Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

nie mogę się dziś za nic zabrać..trochę ogarnęłam..byłam z psem..siedzę sama i jakoś tak pusto..dawno nie zostawałam sama na cały dzień. P. wraca dopiero koło 20. ciężko cokolwiek robić jak pies się pląta pod nogami.

zamówiłam spaghetti i wskakuję pod kołdrę. reszta potem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika... ja jeszcze w piżamie..

aż mi głupio , bo i P, i jego Mama, i Siostra w domu... a ja ciągle w łóżku... wstyd.. no ale daję słowo, nie mogę się zmobilizować... w dodatku ten ból zęba :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak widać jest szkodliwy...może jakbyście parę razy wezwały Policję to by mu przeszło stosowanie takich "szantaży" ...... bo tak to pozwalacie mu na to otwarcie.... :-|

 

 

linka wiem, że masz rację, ale ja nie potrafię wezwać Policji na własnego ojca... Powiedziałam to mamie, niech ona coś z tym zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm wiecie co... chciałbym uniknąć historii moich rodziców i statystycznych Polek i Polaków po 30tce, 40tce wzwyż. To znaczy sobota = obiad, serial, spanie i takie tam. Nie chce w wieku 22 lat oglądać seriali i siedzieć w domu cały dzień. Ja chce żeby moje życie było takim ciekawym serialem. Akurat seriali nie oglądam, ale niestety substytutem seriali jest u mnie internet i oglądanie wydarzeń sportowych.

 

Jak bym chciał mieć takie ciekawe życie typu wyjścia z kolegami, przyjaciółmi, akcje, niespodziewane odwiedziny... kojarzycie.

 

A co do dzisiejszego dnia. Byłem w bibliotece. Paraliż. Nikomu nie patrze w oczy, wyglądam masakrycznie smutno, gęba przygnębiona. Ktoś się zaśmiał -> myślałem że ze mnie :( Nie lubie tego! :( A teraz czeka nauka, i jutro też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej hej,

 

już wcześniej się witałam, ale jakoś forum kiepsko chodziło i jestem dopiero teraz:)

 

powiedzcie, wy też w tej cholernej nerwicy macie takie dni / okresy /tygodnie że czujecie się źle od rana do wieczora?

 

to głowa, to serce szybko bije, to duszno, to ciśnienie skacze , to kręgosłup , to słabo i tak cały czas a przy każdym ukłuciu w organiźmie strach i uderzenie gorąca do głowy....:(..???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×