Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie mogłam tej najstarszej zdzierżyć - chyba Teresa. Ogólnie to żadnej nic nie smakowało, ale najlepsza to byłą ta co nie je ssaków :lol: Ta blondynka była gimnastyczką? Ja ją ciągle z aparatem widziałam to myślałam, że jest fotografem. Ale ja od samego początku nie oglądałam - o fakt, ona ciągle ćwiczyła albo siedziała w siłowni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam taki okres, że bolało mnie gardło, żuchwa i ucho (takie kilku sekundowe kłucie) i przechodziło i tak kilka razy dziennie. Pewnie nerwoból bo po stronie tych węzłów.

O to to ja tak mam! Tylko wcześniej było troche bardziej nasilone a teraz troche mniej i byłam u laryngologa i nic nie stwierdził tylko że to pewnie nerwobóle, ale że ja miałam właśnie przed tym usg reperowaną ósemkę po tej stronie ze znieczuleniem to mi laryngolog powiedział ,że to na pewno od tego znieczulenia te nerwobóle. Bo właściwie to ja przez te bóle (bo mi na początku dokuczały dosyć wkurzająco a to było jakieś 3 dni po wizycie u dentysty) poleciałam na usg węzłów bo pomyślałam że pewnie to od tych węzłów tak pobolewa.No i wyszło co wyszło. Teraz bardzo żadko czuję te pobolewania ale jednak czasem czuję.

A teraz mi strzela szczęka jak jem albo ziewam albo w ogóle buzie otwieram. I niestety po stronie tych wezłów gorszych :-| . A jeśli coś tam mi się porobiło a to strzelanie jest jakimś objawem?? I powiązane jest to z tymi węzłami??? :why:

joakar4 na pewno Twoja morfologia bedzie ok. Do 14 już tylko chwila :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby ta szczęka była jakoś powiązana z węzłami - moja siostra kiedyś tak miała i stomatolog jej powiedział, że to może być od zgrzytania zębów w nocy i zaciskania szczęki(?) i to wynik nadmiernego stresu. Miała wtedy egzaminy, samo jej przeszło. U Ciebie może być to samo, bo czego jak czego ale stresu to nam nie brakuje. :smile:

 

Cholera muszę zrobić obiad, a nic mi się nie chce :D Denerwuje się tą morfologią, miała być dopiero na jutro gotowa bo dzisiaj makabrycznie dużo ludzi było zrobić wyniki a ja na ostatnią chwilę przed zamknięciem. Ale drużyna koszykówki mnie przepuściła w kolejce i wybłagałam żeby wyniki były dzisiaj. Do jutra to bym chyba oszalała. I tak zrobiłam tylko rozmaz komputerowy bo manualny byłby na bank na jutro. :cry:

:zonk::zonk::zonk:

znowu spadł śnieg, tylko mój pies się cieszy :smile:

 

[Dodane po edycji:]

 

Aaa z tym gardłem to mi jakoś samo przeszło, jak zajęłam się klatką piersiową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja znowu się naczytałam :why: Czemu ja taka głupia jestem??? Wlazłam na zakazana strone i tam ludzioe mieli mniejsze i ładniejsze węzły od moich i chorowali :why: Znowu myślę że onkolog i hematolog a tym bardziej radiolg mogli coś przeoczyć albo się pomylić :why:

 

[Dodane po edycji:]

 

Po co ja tam zaglądałam????? :why::why::why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nic nie przeoczyli. Jak mogli mieć ładniejsze i chorowali - pewnie coś im było innego.? Może to były węzły obojczykowe albo mieli jakieś objawy albo pakiety. Nie czytaj tego, ja tam już nie wchodzę. Tam są czasami takie historie, że ktoś pisze o radę bo komuś z rodziny coś tam stwierdzili i potem opisuje jak to wszystko wygląda (leczenie, chemia) i ja się tym tak masakrycznie nakręcam. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, zdążyłam wszystko zrobić:)

Czytałaś o tym stawie barkowym w kontekście płuc, bo jeśli tak, to daj sobie spokój.:)

Ja jeszcze nie odebrałam morfologii, ale scenariusze mam w głowie najczarniejsze. :zonk: Powiem tylko, że na podstawie poprzedniej wykluczyłam sobie 3na 4 białaczki została mi tylko przewlekła szpikowa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No... w kontekście płuc też ale jeszcze wymysliłam że może w tym stawie albo mieśniu cos rośnie i dlatego przy podnoszeniu boli i daje odczyn do węzłów.:why:

Nie masz białaczki. Na pewno. A morfologia będzie na pewno dobra. Przy białaczce przecież jest tyle objawów a Ty ich nie masz :D

Ja wszystkie swoje wyniki badań pochowałam na dno szuflady i nie zaglądam żeby znowu czegoś się nie dopatrzeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje wyniki pamiętam doskonale nawet nie muszę zaglądać :lol: Co ma Ci rosnąć w tym barku? Pewnie sobie nadwyrężyłaś. O tych płucach to ja wiem, bo jak kiedyś sprawdzałam raka płuc to tam coś było. I moją mamę bolał bark crp 140 i masakra. Ale na szczęście nic nie było. I lekarz powiedział, że przypadek jak boli bark to unikat. I że rak nie boli :smile: Tak więc widzisz, że nic nie masz w tym barku. Nie martw się :smile:

 

Dobra muszę jechać, bo jeszcze siostrę ze szkoły odbieram to chociaż ze mną pójdzie po wyniki - bo ja nie chcę sama :smile: Dam znać jak wyszły :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mel89 wg mnie węzeł chłonny - pewnie od ucha.

 

Odebrałam wyniki:

CRP - 1.2

białe krwinki w normie, limfocyty:50.8%/45 a granulocyty 38.6 a dolna norma od 45 i czerwonych krwinek za dużo bo 5.12 norma do 5. Reszta bez zmian i ja się boję, że to to :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mel89 wg mnie też od ucha, infekcje masz i Ci węzeł pewnie wyskoczył.

joakar4 dla Ciebie to zrobiłam i wyciągnełam swoje wyniki . Miałam podobnie:limfocyty 51%, granulocyty 49%. wiec bardzo barzdo podobnie i też sie bałam że coś nie tak a lekarze (tylu ich oglądało) że jest ok.A czego dolna norma to 45?A czerwonymi to sie nie masz w ogóle co przejmować bo takie cos to minimalna różnica na którą się nie zwraca uwagi(też miałam coś podobnego tylko czegoś innego miałam tak jak ty ciut za duzo i wszyscy orzekli że jest ok)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

granulocytów dolna norma to 45 więc mam za mało. Ja oszaleję, pamiętam, że dzień przed wyczuciem węzła zrobiłam morfologię i też tak miałam a potem wróciło do normy. Oj nie wiem :zonk: Dobrze, że chociaż crp spadło.

Złamałam się i napisałam, do eksperta od białaczki w necie, zobaczę co mi odpisze :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sa bardzo małe wahania wg mnie. Któryś z lekarzy też mi tak powiedział, że takie wahania sa zbyt małe żeby się przejmować więc sie nie przejmuj. Głowa do góry! Nic Ci nie jest. Nie masz objawów! Jesteś na pewno zdrowa.Zobaczysz , że to znowu jest tylko nakrecanie się. Teraz bedziesz czekać i cierpieć i bać sie co Ci ten ekspert odpisze....:cry: Po co? Przecież wyniki sa w porządku. To za małe różnice żeby się denerwować. Ten ekspert powie Ci to samo. Jak odpisze to daj znać.

 

[Dodane po edycji:]

 

Boli mnie staw barkowy..... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe tylko kiedy odpisze:( To może być też jakaś infekcja wirusowa, ale jaka. Pewnie mi ten ekspert odpisze, że morfo trzeba powtórzyć i jak czytałam zrobić rozmaz ręczny.

Zastanawiam się czy nie pójść do internisty swojego, ale co on mi powie?

 

[Dodane po edycji:]

 

A nie nakręcasz się sama z tym barkiem jak się naczytałaś, bo ja jak odebrałam morfo to tak mnie boli klatka piersiowa, że szok :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe tylko kiedy odpisze:( To może być też jakaś infekcja wirusowa, ale jaka. Pewnie mi ten ekspert odpisze, że morfo trzeba powtórzyć i jak czytałam zrobić rozmaz ręczny.

Zastanawiam się czy nie pójść do internisty swojego, ale co on mi powie?

 

Powie Ci , że to nic takiego, bo wartości bardzo nie odbiegaja od normy i że sie nie ma czym przejmować. A jak często ten ekspert odpisuje? Na jakim forum? Bo ja też pisywałam do różnych ekspertów i różnie na różnych odpisywali.

Barkiem sie juz nie nakręcam , bo pewnie nadwyrężyłam, ale teraz wydaje mi się , że mnie kości pobolewaja i czuję dziwny dyskomfort w mięśniach i jakaś taka w ogóle dziś słaba i bez siły jestem.Ale to inaczej niż przy grypie. A taka jedna internistka powiedział mi , że przy złych węzłach to bolą mieśnie i czł.owiek źle się czuje i jest osłabiony i chyba kości bolą. :zonk: .I znowu dziś w nocy sie spociłam. :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałam na forum abc białaczka. Chyba pójdę jutro zrobię sobie morfologię z rozmazem ręcznym. Można tak dzień po dniu?

 

[Dodane po edycji:]

 

i jak czytałam pytania chorych to była data a pod odpowiedzią eksperta nie było :(

 

[Dodane po edycji:]

 

i te moje węzły, jeszcze tam na tym abcbiałaczka wyczytałam, ze trzeba z morfo pójść do lekarza żeby zbadał czy węzły nie powiększone :zonk:

Oż cholera jasna, ja tu zwariuje przez to - moja rodzina twierdzi, że skoro już miałam takie wahania i to potem wraca do normy to ok. Ale może jednak zrobić ten rozmaz ręczny. Ja się często czuję osłabiona i ciągle coś mnie boli.

 

[Dodane po edycji:]

 

olinelka to pocenie jest takie, że się trzeba przebierać i pościel zmieniać w tych ciężkich chorobach

 

[Dodane po edycji:]

 

kur.a, ekspert mi odpisał, że oni się nie zajmują interpretacją wyników - ja tego nie rozumiem, bo jak czytałam tam inne posty to jakoś odp a mi nie chcą

 

Cholera jak sobie pomyślę, że ten radiolog mi zawsze mówi, że gdyby coś się z tymi węzłami działo to byłyby sygnały w morfologii to mi się płakać chce :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

joakar4 ! Znowu sie naczytałaś i teraz mam jazdy! Nic w tej morfologii nie ma złego. Któryś z lekarzy (a może i wszyscy już nie pamiętam) mówili mi , że te krwinki białe (leukocyty )przede wszystkim byłyby strasznie wysoko ponad norme przy takich chorobach. Nic Ci nie jest. To tylko Twoja wyobraźnia i niekompletne informacje z internetu. Przecież wiesz , że każdy przypadek jest inny i nie każdy opisze dokładnie swój przypadek i nie możemy się porównywać z innymi przypadkami bo to jest bez sensu. Nie ma sensu , żebyś robiła jutro morfologię , bo nic do jutra się nie zmieni. NIE CZYTAJ TYCH STRON ZAKAZANYCH DLA TAKICH JAK MY bo sie zadręczysz.

Żesz cholera jasna sama teraz myślę o tej swojej morfologii i węzłach :why:

 

[Dodane po edycji:]

 

Miało być "masz jazdy" a nie "mam jazdy" :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę tej morfologii na razie powtarzać bo to faktycznie nie ma sensu. Wiem, że nie mogę już tego czytać bo nie dość, że nakręcam siebie to jeszcze Was. Przepraszam.

Olinelka, tylko się teraz Ty nie nakręcaj i nie zacznij macać po węzłąch.

Mateusz1010 twój wynik na pewno będzie dobry, nie martw się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

joakar4 przecież masz dobrą morfologię, nie ma sie czym martwic!!! najwazniejsze ze CRP jest bardzo niskie to na pewno raka nie ma, i to nie tylko białaczki ale jakiegokolwiek innego tez nie ma na 1000000%!!!!!!!!!!!=)

 

a u mnie dzieje sie dziś coś strasznego=( boli mnie głowa, co jakiś czas przez kilka sekund, i tylko w jednym punkcie (z tyłu po lewej stronie), boje sie jak cholera=( nie chce wlazic na zakazane strony, ale tak korci zobaczyc co mi jest.. póki co jeszcze sie trzymam.. jak myslicie czy to moze byc guz mózgu??????? :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy guza mózgu jakoś nie miałam na tapecie, ale według mnie to rak to nie jest. crp przy raku może być niskie:)

 

Boże ale zrobiłam histerie w domu, wszyscy mają mnie dość. Moja mama mnie do onkologa wysyła, żeby mnie uspokoił ale ja i tak wiem, że on mi powie jedno a ja pewnie się i tak nie uspokoję więc raczej nie pójdę. Chociaż korci :lol:

Ale gdybym miała raka to by mi crp chyba samo nie spadło, nie? I mam jeszcze jedną teorię, że ja już "przeszłam" tyle chorób że morfologia wariuje. Co myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×