Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co leci, ja sobie oglądam to co wcześniej nagrałem albo "kupiłem" na torrrentach :P

Patrzę, że ktoś z HBO HD nagrał "Flashbacks of a Fool" to sobie obejrzę. (lubię HBO, bo można lektora wyłączyć ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w Sopocie najczęściej bywam, najlepszy klima. Zapach może i fajny, ale jak się nie ma kataru :P

No a teraz relaks przy muzyce i potem standardowo jakiś film będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór :)

W zasadzie to zaglądam tu często, piszę rzadko, a czasem, kiedy mnie coś martwi, mogę się trochę pocieszyć, wchodząc tutaj :D

Bo od razu zaglądam do tematu hipochondryków, co tam sobie każdy przypisywał i mi raźniej:p

 

A tym razem? Bolą mnie żebra, są tak wrażliwe na dotyk, od kilku dni. Nie półpasiec :)

Podobno to objaw nerwicy. I - oby nic gorszego - jeśli tak, to jestem w dobry miejscu i w dobrym czasie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry ;)

Mnie cały czas coś boli, przez minutę sobie wkręcam od razu kilkanaście śmiertelnych chorób, ale potem zajmuję się czymś innym, o bólu zapominam, a potem jakoś samo przechodzi, więc olewam :P

Chociaż ząb już mnie ze 2 tygodnie "pobolewa", chyba jednak się wybiorę do dentysty, ale to trzeba, się umówić, wyjść z domu, a nie widzi mi się to zbytnio, więc i tak pewnie będę to przeciągać kolejne 2 tygodnie, aż nie będę mógł jeść ulubionej pizzy peperoni, a wtedy to już klapa będzie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam, że nie mogę się ogarnąć :P Mój chłopak czasem (a nawet częściej niż czasem) beszta mnie za takie podejście, ale to nie ma tak, że hop siup, chce mi się wszystko, mam 100% ochoty, by pracować nad sobą, to nie jest łatwe :)

A te bolączki to są wtedy, gdy się za dużo myśli, moje żebra również odezwały się w takim momencie, gdy za dużo się skupiam na sobie. Ale żeby aż tak bolało przy hipochondrii ? :P

 

Mogę Cię postraszyć, że nieleczone zęby skutkują wieloma przykrymi konsekwencjami w organizmie, nawet chorobami serca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dzięki za pocieszenie ;)

Przy następnym skrzywieniu twarzy z bólu podczas jedzenia może zadzwonię do dentysty, albo chociaż sobie zapisze, żeby zadzwonić. :P

Na tą chwilę jest ok, ale pizza już w piekarniku, więc co to będzie to się okaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, wreszcie mogę tu coś napisać :P Chcę wytrzymać jeszcze chociaż do 1 żeby położyć się i szybko zasnąć, bez nachodzących smutnych myśli. Nienawidzę się kłaść i nie móc zasnąć przez te wszystkie brzydkie wątki jakie musi analizować mój mózg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inny, Zacznij od zmiany podpisu na forum, bo jak sam siebie tak opisujesz jak w nawiasie to raczej Ci to nie pomoże.

 

-- Pn, 25 kwi 2011, 01:24 --

 

[videoyoutube=oG6pEolAKm8][/videoyoutube]

 

ale mi się wkręciło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×