Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

A ja znów całą noc nie spałam.

 

Ja też....:(

 

[Dodane po edycji:]

 

tutaj również pada, jest chłodno, tak idealnie jesiennie. tylko liści na drzewach już brak. :(

 

hmm to dziwne, bo u mnie nie pada, a nawet słonko czasem przyświeca....;)

Trzymaj się Baśka na tym szkoleniu.

 

Chciałabym dzisiaj umyć okna...., ale mi się nie chce.

Na jogę też mi się nie chce.

 

Jedyne na co mnie stać to oglądanie filmów. To miłe, bo długo nie miałam do tego cierpliwości.

 

Wyjść muszę do sklepu, bo nie mam kawy..., a bez kawy jest dupiato....

 

Nie chce mi się ubierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na zakupach, modliłem się opiekowałem się szczurem i jestem zmęczony, a jeszcze mam się uczyć...

 

Rany, ludzie ://

 

Do tego dzisiaj jadę na psychoterapię, ale później odpocznę na szczęście w ramionach Pana Jezusa na spowiedzi i na mszy, trzymajcie kciuki o ile was obchodzę...

 

Vas, Vi.

 

P.S

Hania, a co się może dziać ?

Boli Cię to ucho, czy boisz się że rozboli bardziej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fobia, Ja w ogóle lubię bardzo to miasto....ma swój klimat :smile: lubię takie stare kamienice i macie ładny teatr...i jest tak zielono dookoła i dużo mostów a poza tym jest w miarę spokojnie ( w porównaniu do takiej Łodzi ;) ). Poza tym fajny zajazd w Góreczniku i pyszna rybka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porozmawiałam z mamą na temat zmiany studiów i potencjalnego roku w plecy. Jej zdania obawiałam się najbardziej...

Powiedziała, że to moja decyzja i że będzie mnie wspierać cokolwiek wybiorę :mrgreen: Uznała nawet, że to dobry pomysł, bo wtedy będę miała większy wachlarz możliwości co do pracy :) Od razu mi lepiej i kamień z serca...

Samej sobie za to dałam czas na zastanowienie się do końca zimowego semestru. Jak obecny kierunek nadal mnie nie zainteresuje to łapię jakąś pracę i czekam na październik na rozpoczęcie nowego, lepszego kierunku :mrgreen:

Aż nawet jakoś lęki przeszły :great: Dobry dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jade na nad morze-bardzo leje i wieje.Nie mam zalozonych plastrow bo doktorek nawalil.I nie mam zadnego pomyslu na weekand-chyba zalegne z ksiàzkà i lapkiem.

A Wy co bèdziecie porabiac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co,wogole jest taka pogoda depresyjna..nie wiem jak tam u Was;ale u mnie jest koszmar-ogromne opady deszczu,sine niebo,wichura..nie wiadomo co robic-albo siè schowac z ksiàzkà w lozku,albo siedziec na necie;albo uprawiac radosny sex,albo pic...ewentualnie zostaja jeszzce dobre filmy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiadomo co robic-albo siè schowac z ksiàzkà w lozku,albo siedziec na necie;albo uprawiac radosny sex,albo pic...ewentualnie zostaja jeszzce dobre filmy ;)

 

no Wova, na brak możliwości wyboru nie możesz narzekać ;)

 

[Dodane po edycji:]

 

Podobno takie problemy jak my ma co 4 człowiek na świecie :shock:

 

a konkretnie jakie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×