Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Korba, no Kochana-chcialam Cię pocieszyc,żebys sie nie martwila,bo to rzadka,poważna choroba o podlożu genetycznym,i też mialam kiedys zle wyniki i obawialam się jej-ale widzę,że od kilku dni kompletnie sie dogadac i zgrac nie możemy :mrgreen:

Ty powtarzasz mi,że nie mam CHAD za co jestem wdzieczna,bo nie chce jej miec,a czuje sie zle-i naturalnym jest,że szukam przyczyn,a w depresji zawsze bierze sie pod uwagę najczarniejsze opcje..Chcialam dobrze,a wyszlo jak "ty?ty nie masz borderlina" :pirate::evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak z innej beczki... - znacie moze jakis sposob na przedziwnie paskudzace sie ucho? wstalam dzis rano i poczulam, ze cholernie boli mnie ucho i emanuje z niego goraco, pomacalam, a platek ucha zrobil sie strasznie gruby, z miejsca jednej dziurki saczyla sie czerwono-fioletowa wydzielina, chyba jest jej duzo w srodku, bo urosla mi ogromna kula, kolczyk ledwo dalo sie wyjac, okropnie to wyglada i boli. mialam przekluwane ucho w tym miejscu w kwietniu tego roku i do tej pory nic sie nie dzialo. najpierw zdezynfekowalam spirytusem salicylowym a potem przykladalam sokiem z aloesu, opuchlizna troche zeszla, ale tam dalej siedzi ta ropa, jak ja wyciagnac na zewnatrz, wycisnac sie nie da i to miejsce jest dziwnie fioletowe. :(:roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-asia-, uuuu....kiepsko...

Ja to miałam w jednej dziurce, musialam iść do lekarza i mi to wszystko czyścił w środku.. Współczuję :(

 

a do jakiego lekarza z tym isc????

 

najdziwniejsze jest to, ze ja nigdy w zyciu nie mialam takiego problemu majac w sumie 5 kolczykow, a tu nagle cos takiego nie wiadomo skad. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamierzam isc do apteki, moze jest jakas na to jakas masc przeciwzapalna czy cos... :roll: nie wiem co to za cholerstwo mi sie zrobilo. :pirate:

 

[Dodane po edycji:]

 

Natusiu, a mozna to kupic bez recepty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie szlag zaraz trafi!!

Mam jakies uczulenie czy chooj wie co to jest.Swèdzi jak diabli :pirate: wapno juz wzièlam-jesli nie przejdzie do piàtku,to lècè po pracy do lekarza.

Spac mi siè chce.. :zzz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic właśnie i wszystko

jestem ciągle roztelepana, agresywna i histeryczna

gówno robię w pracy, łażę po pokojach, siadam na kanapie, gapię się w sufit, wstaję, siadam do biurka, dokument otwarty od rana na tej samej stronie

chce mi się płakać, krzyczeć, bić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaraz do psychiatry po jakieś leki.

 

Aura dziś, jak dla mnie, typowo dla wariatów. Czuję, jak w środku się coś gotuje i jakbym miała stracić zmysły i przestać poznawać otaczających mnie ludzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×