Skocz do zawartości
Nerwica.com

Drgawki, mimowolne skurcze mięśni nóg i rąk


bowie

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

 

Od roku leczę się na nerwicę, jest i dobrze i źle, ale ogólnie jestem nastawiony bardzo pozytywnie i moje życie się zmienia na lepsze! ;) Okej a teraz do sedna sprawy: czy ktoś miał uczucie niekontrolowanego skurczu mięśni nóg albo rąk od czasu do czasu (np. przy czytaniu książki bądź leżeniu na łóżku). Jako, że jestem chory od razu zacząłem tworzyć sobie i nakręcać się nowymi chorobami i doszedłem do wniosku, że może to być stwardnienie rozsiane ;). Pomimo, że praktycznie nie wykazuje żadnej dolegliwości z tą chorobą związanej to nakręciłem się tak, że zacząłem się tym w jakimś sensie przejmować.

 

Mieliście takie dolegliwości? Może jest to w jakimś sensie rozładowanie napięcia mieści właśnie w stanie nerwicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bowie, ja tak mam :lol: i sobie wkręcam czasami chorobę Huntingtona :mrgreen:

No a tak na powaznie, jest to prawdopodobnie skutek ciągłego życia w stresie, co przy nerwicy jakby nie patrzeć występuje i związanego z tym ustawicznym brakiem magnezu i potasu w organizmie. Co skutkuje drganiem mięśni, mrowieniem, skurczami itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od roku leczę się na nerwicę, jest i dobrze i źle, ale ogólnie jestem nastawiony bardzo pozytywnie i moje życie się zmienia na lepsze! Okej a teraz do sedna sprawy: czy ktoś miał uczucie niekontrolowanego skurczu mięśni nóg albo rąk od czasu do czasu (np. przy czytaniu książki bądź leżeniu na łóżku). Jako, że jestem chory od razu zacząłem tworzyć sobie i nakręcać się nowymi chorobami i doszedłem do wniosku, że może to być stwardnienie rozsiane . Pomimo, że praktycznie nie wykazuje żadnej dolegliwości z tą chorobą związanej to nakręciłem się tak, że zacząłem się tym w jakimś sensie przejmować

 

 

Wnioskuję , że skoro leczysz się to pewnie bierzesz jakies leki. Stad Twoje mimowolne skurcze;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×