pm ]

A czy to mozliwe ze moje leki sa wylacznie spowodowane derealizacja?? bo ja nie mm zadnych napadow.. mam staly lek przed tym matriksem... to jest jakies rozwiazanie... podobno Kozłek Lekarski pomaga?? prawda??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×