Skocz do zawartości
Nerwica.com

GaTka poza kontrolOM


Gość LitrMaślanki

Rekomendowane odpowiedzi

Ka_Po .. moje poczucie człowieczeństwa umarło wraz z pewnym zdarzeniem z Nowego Roku ( o którym dowiedziałam się wczoraj), tak więc droga panno, wisi mi, co masz do powiedzenia na mój temat.

Przykro mi jednak, że atakujesz bogu ducha winną użytkowniczkę - moderatorkę, która z pewnością jest lepszym człowiekiem, niż ty..

 

żal dupe ściska, panienko

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ka_Po, paradoksy, proponuję zakończyć te słowne potyczki w tym momencie, póki jest jeszcze szansa na zrobienie tego kulturalnie..spróbujmy to zakończyć normalnie. peace.

Ka_Po jeśli jeszcze kogoś obrazisz ( nie musi to być wprost bo nie jesteśmy debilami i umiemy czytać między wierszami) to przyznam Ci ostrzeżenie bo jest to niezgodne z regulaminem.

Dlatego proponuję, żebyśmy skończyły tę potyczką na poziomie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ka_Po, Brawo ,konstruktywna ocena moda ,często używane słowo" inteligentnie"

Totalny brak zrozumienia frazy z poprzedniego tematu ( o tym sraniu)

 

W pracy coś nie tak? I postanowiłaś znaleźć kogoś na kim można się wylądować ? Jak to sie nazywało ...frustracja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko irytuje wyrzucanie niewygodnych tematów do kosza. Np. zacznie się wątek o homoseksualiźmie i homo niczym święte krowy, czują się urażone najmniejszą krytyką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj., no nie wiem czy taką najmniejszą, poza tym tam był problem taki że nie odzywali się zainteresowani a przeciwnicy, co było bez sensu...bo to nie był temat za czy przeciw homo i bi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panna_Modliszka, zawsze i wszędzie ,jest podział na oni i my ,niestety dużo ludzi automatycznie ten podział akceptuje i pogłębia przepaść pomiędzy " onymi" i "nami" Niestety ,nie widza tego ,ze świadczy to o nich źle ..hmmm ..nawet nie źle ,po prostu pokazują że działają na podstawie owczego pędu ...ktoś pierwszy rusza i wszyscy za nim ..bez względu na sens ruszania w danym kierunku .

 

Wiec jedyne co można zrobić to uodparniać się na takich i przeczekiwać ich .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×