Skocz do zawartości
Nerwica.com

Niespodziewana harmonia


mxoxo

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :great:

Ostatnio obejrzałam bardzo ciekawy film (mniejsza o tytuł) i tak mi się spodobała jego treść, że postanowiłam zacząć medytować, uprawiać jogę - nie śmiać się :)

Moje pierwsze odczucia były dosyć dziwne: tak jakby wszystkie emocje mnie opuszczały, te złe przeważnie, bo tylko takie miałam. To na prawdę wydaje się idiotyczne, ale mi pomaga. Zastosowałam to pierwszy raz wczoraj i częściej się uśmiecham. Tak jakbym uporządkowała swoje uczucia, pogodziła się z niektórymi faktami. Chyba zwariowałam :pirate: Patrzycie pewnie na mnie jak na wariatkę :papa: haha, ale mi jest lepiej. Nawet teraz uśmiecham się pisząc ten post, czego wcześniej nie robiłam. Depresja trzymała się mnie od kilku lat, kilka razy brakło na prawdę nie wiele, bym teraz tutaj z Wami nie pisała.

No i fajnie wszystko aż mnie noga zaczęła boleć, i po medytacji :uklon:

Jak tak "medytuję" (bo nie wiem czy robię to dobrze) to 20 minut schodzi jak z bicza strzelił. Musiałam Wam to powiedzieć, teraz sobie myślcie o mnie co chcecie. Dziękuję

P.S. czas chyba żebym zmieniła avatar ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc siadasz po turecku, zamykasz oczy, skupiasz się na oddechu i nic więcej, wszystkie problemy stają się nieważne, spływa to po Tobie, a Ciebie ogarnia błogi spokój, tylko nie myśl o niczym, kontroluj oddech, otwórz umysł :smile:

a potem jak wstaniesz (po 20 minutach) to czujesz jakbyś kontrolował sytuację i był wstanie stawić czoło całemu światu, taki hmm.. skupiony. Jak coś to pytaj - postaram się podpowiedzieć :) Powodzenia :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×