Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Ktos wie czy cisnienie 147/92 jest niebezpieczne? Takie mam dzisiaj, odkad biore leki mam podwyzszone, zazwyczaj kolo 140/90 ale wtedy dobrze sie czuje.

 

Powiedziec psychiatrze o podwyzszonym cisnieniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były dzwonił do brata w nocy, pijany, wypytywać co robię...

Zaowocowało to u mnie silnym atakiem lęku... Niemalże chodziłam po ścianach. Wykończę się...

Gdyby znikł byłoby mi zdecydowanie lżej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Isiu mam raczej chlodny typ urody-szare oczy,jasna skóra.Dlatego wydaje mi sie,że cieple kolory są kompletnie nie dla mnie.\Albo czarny albo szary,albo ten nieszczesny blond.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek, HA HA. Powiedziałam, że kogoś mam... Wiesz co to dało? Wydzwanianie i wyzywanie mnie od szmat... :?

 

Mnie to boli, bo ja go dalej kocham. Nie rozstaliśmy się dlatego, że przestałam. Po prostu on jest dupkiem, a ja jestem pokręcona i nawzajem się niszczyliśmy. A teraz zamiast się wyleczyć to ledwo żyję od kilku dni... Nie potrafię przestać się przejmować z dnia na dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, dziękuję za dobre chęci Słońce. Dobrze, że chociaż mogę się tu wyżalić, bo wszystkim dookoła muszę pokazywać, jaka jestem silna i jak to "prę do przodu" :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka_1988, Wiesz... ja myślę,że go nie kochasz! Po prostu przyzwyczaiłaś się do niego i nadal mówisz ,że coś czujesz do niego...

minie trochę czasu i zapomnisz!

Zajmij się czymś innym!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos wie czy cisnienie 147/92 jest niebezpieczne? Takie mam dzisiaj, odkad biore leki mam podwyzszone, zazwyczaj kolo 140/90 ale wtedy dobrze sie czuje.

 

Powiedziec psychiatrze o podwyzszonym cisnieniu?

 

powiedz

 

też takie mam,ale ja to chyba,głupia,nie powiem :silence:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję-to komplement dla mnie i dla mojej farby za 9,99 :mrgreen:

zrób sobie kasztanowy. i to nieprawda, że Ci nie będą ciepłe kolory pasować, bo sama masz "truskawkowy blond", który jest notabene ciepłym odcieniem blondu. Tobie będzie każdy kolor pasować.

zrob sobie brąz z połyskiem blond (sama takiego używam.. za uwaga uwaga! 6 zł ), albo jakiś kasztan. :105: jeśli tak bardzo chcesz zmiany, bo masz śliczne włosy.

 

ed:

o taka, o

http://drogerix.pl/_var/gfx/3f913f0bf8cfc1f3202eeec24500b3eb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×