Skocz do zawartości
Nerwica.com

off top z CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.II


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

I.C.E_ty_szmato
,

 

No nareszcie pokazales swój poziom..."ty chuju" juz Ci zabraklo odwagi napisac na otwartym? Trzeba bylo az na PW?

Czym TY dla mnie jestes, nie moge napisac, bo samemu sobie musialbym wrzucic osta. Mam nadzieje, ze juz nigdy nie pojawisz sie na tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I.C.E_ty_szmato
,

 

No nareszcie pokazales swój poziom..."ty chuju" juz Ci zabraklo odwagi napisac na otwartym? Trzeba bylo az na PW?

Czym TY dla mnie jestes, nie moge napisac, bo samemu sobie musialbym wrzucic osta. Mam nadzieje, ze juz nigdy nie pojawisz sie na tym forum.

 

Mam odwagę. Tylko na chuj kasujesz posty prostaku ? Byłeś taki kozak i kasujesz konta ? Wypierdalaj skurwielu. Masz szczęście że jesteś poza Polską bo chętnie bym się z tobą spotkał i pogadał na osobności. Wówczas zobaczylibyśmy jaki z ciebie kozaczek.

Ja cię kutasie nawet obsrać bym nie chciał. Sam masz debilu taki poziom. Z twoją chorobą nie powinieneś być adminem bo ci rzeczywistość się myli ze snem.

 

Tak jak ci napisałem. Przestań lamentować łachmyto tylko pierdolnij sobie w końcu w łeb. Ulżysz sobie i innym. Bądź mężczyzną a nie frajerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

allegro Tylko ,że widzisz , Twojego chamskiego zachowania nawet choroba nie tłumaczy.

Bo jestem wkurwionym bydlakiem - dziełem takiego chuja którym jest amon czy jak mu tam. Bo miał jebany przerost ambicji i zachciało mu się porządki robić. Ja nie jestem z tych co włażą innym w dupę. Mam swój honor i ambicję. Jeśli się kasuje konta nie dając możliwości wytłumaczenia się i wyrażenia własnej opinii to tak się budzi bestię.

Lady_Beznadzieja Ty się lepiej nie wpierdalaj i idź cukrzyć swoim koleżankom. Bo jedyne co umiesz to tylko tuli tuli.

 

Wiolka miała rację - zdrowy z debilem się nie dogada więc skasowała swoje konto dużo wcześniej. Ja jak dureń myślałem, że tu jest moje m-ce.

 

Lady_Beznadzieja moje dziecko jest najszczęśliwszym dzieckiem pod słońcem i gwarantuje ci że nie ma się czego wstydzić. Ma rodzinę i spokojne dzieciństwo. Tobie moge jeszcze wybaczyć bo jesteś sama z psem więc możesz być spaczona i to forum to twoje jedyne życie.

 

a w ogóle to JEBAŁ WAS PIES Debile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie dziecko musi być dumne... :mrgreen:

to już mój stary ma więcej klasy niż ty...

idź już malutki człowieczku, nie ośmieszaj się jeszcze bardziej...

moje przynajmniej ma jakiś sens...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie dziecko musi być dumne... :mrgreen:

to już mój stary ma więcej klasy niż ty...

idź już malutki człowieczku, nie ośmieszaj się jeszcze bardziej...

moje przynajmniej ma jakiś sens...

 

Co ty z tą klasą ? Obsesje masz ? Nie będę po tobie jechał bo się jeszcze potniesz lub powiesisz.

Ja sram na twoje opinie i ciebie razem.

 

Monika1974 Czy żałuję czy nie jakie to ma znaczenie. Popij wodą. Muszę jedynie Ci oddać honor, jedynie do Ciebie mam respekt i szacunek. Takich osób trzeba na moderatorów. Uczcie się pozostali.

Monika1974 Widzisz przeszło rok byłem z Wami z Wami zrozumiałem co to nerwica i po części dzięki Wam mam już to za sobą. Nie mniej jednak nie pasuję tutaj gdyż ( nie wiem czy przez zazdrość czy z innych powodów ) zostałem wyrzucony. Ok stało się trudno. Najechaliście na mnie jak na burą sukę. Ale bity pies gryzie. Nie zasłużyłem sobie na takie traktowanie i z żalem w słabym stylu muszę się pożegnać. Moje zachowanie i ostre słowa są jedynie efektem mojej frustracji na zachowanie niektórych tu obecnych. Mam inne zdanie na pewne tematy które nie są tu tolerowane gdyż niektórzy zapomnieli co znaczy FORUM DYSKUSYJNE.

 

Tyle ode mnie.

 

p.s. Wiem przesadziłem i to mocno. Przepraszam ale to efekt złości i frustracji. Chciałem dogryźć za wszelką cenę tym których nie lubię bez względu na koszty i nie przebierając w środkach. Chcecie się gniewajcie chcecie nie. Wiem że nie którym sprawiłem przykrość za co jeszcze raz PRZEPRASZAM.

Mnie również jest przykro, że zostałem tak potraktowany. I nie piszcie że na własne życzenie bo to nie prawda. Bo jeśli karać to wszystkich po równo lub nikogo.

 

Tymczasem

 

-- 30 maja 2011, 23:48 --

 

buka, Chcesz mój adres zapraszam na konfrontację :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×