Skocz do zawartości
Nerwica.com

kiedy kobieta jest seksowna?


betty_boo

Rekomendowane odpowiedzi

O men....jak ja wam zazdroszczę - możecie nosić niebotycznie wysokie szpilki...i macie takie małe ładne stópki :105:

Ja przy moim 175 cm jak założę obcas to mam "cały tłum" ludzi na wysokości .....brody.... :( a do tego płetwa w rozmiarze 41...przynajmniej dobrze pływam :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nie lubię ani u kobiet ani u mężczyzn jak patrzą w czasie rozmowy na usta.Nienawidzę tego!!!!!!

Często się zastanawiam czym to jest spowodowane,że wiele osób zamiast w oczy to patrzy na usta.To jakaś masakra - mnie to rozwala i zawsze myślę że coś na nich mam.I teraz nie wiem czy mam brzydkie usta że na nie patrzą czy niektórzy tak mają???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linka,a ja myslalam,ze niska jestes:) Tak ze zdjec wywnioskowalam:) Tak,fajnie byc malym,ale kiedys bylam innego zdania.Teraz to zaakceptowalam ,do tego niski wzrost odmladza i to bardzo.W szkole to raczej kurdupel bylam,i az do Liceum mialam kompleksy.W buty wkladki sobie wkladalam,zeby byc wyzsza.To byla obsesja :mrgreen: Jej,teraz to sie z tego smieje ,ale kiedys...wiele bym dala za dodatkowe cm :D

Co do butow dziewczyny,to jeden wielki problem.Rozmiar 35 :mrgreen: i kazde buty mi odstaja.Zwlaszcza latem to jest niezaciekawie:D

Linka i Hania na modelki sie nadaja :mrgreen: Zawsze sa plusy i minusy :smile: Wazne,zeby czuc sie w zgodzie z samym soba:)

Faceci ponoc lubia dluugie nogi 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shadow_no, czyli Ja juz nie jestem seksowna bo mam 155 cm :shock: Wow,nie wiedzialam :mhm: Jak dla mnie argument dotyczacy wzrostu jest kompletna bzdura jesli chodzi o kobiety.Facet owszem powyzej 180 cm nie zaszkodzi:)

Notabene-mnostwo mezczyzn kocha niskie kobiety...

Oczywiście mówimy o indywidualnym podejściu co do seksowności, prawda? :)

Przez długi czas byłem z dziewczyną która ma 158cm i w niczym mi jej wzrost nie przeszkadzał, jeżeli jednak mam mówić o pewnego rodzaju ideale - preferuję powyżej 160cm. Może ma to też związek z tym, że sam do niskich nie należę.

 

Często się zastanawiam czym to jest spowodowane,że wiele osób zamiast w oczy to patrzy na usta.To jakaś masakra - mnie to rozwala i zawsze myślę że coś na nich mam.I teraz nie wiem czy mam brzydkie usta że na nie patrzą czy niektórzy tak mają???

Chodzi o tzw. trójkąt towarzyski. W książkach dot. mowy ciała dobrze jest to wyjaśnione.

Linia oko-usta-oko tworzy nam trójkąt który jest strefą neutralną. W luźnej rozmowie koncentrujemy wzrok najczęściej właśnie na tej strefie.

Gdyby ktoś patrzył Ci na czoło, miała byś wrażenie, że rozmówca jest agresywny i się wywyższa. Z kolei dolne strefy ciała - piersi, brzuch, okolice intymne tworzą strefę, która jest strefą na której koncentrujemy się kiedy ktoś nas pociąga fizycznie.

 

Faceci widzą trochę inaczej. Mamy wzrok lunetowy, przez co kobieta łatwo wychwyci gdzie w danej chwili patrzymy. Kobiety nie muszą koncentrować się na danej strefie żeby widzieć to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uwielbiam kurduple i moj A także-male stópki,male rączki,no poprostu stworzone do kochania :mrgreen:

Do tego też uroda typu baby face-ogolnie Male jest Piękne ;)

Kobieta nie powinna byc dwumetrowa ...ale to tylko moje zdanie-każdy lubi co innego...

Co do dlugosci nóg-sądzę,że chodzi bardziej o proporcje,aniżeli o faktyczną dlugosc w cm..

Ponadto jak niska dziewczynka przytyje to jest kuleczka,a jak wysoka to już niestety-Buka :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,fajnie byc malym,ale kiedys bylam innego zdania.Teraz to zaakceptowalam ,do tego niski wzrost odmladza i to bardzo.W szkole to raczej kurdupel bylam,i az do Liceum mialam kompleksy.W buty wkladki sobie wkladalam,zeby byc wyzsza.To byla obsesja :mrgreen: Jej,teraz to sie z tego smieje ,ale kiedys...wiele bym dala za dodatkowe cm :D

Co do butow dziewczyny,to jeden wielki problem.Rozmiar 35 :mrgreen: i kazde buty mi odstaja.Zwlaszcza latem to jest niezaciekawie:D

 

ja tez jestem niska, mam 158 cm wzrostu, i w czasach szkolnych mialam z tego powodu ogromne kompleksy. w dodatku mam dziecieca urode, ludzie mi daja gora 16 lat, a mam 25, prawie 26... :twisted:

numer buta mam rowniez 35 i wiem, jaki to problem, oj wiem... :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami zdarza mi się widzieć na mieście kobietę, która nie jest ani wyjątkowo piękna, a nie super ubrana, ale nie mogę oderwać od niej oczu, po prostu aż chce się na nią patrzeć, na jej ruchy, po prostu na nią. Ale co w niej takiego jest, że przykuwa uwagę? Nie mam pojęcia, ale dziękować losowi za takie kobiety, bo aż się ciepło na sercu robi :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monica Bellucci jest młodsza raptem kilka lat od mojej mamy (która jest już półwieczna), a nie mogę odmówić jej seksapilu (nawet teraz, gdy nie ma już dawnej figury).

Niemądry pamiętaj, że zawsze zdarzają się wyjątki i nie wszystko można włożyć w sztywne ramy założeń, stereotypów i innych dziwnych rzeczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemądry, ano dostaje Ci się, na szczęście ja uważam, że każdy ma prawo do swojego zdania i każdy może się też z Tobą nie zgadzać.

 

Swoja drogą ja mam chyba jakiś kompleks, bo lubię (lubiłam?) mężczyzn ponad 30 letnich, nawet 40-letnich, pewnie mam kompleks ojca, ale już mi to mija, ale pamiętam, że jako nastolatka patrzyłam na dorosłych mężczyzn jak w obrazek, bez podtekstów seksualnych, raczej szukałam opieki -więc widzisz różnie to bywa, różny wiek się podoba ;) Ale zeszłam z tematu... nieważne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×