Skocz do zawartości
Nerwica.com

sprawy damsko - męskie..


Gość anakonda

Rekomendowane odpowiedzi

niemądry, by być brutalem należy stosować wodę po goleniu o tej samej nazwie, by pozwolić substancji aktywnej zadziałaś na ośrodkowy układ nerwowy, pierwsze efekty powinieneś zauważyć po ok. 2 tygodniach stosowania :mrgreen:

 

A na serio, to przypomniała mi się cytat:

Kiedy kobieta kocha, przebacza wszystko, nawet zbrodnie; kiedy nie kocha, nie przebacza niczego, nawet cnót.

 

Takie życie, że różni ludzie wybierają różne drogi życiowe i uczuciowe i nie każdy będzie żył według reguł, które w Twoich oczach są jedynym możliwym rozwiązaniem :) Nie generalizuj :P

 

Panno_Modliszko Ty byś nie pozwoliła i chwała Ci za to, ale są na tym świecie kobiety, które żyją w takich związkach (choć różne czynniki je w takim związku trzymają: strach przed odejściem czy ślepa miłość).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemadry - za bardzo generalizujesz. Moze niektore kobiety kochaja brutali, ale nie wszytkie. Ja na przyklad typu macho nie znosze, a niestety takim czlowiekiem jest moj ojciec i takim byl moj byly chlopak... Moim marzeniem jest od zawsze wrazliwy i cieply facet. Niestety takich jak na lekarstwo w moim otoczeniu, a jesli juz ktorys deklaruje, iz jest wrazliwy oznacza to zwykle, ze: uzywa wiecej kosmetykow, niz ja i z wygladu przypomina geja (nie mam nic do gejow, ale wole facetow o bardziej meskim image), jest totalnie niewysportowany - tak chudy, ze moglby sie chyba przewrocic podczas wiekszego wiatru -wydaje sie, ze gdyby napadl mnie jakis menel, musialabym bronic i jego i siebie, jest tchorzem (okazuje sie, ze nie potrafi bronic wlasnego zdania, zachowuje sie po prostu jak sierota), bardziej ode mnie boi sie: wysokosci, piorunow-jest panikarzem lub tez dla odmiany jest jakims pseudointelektualista, snujacym nudne monologi itp, itd. Kurdeee czy wrazliwy facet nie moze chodzic na silownie, czy basen? Czy nie moze byc silny fizycznie, opanowany w sytuacjach, ktore tego wymagaja? Nie moze miec swojego zdania, byc konsekwentny- po prostu miec jaj? Ehhhh...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kocham brutali.

 

Zawsze kochalam nieprzytomnych,rozmarzonych, łagodnych,uczuciowych i opiekuńczych...

 

Brutal to ewentualnie może kogos podniecac poprzez agresje,nieokrzesanie?Cholera wie,bo nie mam takich ciągot.

 

Jednak cos w tym jest,bo ponoc kobiety kochają zlych chlopcow..?Czy zly chlopiec to to samo co brutal? :mrgreen: Ktos mnie uswiadomi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adaś zadziorny? :mrgreen:

Ale,że z wyglądu czy z moich relacji? :mrgreen:

 

Adam jest taki jak napisalam.I kazdy mój poprzedni "narzeczony" taki byl..Pewnie dlatego,że nie szukam wrażeń-sama ich sobie dostarczam ponad miarę :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko ;)

 

Definicja zdrady. Co wg. Was jest zdradą? Gdzie jest granica?

 

I jeszcze jedno. Często np. w serialach obserwuje się, że jak dochodzi do zdrady to jest rozmowa, że należy uświadomić o tym partnera.

Czy nie lepiej jest, jeżeli się tego żałuje i wie, że więcej się tego nie zrobi, nie mówić, aby nie zranić tej drugiej osoby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrada.....

Fizycznie zaczyna sie od pocalunku.

A psychicznie .....każde zaangażowanie emocjonalno-erotyczne,potajemne schadzki,smsy,wyznania,telefony.Tak,to już jest zdrada.

 

Seriali zadnych nie ogladam,bo dzialają wymiotnie-ale jestem wielbicielką teorii żeby nie wpierdalac sie z butami w życie innych ludzi...chyba,że sa nam mega bliscy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim marzeniem jest od zawsze wrazliwy i cieply facet.

 

 

marcja,

, Ja jestem wrażliwym empatycznym,facetem, ale i tak mam lipe, Mam kolegów skurwieli, i zawze podobali się kobietom. O co tu biega?

 

[Dodane po edycji:]

 

a niestety takim czlowiekiem jest moj ojciec i takim byl moj byly chlopak

 

marcja, czyli Cię jednak w nim cos kręciło, skoro był twoim chłopakiem. Są teorie że dziewczyny szukają sobie takich partnerów jakim byli ich ojcowie :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem wielbicielka cieplych, wrazliwych, opiekunczych facetow, i zawsze na takich "trafialam" w zwiazkach... Ale chyba coraz mniej takich, jakos nie moge juz takich spotkac...

Nie cierpie za to facetow typu macho. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

marcja, czyli Cię jednak w nim cos kręciło, skoro był twoim chłopakiem. Są teorie że dziewczyny szukają sobie takich partnerów jakim byli ich ojcowie :smile:

 

Czy mnie cos krecilo? No coz, podobal mi sie wizualnie, byl ogolnie rzecz biorac zwariowany w pozytywnym tego slowa znaczeniu (czyli spontaniczny, bez zachamowan itp), mial poczucie humoru, byl dusza towarzystwa. Niewatpliwie cos w sobie mial;) No a przy tym, byl tzw. "wolnym ptakiem", nie cierpiacym ograniczen, egoista i typem twardziela wlasnie. Ale tak naprawde nigdy go nie kochalam, to nigdy nie byl moj wymarzony facet, taki o ktorym mozna powiedziec, ze to czlowiek z ktorym chce spedzic reszte zycia. W ogole zreszta nigdy nie bylam zakochana, co jest dla mnie bardzo przykre...

 

Wiem, ze istnieje teoria, iz dziewczyna szuka sobie takiego faceta, jak ojciec...Jesli wierzyc tej teorii pozostaje mi spedzic zycie z wiecznie wrzeszczacym, oschlym, agresywnym jesli nie fizycznie, to przynajmniej psychicznie twardzielem, lub tez nie miec faceta w ogole (bo mojego ojca praktycznie nie widywalam, mimo, iz ze mna mieszkal...) Niewesola perspektywa...

 

Ale gdyby patrzec na to z innej strony (ze strony teorii, ktora glosi, ze zwiazek jest udany, jesli 2 osoby dobrze sie uzupelniaja) , to do mnie typ macho nie pasuje. Nie jestem jakims slabym, zastraszonym, delikatnym kobieciatkiem. Jestem dosc silna osoba mimo wszystko. Nie potrzebny mi na co dzien typ czlowieka, ktorego nic nie zlamie, bo jak zlamie to strace grunt pod nogami...

 

Sama nie wiem, ktorej teorii zawierzac ;) Zycie pokaze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z reguły każda zapytana dziewczyna odowiada

 

Nie cierpie za to facetow typu macho.

 

Tylko niech mi ktoś wytłumaczy czemu tacy faceci mają największe powodzenie u kobiet :mrgreen:

 

Może to na podobnej zasadzie, że żaden facet nie chce się związać z jakąś wymalowaną lalą jak barbie, ale jak się taka znajdzie i chce się z kimś przespać to zawsze kogoś znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcja, w zasadzie to napisałaś wcześniej że chcesz być z brutalem, ale pod warunkiem że od czasu do czasu pogłaszcze kota albo przeprowadzi staruszkę przez jezdnię. W sumie to Ci się nie dziwię. Pantoflarz to straszny nudziarz a słodka oferma jest słodka do czasu gdy nie zemdli. Bo facet grzeczny i miły to może po latach przyjaźni usłyszeć co najwyżej "zostaniemy przyjaciółmi", a brutal już pierwszej nocy skonsumuje znajomość.

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen: dobre i jakze zyciowe..

 

a co jesli facet jest takà mieszankà??czyli slodkim brutalem??tacy tez sà.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemądry, no tez prawda :mrgreen: ale moze nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka-co czlowiek to inny charakter i upodobania;

niemądry, nigdy nie wiadomo-moze ktoregos dnia spotkasz kobieteè po 30-tce i grom spadnie z jasnego nieba,i siè zakochasz??i wtedy bèdziesz siè smial,z tego co do tej pory uwaazales za naturalne i calkiem na miejscu wg Ciebie.Zycie lubi platac figle prawda wiola173, ???? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×