Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Łykam maksymalną możliwą dawkę Asparaginianiu Forte od sierpnia. Ale właśnie wpadłam na jedną zależność. Mianowicie - powieka drga mi najbardziej, gdy zbliża się okres.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylam u mojego kochanego psychiatry-co on ze mną robi takiego,że wchodzę do gabinetu przygarbiona,a wybiegam na skrzydlach?

 

Żadnego CHADU nie ma i to moja kolejna obrona przed pomocą-jak w przypadku schizofrenii,dystymii,glejaka,choroby adissona,sm,chloniakow i depresji endogennej oraz psychoz :mrgreen: Powiedzial,że od trzech lat nie może sie u mnie dopatrzyc niczego procz tego co mam :pirate:

 

Recept na nic nie mam,on wie,że jest mi trudno,ale jest dumny,wierzy we mnie i czuwa.

Dostalam natomiast skierowanie na tarczyce i do endokrynologa,bo nigdy nie wiadomo i czesc objawow może byc polekowa,a niektore (uderzenia goraca,zlewne poty i wpadanie na szafy) jak najbardziej może sie wiazac z hormonami i trzeba to sprawdzic.

 

Mam dac sobie trochę czasu,pozwolic mózgowi dojsc do siebie i sluchac sie mamy Adama,bo jest madra i "myśli"..

 

No i dzwonic,dzwonic jak najszybciej do terapeuty,bo nigdy tak bardzo nie potrzebowalam opieki,uwagi i dobrego mleka matki :mrgreen:

Jadlowstret psychiczny-nie chce się karmic,bo to taki moj bunt.Zobaczymy 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój dzisiejszy dzień:

Dostałam 2 - z chemii, chociaż się uczyłam.

Mam dużo nauki na dziś.

Wsiadłam w zły autobus, uciekają przed koleżanką z klasy z gimnazjum.

Ale uwaga, pozytywny akcent. Spełniło się moje malutkie marzenie ; )

Biorę udział w projekcie Comenius!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, gratuluję odstawienia leków i pracy z terapeutką, trzymam kciuki za powodzenie i powrót do zdrowia. Chciałabym tak, ale chyba jeszcze nie jestem w stanie. :105:

 

 

Stresujące dni ostatnio ,ale jakoś daję radę i nawet nie potrzebuję do tego xanaxu :mrgreen: Dzisiaj nawet na stresującą rozmowę zareagowałam rozbawieniem :shock: i poszło mi nieźle :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak.test ciàzowy wyszedl negatywny a wièc luzik..okazalo siè,ze mam egzemè jakàs,mam masc z syntetycznym sterydem,a za tydzien testy serologiczne.Wtedy siè okaze,co mnie uczula.

A na razie jak swèdzialo,tak swèdzi..

Co u Was zuczki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, wzięłam Afobam po raz pierwszy 0,25 mg i czuję się okropnie... Pomocy... Straszny niepokój... Trzęsę się... To chyba nie powinno tak działać?

 

[Dodane po edycji:]

 

Zaraz zadzwonię po pogotowie, jak tak dalej pójdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak.test ciàzowy wyszedl negatywny a wièc luzik.

Co u Was zuczki?

 

 

 

jak ja bym chciała mieć pozytywny wynik takowegoż testu :cry:

 

a u mnie kuźwa fatalnie

dostałam zjeby od lubego za nic, on tego nie pamięta.. ja jestem na skraju wyczerpania psychicznego, mam ochotę z jednej strony odpocząć od niego, a z drugiej strony, przytulić się... ale żeby nie zionęło tak od niego alkoholem.. :(

żeby nie krzyczał do mnie, że się powiesi... żeby nie odrzucał moich połączeń... no i przede wszystkim, żeby nie mówił, że sobie to wymyśliłam, tym bardziej, że mam smsy w komórce.. :why::why::why:

co się k urwa dzieje!!???!!??? :why::why::why:

idę zrobić pierwszego odgacha :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, wzięłam Afobam po raz pierwszy 0,25 mg i czuję się okropnie... Pomocy... Straszny niepokój... Trzęsę się... To chyba nie powinno tak działać?

 

[Dodane po edycji:]

 

Zaraz zadzwonię po pogotowie, jak tak dalej pójdzie...

 

 

Czy ktoś może mi wytłumaczyć, co się KURWA ze mną dzieje? Lek działa wprost odwrotnie... Zaraz zwariuję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otoz moja droga jak ja pierwszy raz wzialem xanax to balem sie jego dzialania. A bardzo sporadycznie udaje mi sie wziac lek tylko w ekstremalnych sytuacjach kiedy juz naprawde nie wyrabiam. Z tego co wiem xanax=afobam. I mysle ze bardziej sie przestraszylas jego dzialania, tez tak mialem jak pierwszy raz zazylem xanax. Staraj sie rozluznic i zajac czyms, wydaje mi sie ze dawno nie czulas sie 'normalnie' i stad ten Twoj niepokoj bo lek zwalcza wszelkie objawy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuję się jakbym nie była sobą, jakbym za moment miała zwariować, niepokój jest nie do zniesienia... Jak połknęłam to po kilku minutach poczułam takie szarpnięcie, jak na atak paniki... Spięta jestem cała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba za dużo myślałaś i wyobrażałaś sobie co się będzie działo jak weźmiesz afobam... spokojnie. Afobam jest lekiem uspokajającym, ja jak pierwszy raz wziołem to było 0,5 mg i poczułem się normalnie i taki spokojny że jakby bomba obok mnie wybuchła to bym się tym nie przejoł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×