Skocz do zawartości
Nerwica.com

Poprawiacz nastroju :)


jevii

Rekomendowane odpowiedzi

Twój płomienny uśmiech, Marzencia, sprawia, że kobietom drżą kolana!

 

Chciałbym to zobaczyć, te drżenie kolan na Twój widok. ;)

 

EDIT: Cały czas byłaś Maja, Maja, Maja, a teraz okazało się że masz inaczej na imię. To następny dowód na to że nie należy się przywiązywać do form. :roll: Pozdrawiam.

 

[ Dodano: Pią Paź 20, 2006 9:12 pm ]

-"Beatko, Ty OGIERZE!"-

 

A to ciekawe... ;) Wstrząsło Tobą troche okej, ale ja nie jestem pewnien czy wolałabyś usłyszeć Beatko Ty KLACZO! ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas byłaś Maja, Maja, Maja, a teraz okazało się że jesteś Marzencia. To następny dowód na to że nie należy się przywiązywać do form. Pozdrawiam.

HMPPPF... Toshiro, o co chodzi? :shock: Czemu nie należy? Jak? Po co ? Dlaczego ? Gdzie? Kiedy... ?

 

[ Dodano: Pią Paź 20, 2006 9:29 pm ]

a ja zamiast "form" przeczytałam "forum"... he... I tak sobie pomyślałam, czemu do for(U)m się nie należy przywiązywać :roll: .

Ja już kiedyś pisałam, że ja nie jestem Maja, a teraz jakoś tak zapomniałam i zdemaskowałam się, eh. :(

 

;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HMPPPF... Toshiro, o co chodzi? Czemu nie należy? Jak? Po co ? Dlaczego ? Gdzie? Kiedy... ?

 

W sumie głównie o to że gdy dowiadujemy się jak osoba ma na imię to poźniej trudno się przestawić. Wśród moich znajomych w realu nicki bardzo często funkcjonują. Dlaczego nazwy, nicki i imiona tworzą część klimatu osoby - nie wiem. Poza tym masz akurat imię, które budzi u mnie bardzo specyficzne emocje że tak powiem, hehehe... ;)

 

Odprogramowywanie, odprogramowywanie, odprogramowywanie... :mrgreen:

 

[ Dodano: Pią Paź 20, 2006 9:34 pm ]

*naprawilem swojego wcześniejszego posta klikając zmień i wysylajac go jeszcze raz... wiec jest jakiś sposób na te złamane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz z innej beczki.

Przekaz podprogowy. Udowodniono naukowo ze czytajac czy ogladajac obrazy o pozytywnej tresci na temat naszej osoby mozna poprawic emocje poprzez zmiane strony cognitywnej. Ciekawe jest to tresc najlepiej wplesc z obrazy czy zdania o neutralnym ladunku emocjonalnym. Odpowiednio zmixowany obraz w polaczeniu z indywidualnie dobrana muzyka gdzie w kluczowe klatki wkleimy slowa aktywatory moze wplynac na osobowosc odbiorcy. Moim zdaniem konieczne sa codzienne godzinne sesje przez okres okola miesiaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli można wiedzieć, to jakiego rodzaju są te SPECYFICZNE emocje?

 

Chwilowo jak się teraz tak zastanowie to już właściwie prawie żadne, ale kiedyś duuuuże. Tak miała na imię femme fatale mojego życia - 7 lat z kalendarza. Kiedyś najpierw płakałem na to imię, później dostawałem wysypki i mdłości... Heheh teraz na szczeście to się unormowało i budzi już tylko uśmiech. Nic osobistego ;) Pozdrawiam i mam nadzieję że wyczerpująco odpowiedziałem. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×