Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłem do domu, czuję się opuszczony przez ludzi.

Powiedzcie mi olewacie mnie dlatego, że ujawniłem kim naprawdę jestem czy z innego powodu ?

 

Pyt. Głównie do Hani i Ani... oraz innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi olewacie mnie dlatego, że ujawniłem kim naprawdę jestem czy z innego powodu ?

 

Pyt. Głównie do Hani i Ani... oraz innych.

 

Że o czym ty do mnie mówisz chłopie? :shock:

Rozwiń, wyjaśnij i powiedz najlepiej o co cho bo ja jestem naturalnie mimo wszystko blond.

 

Zdałam sobie sprawę jak bardzo impulsywna i niebezpieczna staje się moja histeria.

I chyba wiem, o czym będę rozmawiać z terapeutką na kolejnym spotkaniu, jeśli znajdę karteczkę, na której mam zapisaną datę i godzinę rzecz jasna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chojrakowa nawet tak nie pisz jestes mloda, nieprzecietnie ladna, masz pasje(czyli te konie) a reszta to drobiazgi, jakies klotnie, to co rodzice mowia to blachostki, za kilka lat z takich rzeczy bedziesz sie smiac, moze nawet tesknic za tym, przynajmniej takie ja mam doswiadczenia strzala 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chojrakowa nawet tak nie pisz jestes mloda, nieprzecietnie ladna, masz pasje(czyli te konie) a reszta to drobiazgi, jakies klotnie, to co rodzice mowia to blachostki, za kilka lat z takich rzeczy bedziesz sie smiac, moze nawet tesknic za tym, przynajmniej takie ja mam doswiadczenia strzala 8)

 

 

Popieram, a szczególnie konie bo sam je uwielbiam- choć nie w takim stopniu jak Ty oraz, że jesteś ładna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwicaman, dla mnie nie to co mówią rodzice i nie drobiazgi- ale to roi mi się w tej chorej głowie. Chore wyobrażenia.

 

wiem o czym mowisz, sam to mialem, jakies pretensje, mysli o zabijaniu, zboczeniach seksualnych, opetaniach i innych dziwach i dalej to wraca tylko sobie lepiej z tym radze, za duzo jest prawdziwych problemow poza naszymi glowami (praca, dziewczyna ewntualnie jej brak, malo pieniedzy albo brak pieniedzy, co z przyszloscia, psychol ktory zbiera ekipe zeby cie dojechac ;) i tak dalej), wiec po prostu musimy jakos sie nauczyc z tym zyc, nie tylko wstac umyc sie i jakos przezyc dzien, za duzo dostalismy, zeby zyc jak warzywa, staram sie tak robic czasem wychodzi lepiej czasem gorzej, tyle od wujka nerwicy :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale dziwaczny dzień :shock:

 

ostatnie 2 dni leżałam plackiem bez motywacji i chęci na cokolwiek.

 

dziś rano odwiedziła mnie koleżanka (rano! kiedy rano ja nienawidzę gadać i by mnie ktoś oglądał) i przegadałyśmy 4 godziny, gdy zwykle po 1 godzinie odpływam, a tu nie poczułam upływu czasu. rozkręcona postanowiłam wykorzystać energię pojechałam po żwirek dla kota (i słynnego już pluszowego węża :mrgreen: ), wstąpiłam do sklepu muzycznego......., zrobiłam zakupy spożywcze, wstąpiłam do apteki :shock:

mało tego... pojechałam po tym wszystkim odwiedzić chadową kumpelę :bezradny:

 

wróciłam i z tego wszystkiego dostałam strasznej trzepaczki i zaczęłam cała się trząść (zapomniałam w ogóle cloranxenu wziąć).

może po prostu to był szok dla organizmu taka aktywność i tyle gadania w jeden dzień :mrgreen:

 

a poza tym kocham moją Bessi ponad życie. kręciłam dzisiaj jej rozbrajającą zabawę z pluszowym wężem, kręcąc ten filmik chichrałam się sama do siebie.

 

na razie nie śpię...., piję Mohito (jeden drin przez cały wieczór yeeey) i nie wiem co dalej...

:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×