Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Natusia, wykorzystują i "porzucają". A później nawet słowem się nie odezwą, bo przecież po co... Powie Ci później taki, że przecież mogłaś sama zadzwonić, a gdybyś to zrobiła będą pretensje "po co dzwonisz, spałem, obudziłaś mnie" itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a w ogóle, to dostałam na mikołajki wspaniaaały prezent, aż się pochwalę....całą sagę o Wiedźminie Sapkowskiego, w pięknej "skrzyneczce", w twardej oprawie, moje marzenie no i teraz siedzę i czytam po nocach :105:

Jeszcze na dodatek wczoraj wylicytowałam sobie depilator na Allegro, z różnymi nasadkami masującymi, peelingującymi i golącymi za całe 50 zł - co prawda używany, ale za to w bardzo dobrym stanie :mrgreen:

Także ostatni tydzień uznam za udany :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwicaman, Nie wiem jakich wibratorów używasz, nie interesuje mnie to...i chyba też nie wiesz do czego służy depilator i jak sie go używa, a na przyszłość radzę się zaznajomić ze słowem dezynfekcja :lol: może ci się przyda.

 

 

Co do imprez, jak widać każde z nas ma inne pojęcie o terminie fajna impreza, mnie nie kręci opuszczanie ekipy żeby po pijaku pisać posty na forum, bo nie mam na to czasu - ale twoja sprawa, każdy bawi się jak lubi 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy ale ten skrot na gorze juz nie ladny :nono:

 

linka patrzac na temat o homkach pewnie Cie interesuje, ale musze Cie rozczarowac do tej pory nie trafilem na taka kobiete jak Ty, ktora lubi zabawiac sie z partnerem wibratorem ;)

ps ale ja nikigo nie oppuszczalem, zmienialem muze i sobie pisalem, kielonek stal przede mna, kumple polprzytomni obok, jedzenie tez bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka patrzac na temat o homkach pewnie Cie interesuje, ale musze Cie rozczarowac do tej pory nie trafilem na taka kobiete jak Ty, ktora lubi zabawiac sie z partnerem wibratorem

 

nerwicaman, Ty się nie boisz? Skoro każdy kto akceptuje homoseksualizm twoim zdaniem biega po ulicy z wibratorem.... :lol: ty się zabezpiecz.....

 

Najbardziej interesujące jest to, że skoro porównujesz używanie używanego depilatora do używanego wibratora - to co najmniej jednej z tych rzeczy doświadczyłeś.....bo jeśli nie, to następnym razem nie komentuj czegoś o czym nie masz pojęcia :roll:

 

ps. Nie tłumacz się już tak, twoja sprawa ja lubię jak moje towarzystwo jest przytomne na tyle, żebym nie musiała pić z monitorem...easy 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki wstrętny dzień.....

Obudziłam się z dołem, jestem wściekła, wszystko mnie denerwuje, brzuch mnie boli - być może to pms..

Na dodatek znowu się przewróciłam na schodach, no cóż, jak są całe oblodzone to nawet trzymanie się barierki dwoma rękami nie pomoże :?

Chce mi się płakać i jest mi smutno.

I jeszcze te Święta już w przyszłym tygodniu. Ja nie chcę :(:(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×