Skocz do zawartości
Nerwica.com

Chyba przedawkowałem


Mariano Italiano

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po miesiącu i tygodnia brania leku z grupy SSRI wpadłem w jakiś dziwny stan - wszystko wydaje się być takie samo, całe otoczenie - a jednak jakieś inne, jakby nowe - piękniejsze.

Czy jest to naturalne działanie takich leków, czy może przedawkowanie ?

 

W dodatki dziwne i niesamowicie realne sny, jakaś nienaturalna błogość i wewnętrzny spokój.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tyle- z autopsji wiem że przy za dużych dawkach powinno się samemu zgłosić do szpitala na płukankę, bo można sobie zafundować przeszczep wątroby. Różne są sytuacje, czasem niechcący się przedawkuje, ale zawsze warto jechać na pogotowie- pamiętajcie że uszkodzona wątroba wychodzi dopiero po ok 6 dniach !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolesiowi na programie metadonowym taka dawka raczej nie zaszkodzi... Już to widzę jak biegnie do szpitala spanikowany. Brałem heroinę i morfinę ale martwi mnie potrójna dawka leków...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się Kobieto, to są leki o dużej tolerancji, wydaje mi się, że nawet nie przekroczyłaś dopuszczalnych szpitalnych dawek. Z reguły leki podane w domu to ułamki dawek dopuszczalnych o od dopuszczalnych do niebezpieczenych to jeszcze lata świetlne. Tak więc spokojnie. Sam Ci się przyznam, że też parę razy mi się zdarzyło i żyję i nim mi nie było. Weźmy taki Tranxene pastylki są 5 i 10 mg, w szpitalach dają 50 i 100 mg dożylnie. To co myślisz, że w szpitalu ryzykują życie pacjenta.

Pozdrawiam,

Cię Czytelnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×