Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

niemądry, jak Ty nie szukasz to Ciebie znajdą :) Tak, że spox :)

 

Jasne, że trzeba się starać. Szczególnie jak się jest z kimś. Bo samemu to i w psiej budzie można by mieszkać (nooo... powiedzmy).

 

Jednak to co innego niż odchodzenie bez słowa gdy ktoś nam bliski starać się przestaje. Ja bym raczej pomyślał, że coś jest nie tak i starał się wybadać sprawę jak mogę pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można oglądać wałków na głowie (i pod oczami) w nieskończoność. Jakiś poziom trzeba utrzymywać.

 

Ja nie wiem z jakimi kobietami dotąd miałeś doczynienia (o ile wogóle z jakimiś miałeś),ale albo mówisz, że 30 letnia kobieta to emerytka ze sflaczałym ciałem ,albo z jakimiś wałkami wyskakujesz i podartą bielizną. Stąd moje przypuszczenia ,że jesteś jeszcze niedojrzały w tej sferze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, :brawo::brawo: ale się cieszę :yeah: piękny plan!!

 

Odnoszę wrażenie, że niemądry przeżył w dzieciństwie jakąś traumę... np. zobaczył mamę albo babcię w papilotach, zielonej maseczce na twarzy i dziurawym szlafroku...... zostało na całe życie i zaważyło na postrzeganiu kobiet..... ;)

 

Dzień...

Cóż..., jak już uciekłam z pracy pojechałam po żwirek dla kotka.

W domku zrobiłam zupę, której nie miałam siły zjeść. Wzięłam kąpiel, zrobiłam herbaty z sokiem, łyknęłam xanax i razem z kotkiem położyłam się do wyrka... Rozsadza mi nos, głowa boli..., albo to alergia, albo zatoki.

Ogólnie mam wszystkiego dość. Tyle że czuję się dużo bezpieczniej niż w pracy. Już nigdy nie chcę mieć takich lęków :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemądry, wiesz co??zakochaj sie w koncu,pomieszkaj z kims,wyjdz na spacer,pokochaj siè z tà osobà,ugotujcie cos razem,obejrzyjcie razem jakis film,moze idzcie do galerii sztuki,albo do pubu no..po prostu pobàdz z kims tak na "serio".I przestan gadac o braku higieny ,ktore nijak siè ma do pizam i porannego wyglàdu!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co, ja nigdy nie mialam faceta i prawda jest taka, ze wiekszosc mojej bielizny jest wlasnie podarta. Majtki mam ponad 10letnie, moze nawet 15. Obojetne mi co zakladam na dupe. W niektorych pizamach mam dziury. Jak nie wychodze z domu to tez najczesciej sie nie kapie. Jak kiedys nie mialam kompletnie zadnej stycznosci z mezczyzna to nie golilam nog i psiochy.

Jakbym miala chlopa to pewnie by cos takiego nie przeszlo :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, widocznie jestem za glupia zeby zrozumiec :pirate: Dla siebie to nic sie nie oplaca robic :) Przynajmniej ja nie mam takjiego stajla. A nogi i bobra zaczelam depilowac tylko dlatego, ze mam od czasu do czasu spotkanie z kochankiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam już tak dosyć tej firmy... od kiedy złożyłam wypowiedzenie, wszystko mnie wk***wia na maxa, chyba cała frustracja którą w sobie nosiłam, i te wszystkie lata kiedy starałam się być miła, teraz ze mnie wychodzi... rozniosłabym to wszystko na kawałki... !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×