Skocz do zawartości
Nerwica.com

Natrętne myśli na temat mojego przełyku


altman

Rekomendowane odpowiedzi

hej wszystkim mam pytanie bylam prywatnie u psychiatry zapisal mi lek fevarin a 3 dni temu skonczylam lek pramolan ktory bralam miesiac czasu . Od stycznia zaczynam psychoterapie ale dalej mam dolegliwosc ktora nie daje mi spokoju tzn ciagle uczucie kluski w gardle takie sciskanie w gardle i czasami jakby mi cos stalo w przelyku . Caly czas mam natretne mysli na temat mojego przelyku przelykania i tym podobne .Zawsze rano jak wstaje to pierwsza mysl jaka mi przychodzi do glowy to moj przelyk nie moge pozbyc sie tych natretnych mysli . Mam jeszcze jedna dolegliwosc nad ktora rozmyslam to jest ciagle mi sie odbija tak do gory mi sie podnosi , jak nie raz sie za szybko je to czlowiek sie tak zapycha i moj tak staje jedzenie musi chwile odczekac i przechodzi to ja mam takie cos .Nie wiem co to jest od dzis zaczynam brac fevarin . Wogole to schudlam 3 kg nie mam apetytu jem ale sie zmuszam do jedzenia wieczorami to sie wogole do nikogo nie odzywam i caly czas mam krazace mysli o swoje zdrowie ze cos mi sie stanie ze sie ududsze i takie tam mysli mi chodza po glowie w ciagu dnia tez nie wiele sie odzywam i brak mojego poczucia chumoru prawie caly czas jestem zamyslona i nie mam chumoru poradzcie mi cos prosze o jakas odpowiedz dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wariott, ja już nie mogę..... i najgorsze jest to, ze nie wymyslam sobie tych objawów... teraz zauważyłam jasnobrązowe plamy na paznokciu,zmieniona płytka, paznokiec mi dziwnie rossnie i naczytalam sie w necie ze to moz byc czerniak i cała sie trzęsę i nie mogę o niczym innym myślec. kilka dni temu co innego mnie bolało i znów te myśli.. mam wizję,że umrę , ze mi amputują palce itd. tak to sie świetnie czuje, ale ten rak mnie przesladuje i nie wiem czy jutro leciec do lekarza czy nie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurcze....to nie czerniak.....Może gdzieś odbiłaś sobie paznokcia... Czerniak wywodzący się z plam soczewicowatych (bo taki opisujesz) nie rosnie z dnia na dzień...jego rozwój jest dosc długi i trwa nawet 3 lata...

Wg mnie musiałas gdzieś sie uderzyć, lub prztrzasnąć palca.....Ot cały problem...

Pozdrawiam!!!! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... zawsze gdy szukam podobnych historii do swojej napotykam sie na Twoje tematy ... hmm.. mam podobnie tak jak Ty.. leczenie u mnie sie skończyło ale problem gardła nie daje też mi spokoju :/ zawsze jakcos jem idzie to do żołądka po jakims czasie..czasami ciezko przełykac.. dziwne.. bo takie uczucie towarzyszy mi od jakiegos czasu :/ tez mam takie mysli .. tyle że niewiem czemu juz nie biore zadnych leków.. wiem tyle że strasznie boli mnie głowa :(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×