Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jesteście zadowoleni z tego forum..?


Artur

Jestem...  

616 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jestem...

    • ...zadowolony/a z forum
      606
    • ...niezadowolony/a z forum
      157


Rekomendowane odpowiedzi

Panna_Modliszka, ja mam tylko jedno zastrzeżenie co do tamtego tematu.

Przepychanki w pewnym momencie się skonczyły, ludzie znów zaczeli pisać posty na temat właściwy i nagle po 50 paru minutach ( tak kontrolowałam ten wątek) przyszłaś i zainicjowałaś znów aferę tekstem :"skonczycie już te przepychanki".Przeciez one już były zakończone od prawie godziny , nie zauważyłaś tego? I znów zaczęła się jazda. Potem jak zwykle dołączyła Pinkii i zaczęła komentarz do Liliany (żałosne :hide: )

Kuźwa, co się tutaj dzieje :shock: Kiedys tak nie było :(

 

 

Kasiu? Wiesz dlaczego tak się dzieje?

Dlatego,że nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednich stanowiskach, mający trudności z przyjmowaniem krytyki są dopuszczani do tej funkcji.

Oczywiście wiadomo,że na początku powinno dać się kredyt zaufania moderatorowi. Ale kiedyś powinien się skończyć. Poprostu.Nie wszyscy mogą być moderatorami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jansol, :lol: 99% użytkowników tego forum ma na koncie posty tego typu.....i co w związku z tym?

od moderatora oczekuje się czegoś więcej ,czyż nie powinno ?

Myślisz, że jak wkleisz tu linka to nagle wszyscy się rzuca na kogoś?

bardziej będą mieli możliwość do odniesienia się w sposób obiektywny ..

Ci których to interesuje to już przeczytali, ci którzy chcieli już się wypowiedzieli a ci którzy mają to gdzieś nie przeczytają i dalej będą mieli to w poważaniu..... :bezradny:

 

:bezradny:

 

 

to może na przyszłość zajmij się sobą zamiast ułatwiać coś wszystkim innym ..... 8)

wyżej już o tym pisałem ...

 

A czym Ty się teraz różnisz - od tego co zarzucasz paradoksy, :lol: robisz dokładnie to samo...oceniasz, mało tego "organizujesz lincz" 8)

być może tak - chociaż dla mnie to jest bardziej sposób niezadowolenia z co po niektórych wypowiedzi... przez co wpływa na jakość forum a po to jest chyba ten wątek - niech inni się dziesięć razy zastanowią zanim coś chlapną ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odchciewa mi się pisać i moderować jak czytam niektóre posty

niektórzy myślą, że moderator to chyba bot, co tylko usuwa niepotrzebne wątki, spam i wszystko się samo robi

otóż, moi drodzy, moderator to zwykły człowiek, który MA PRAWO wyrazić SWOJĄ opinię

obraziłam tam kogoś? nie wydaje mi się.

oceniłam zachowanie -owszem. ale co, nie mam do tego prawa?

mam mieć zdanie, takie żeby pasowało użytkownikom, bo mam funkcję moderatora?

napisałam co mi się nie podoba i co o tym sądzę. i dostałam za to baty. bo co? bo jestem moderatorem.

niektórzy muszą sobie po prostu dać na wstrzymanie bo dyskutowanie z kimś, kto uważa, że tylko on ma rację jest całkowicie bezproduktywne :roll:

inni niech się nauczą czytać, bo wynurzają błędne wnioski.

 

 

Basiu, nie Ciebie ludzie mają na myśli z tego co wiem. A wiem dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wszyscy myślą, że moderatorzy się tak wszyscy kochają? Że funkcyjni mają zawsze takie samo zdanie? :lol:

ja tak nie myślę - każdy jest inny i ma inną przeszłość ale to nie tłumaczy żeby okazywać swoje niezadowolenie z czyjeść pracy ... powiedzmy taka konstruktywna krytyka ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jansol, to zamiast wylewać żółć na forum napisz do administratora.....ale rozumiem masz parcie na bycie "praworządnym obywatelem który uświadamia wszystkich" a robisz to samo....wiesz jak to jest, jak donoszenie na kogoś że on donosi ;)

 

Na mnie swojego czasu były skargi, i zostałam usunięta ze stanowiska moda, nabrałam dystansu - wróciłam i jakoś idzie, ale wszelaka konstruktywna krytyka jest mile widziana.....tyle, że najgorsze jest to, ze jak ktoś się narobi to nikt tego nie zauważa, jak poprawiliśmy dział leki i zrobiliśmy spis z linkami, to nawet pocałuj się w dupę nikt nie usłyszał - ale wystarczy jedna, emocjonalna wypowiedź i już lecą gromy.

 

Wymagacie od moderatorów dużej wyrozumiałości - bo w końcu to forum ludzi zaburzonych i czasami trzeba wybaczyć, jednocześnie co drugi post grzmiąc - że od moderatorów wymaga się więcej.......my też jesteśmy/byliśmy zaburzeni....a gdzie wasza wyrozumiałość?

 

-- N mar 13, 2011 12:38 pm --

 

Naprawdę Shadow czyta wiadomości i każda z nich jest omawiana, żaden moderator nie ma "zielonego nicka na zawsze" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, Uwielbiam Cię.

Masz racje,że jeśli moderatorzy zasłużą na pochwałę, to jej nie widać,natomiast zauważa się tylko błędy i na nich się bazuje.

Widzisz....Ty podeszlaś dojrzale-wróciłaś, kiedy nabrałaś dystansu. Nie wszyscy idą Twoimi śladami. I to jest przykre. Być modem za wszelką cenę i mieć w.je.ane na całą resztę.

Mi od pewnego czasu źle się tu na forum konwersuje. Poprostu źle się tu czuję. Wiem,że to mój problem. Ale stwierdzam fakty.

Obiektywizm tu niegdyś panujący ostatnio gdzieś się schował. Są lepsi i lepsiejsi. I to nie jest tylko moje zdanie.

Nie chcę dodawać oliwy do pieca. POwiem tylko,że mam dowody w postaci PW, nie od jednej, dwóch czy pięciu osób.

Powstaje pytanie : Dlaczego boimy się tu o tym napisać? To powinno dać wiele do myślenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powstaje pytanie : Dlaczego boimy się tu o tym napisać? To powinno dać wiele do myślenia.

A nie powinniście się bać - jeszcze tylko dodam, ze jeśli administrator dostaje tego typu wiadomość - to przekazuje nam ją anonimowo - więc nie ma strachu o ewentualne późniejsze "gorsze traktowanie" .

Tylko błagam, nie zalewajcie Shadowa teraz milionami listów - bo mi się za to oberwie ;)

 

-- N mar 13, 2011 1:12 pm --

 

Monika1974, 8) na mój temat to nawet postał osobny Temat - to był dopiero czaaad :lol: ( linka-i-moj-problem-t18153-14.html )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc też czasem nie podobają mi się niektóre wypowiedzi modów, mam takie odczucia ,że im nie wypada pewnych rzeczy pisać i powinni zachować pełen obiektywizm. Z drugiej strony tak jak napisała Paradoksy : są też tylko ludźmi i mają prawo do swojego zdania. Tak myślę ,że może rozwiązaniem byłoby gdyby modzi posiadali 2 konta- jedno oficjalne jako mod i używali go tylko do "pilnowania" forum. Z drugiego zaś wypowiadali by się jak każdy użytkownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny : PISZCIE DO ADMINA : KTO I CO KONKRETNIE WAM SIĘ SIĘ NIE PODOBA. a nie takie, pisanie , bo ktoś, bo pewne teksty, bo pewne dyskusje, poskarżę się ale nie powiem na co.... odwagi moi drodzy.

 

-- N mar 13, 2011 6:44 pm --

 

Ja uważam, że cynizm i ironia nie powinny miec miejsca u moderatorów.

:shock: aha...czyli mam być miła, uprzejma i w ogóle do rany przyłóż, a jak sądzę coś innego - to paszcza w kubeł, bo jestem moderatorem i nie wolno mi się odzywać??

O czym wy tu piszecie??!!! Jak można wymagać od kogoś żeby był inny? (Jeśli przy tym nie łamie regulaminu)

Po raz kolejny, moderator ma takie same prawa jak każdy użytkownik - tylko obowiązków ciut więcej.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O czym wy tu piszecie??!!! Jak można wymagać od kogoś żeby był inny? (Jeśli przy tym nie łamie regulaminu)

Po raz kolejny, moderator ma takie same prawa jak każdy użytkownik - tylko obowiązków ciut więcej.........

musimy się po prostu zamknąć i usuwać spam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka,

 

Nie będę pisać do admina , bo teraz nie mam na myśli konkretnej sprawy, ale całokształt. Poza tym w takich sytuacjach nawet jak się zdarzają, też nie mam na to ochoty bo wydaje mi się to śmieszne i dziecinne. Myślę ,że można to w kulturalny sposób przedyskutować na forum. Ten pomysł z podwójnym kontem wg mnie wcale nie jest taki beznadziejny. Ile razy spotykacie się z zarzutami ,że pisanie takich rzeczy nie przystoi modowi. Gdybyście pisali jako zwykli userzy nawet pod tym samym nickiem - nikt by z takim zarzutem nie wyszedł. Ale to oczywiście moje zdanie , a decyzja należy do Was:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, ale czy do niektórych NADAL nie dociera, że

MODERATOR= zwykły użytkownik + OBOWIĄZKI, a nie przyjemności?

gdzie tu sens z drugim kontem? :roll:

moim zdaniem niektórym się już w dupie przewraca :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, już się zamykam. Chociaż nie uważam ,żebym napisała czy zrobiła cokolwiek niestosownego, ale niestety większość dyskusji tak sie tu kończy. Najlepiej siedzieć cicho na 4literach i się nie wychylać, a swoje zdanie zatrzymać dla siebie:( Trochę szkoda,że tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Władza demoralizuje ;)

 

Z drugiej strony na forum o chorobach/zaburzeniach psychicznych nie powinna być moderatorem osoba która przejawia w szczególności zaburzenia osobowości. Szczególnie, że większość osób tutaj jest nadwrażliwa i pokrzywdzona przez los itp.

 

Po trzecie udział moderatora w dyskusji zawsze jest z pozycji siły. Moderator po "przegranej" utarczce słownej może się w najbliższym czasie odwdzięczyć ostrzeżeniem za inny temat, niby nie jest to związane z tamtym konfliktem, ale sami wiecie... No, może też koledze z moderacji coś zasugerować itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, ale czy ja Ci bronię się wypowiadać? Teraz wychodzisz na uciskaną, how nice.

Po prostu komentuję, to co napisałaś.

Nie napisałam : zamknij się, bo mam rację :roll:

 

Jakby ktoś inny napisał to, co ja, to byłby spokój.

Ale tak to nie. Trzeba się przywalić, zgnoić, poniżyć. Zawsze coś nie pasuje.

Odechciewa się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy,

 

No ale właśnie o to chodzi ,ze Ty nie jesteś jak inni , bo jesteś modem. Wiec nie dziw się , że inaczej się traktuje Twoje słowa.

Nie napisałaś ,że mam się zamknąć dosłownie, ale tekst ,że mi się w dupie poprzewracało jest chyba tak samo dobitny- jak myślisz , jak po takich słowach mam pisać o swoich pomysłach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałam, że niektórym się poprzewracało, bo coraz więcej skarg zewsząd...

 

Adamo, jak Ci się nie podoba, że jest moderator z z.o. to zrób ankietę, żeby mnie zdjąć.

I dalej ogólniki.

 

Poza tym: czy Wy myślicie, że jak ktoś jest na granicy ostrzeżenia a potem wyskoczy z czymś "słabszym" to nie dostanie ostrzeżenia? Bierzemy pod uwagę również całość.

Niektórzy są tak perfidni, że piszą w sposób niełamiący Regulamin, ale i tak wszyscy wiedzą o co chodzi.... I co, mamy się bawić w szukanie paragrafu na takiego...? :roll:

 

Wszystkim tym, którym tu coś nie pasuje proponuje założenie swojego forum, rozkręcenie go, posiadanie ponad 20 tys użytkowników z różnymi zaburzeniami i pomoderowanie przez tydzień. POWODZENIA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×