Skocz do zawartości
Nerwica.com

jestem nowym nerwicowcem


kokoko

Rekomendowane odpowiedzi

hej chciałbym się przywitać z "braćmi" mecze się od 12 lat, było już dobrze nerwice zaleczyłem jednak nie poddałem sie psychoterapii... ostatnio nastąpił nawrót choroby więc postanowiłem pójść do psychoterapeuty myśle że mi pomoże w co głęboko wierze. wszystko zaczęło się przed maturą gdzie znalazłem się w szpitalu...

 

[ Dodano: Pon Lis 27, 2006 10:47 pm ]

podejrzewali u mnie wyrostek robaczkowy więc mi go wycieli i ... puścili do domu...!!! jak się póżniej okazało to na tle nerwowym... przez ostatnie lata byłem leczony lekami antydepresyjnymi amitriptyliną no i nie wiem czy trafnie gdyż wiem teraz że to nie depresja a nerwica...

 

[ Dodano: Pon Lis 27, 2006 10:49 pm ]

mam straszne dolegliwości ze strony układu pokarmowego... napady lęku, nachodzą mnie różne myśli-natręctwa, niewiem na ile mi pomoże psychoterapia ale nie widze innego wyjścia jak się jej poddać

 

[ Dodano: Pon Lis 27, 2006 10:54 pm ]

mam 31 lat, prowadze małą dobrze prosperującą firmę, więc pieniędzy mi nie brakuje... a mimo to... chętnie bym je wszystkie oddał za wyzdrowienie!!! wiem ile kosztuje zdrowia taka męczarnia... j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj :D Wiem co przechodzisz bo mnie rowniez to niedawno spotkalo, nie mam zmartwien wszystko uklada sie w najlepszym porzadku,jednak ta choroba dopadla rowniez i mnie.Glowa do gory jestesmy z Toba nie jestes sam tutaj mozna duzo sie dowiedziec na temat tej choroby,a takze jak niektozi sobie z tym radza.Jesli sie zdecydowales na psychoterapie to skorzystaj z niej naprawde pomaga :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×