Skocz do zawartości
Nerwica.com

Uroda


Gość lakuda

Rekomendowane odpowiedzi

dziewczyny super temat napiszcie coś wiecej o zabiegach, np kosmetycznych, z jakich korzystacie, i z których jestescie szczególnie zadowolone, może o jakichś ulubionych kosmetykach?

 

ja uwielbiam wszystko o zapachu czekolady, kawy, migdałów i miodu, polecam: czekoladowy piling do ciała Dax Cosmectics oraz kawowy żel do kąpieli Joanna (kawa ze śmietanką) lub Yves Rocher.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harpagan83, jeśli to w ogóle on, ale wiesz robił to pod okiem specjalistów, zrzucał wagę bardzo stopniowo , miał zapewne jakieś zabiegi, a poza tym...o ile wiem on chudł głównie z masy mięśniowej a nie z tłuszczu to też co innego. Jeśli od wielu lat ćwiczył intensywnie jego skóra była bardzo elastyczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, miałam 1 zabieg

zabiegów mam ogółem dwadzieścia.

 

no zasadniczo czuć, że mięśnie pracują.. i ( uwaga) , że mam mięśnie brzucha :P

a co do efektów, to jak zobaczę pierwsze, to dam znać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, hmm... no jak ja na maxa sobie ustawiam, to mnie wręcz rzuca przez skurcze mięśni..

 

a pani fizjoterapeutka twierdzi, że to odpowiednik 3ch godzin intensywnego treningu na siłowni..

z moją nadwagą i kondycją fizyczną nie powinnam wręcz tak intensywnie ćwiczyć.. więc w moim wypadku, tego typu trening, myślę, że jest faktycznie wskazany..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co polecacie na dolny odcinek kręgosłupa - kość ogonowa, jak mam otworzyć zawleczkę od tymbarka to wysiłek wprowadzony w dłonie daje mi popalić w kręgosłupie, aż się zginam.

 

 

Basen. pływanie z deseczką na brzuchu, nogi do kraula. Zwisy na drążku, masarze, krioterapia ;)

 

[Dodane po edycji:]

 

linka, jeśli chodzi o tą akcję z 50 Centem to nie wiem czy to jest autentyk, bo premiery filmu do tej pory nie widziałem. Ale jeśli chodzi o zrzycenie masy ( mięśniowej) to na pewno jest to możliwe, a w jego wypadku było na pewno to w miarę bezpieczne, Stać go na dobrych lekarzy i dietetyków. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde, stresiora złapałam..

czy ktoś wie jaka jest różnica w napięciu i natężeniu między elektrostymulacją a elektrowstrząsami?

bo przy moich lekach nie można stosować elektrowstrząsów, a ja kurcze chodzę na te elektrostymulację..

 

no i czy elektrostymulacja nie będzie źle działała.. :(

bo efekty cielesne, jak najbardziej pozytywne, już widać..

 

[Dodane po edycji:]

 

o elektrostymulacji znalazłam tyle:

Elektrostymulacja to idealna forma pobudzania organizmu do spalania kalorii przez uaktywnianie układu mięśnionwego.Ta technika jest wykorzystywana nie tylko w rehabilitacji, usprawnianiu, wzmacnianiu mięśni, ale też w redukcji cellulitu, modelowaniu sylwetki, ujędrnianiu ciała.

.

Elektrostymulacja mięśni powoduje wzmocnienie i uruchomienie wielu mięśni jednocześnie, oraz spalanie nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Efektem naszych działań jest widoczna utrata centymetrów w obwodach i znaczne ujędrnienie ciała.

.

Urządzenie pozwala uzyskać zwilokrotniony efekt, niż po samodzielnych ćwiczeniach. Przykładem może być trening mięśni brzucha. Te właśnie mięśnie z pomocą urządzenia mogą wykonać 1200 ruchów na godzinę. W tak krótkim czasie człowiek nie jest w stanie wykonać tak intensywnego treningu. Dodatkowo zabieg nie obciąża stawów i nie doprowadza do stanów wyczerpania, jak to ma niekiedy miejsce przy stosowaniu eksploatacyjnych treningów siłowych. Zamiast 4 godzin ćwiczeń, ten sam efekt uzyskujemy podczas 45-minutowego zabiegu elektrostymulacji i spalamy tyle samo kcal!

.

Zalety stosowania elektrostymulacji:

- polepsza wygląd, poprawia sylwetkę i proporcje ciała - redukcja obwodu bioder, ud i pasa średnio o 5 -11 cm w obwodach, natomiast przy zastosowaniu terapii cieplnej spadek wagi średnio 0,5 - 1kg po zabiegu

- wzmacnia i napręża mięśnie we wszystkich warstwach - od warstwy głębokiej do powierzchniowej

- łagodzi napięcie i ból

- stymuluje rozkład tłuszczu i likwiduje nadmiernie nagromadzonych zapasów tkanki tłuszczowej

- wzmaga produkcję kolagenu i uelastycznienie mikrowłókien

- likwiduje zwiotczenia, wywołuje efekt naprężenia i uelastycznienia

- stymuluje cyrkulację krwi

- zwiększa metabolizm

- usprawnia procesy odżywcze i przemianę materii w tkankach

- pobudza układ limfatyczny

- stymuluje wydalanie toksyn

- powoduje wchłanianie obrzęków

- przywraca równowagę neurowegetatywną

- uśmierza bóle mięśniowe, kostno-stawowe i neurologiczne

- ma korzystny wpływ w leczeniu schorzeń zwiotczenia i przykurczy mięśni

- powoduje odpoczynek zmęczonych i obolałych stóp

- przedłuża zdrowe życie przez nieobciążanie pracą serca podczas ćwiczeń

- przywraca do normy i wzmacnia mięśnie

- pomaga w leczeniu artretyzmu i reumatyzmu

.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg:

Polecany jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn w różnym wieku.

.

Elektrostymulacja może zastąpić ćwiczenia fizyczne u osób, które z różnych przyczyn nie mogą sobie pozwolić na aktywne uprawianie sportu, gimnastyki, czy innych form aktywności ruchowej. Teraz zwyrodnienia stawów, przebyte kontuzje, brak czasu lub niechęć do ćwiczenia w grupie nie będą już przeszkodą do szczupłej sylwetki i jędrnego ciała.

.

 

ale o różnicy między elektrostymulacji a elektrowstrząsami, to nie znalazłam niestety :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×