Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

głowa mi pęka, irytuje mnie mój głód, irytuje mnie myśl, że mogłabym go zaspokoić, irytuje mnie jadłowstręt po chrzanionym setalofcie. ale moze zrzuce te zbedne kilogramy. pojęczeć jeszcze mogę? przynajmniej tutaj można. . . setaloft obniża mój nastrój, dawno tak źle sie nie czułam, ale mi to odpowiada. w końcu popłaczę. a od dawna tego potrzebowałam, ale nie umiałam. obojetność była straszna. juz wole byc skrajna. powiedziałam kilku osobom o depresji. nie wierzą. ale jak grałam, kłamałam, śmiałam się , a w domu krzycząc w poduszkę , to wg nich było wspaniale i nie widza powodu, dla którego powinnam brac leki. denerwuje mnie to strasznie, ze ja sie zdobywam na powiedzenie prawdy pierwszy raz od kilku lat, a oni to zbywaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Booooooooożeeeeeeeee

Zabierz mnie stąd, zabierz :why:

 

Zaraz mnie rozerwie w pół ten ból i strach, mam dość.

Nie jestem w stanie iść zrobić sobie drugiej kawy, a muszę dziś posprzątać, odrobić lekcje i teoretycznie zajrzeć do książek.

JAK? Pytam się, JAK DO CHOLERY no :why:

Nie mogę zawieść, ale nie mam już sił, skąd je wziąć?

Powinnam odejść. Dziś. Powinnam... :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wierzą. ale jak grałam, kłamałam, śmiałam się , a w domu krzycząc w poduszkę , to wg nich było wspaniale i nie widza powodu, dla którego powinnam brac leki. denerwuje mnie to strasznie, ze ja sie zdobywam na powiedzenie prawdy pierwszy raz od kilku lat, a oni to zbywaja.

 

offelia, skąd ja to znam... u mnie jest podobnie niestety, to znaczy niektórzy przyjęli moją diagnozę, ale nadal nie wiedzą o wszystkim, nie rozumieją, dziwią się dlaczego, próbują zbagatelizować problem... wszystko co najgorsze ukrywałam i nadal ukrywam w środku.

 

chojrakowa, przytulam Cię mocno :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech. musze się pouczyć. nie mam siły. Nawet przez top, że ciągle udaje, rodzina twierdzi, że jestem w znakomitym nastroju, ale brak mi mobilizacji. Sama się sobie dziwie, ze od 3 lat tak zgrabnie gram. wzięłam setaloft. straszne sny miałam. i tracepamięć - schowałam papierosy z torby do szafki, dzisiaj patrze, torebka otwarta. mało zawału nie dostałam. okazało sie, że zapomniałam o tym, że je schowałam. zreszta, nie pamietam co sie ze mna dzieje od 3 dni. i mam problem z przypomnieniem sobie imion, nazwisk, sytuacji, co mam zrobic, co było zanim wzięłam setaloft.

 

 

najgorsze jest to, że ... zaczęłam brać 14 października setaloft. dostałam 30 tabletek. i braknie mi do 17 listopada. nie wiem, co ja zrobie przez te 5 dni bez tabletek - nie mozna tak nagle odstawic, a ja musze dalej pozorowac normalne funkcjonowanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrafie sie nauczyc, w ciagu godziny,ladnie, pieknie. potem wszystkiego zapominam. blokuje sie. mam 18 lat. tak, depresja. post394869.html#p394869 ech. teraz klótnia. rodzice są bardzo osobami , jak na mój gust, znerwicowanymi. Matka wykończona brakiem wsparcia ze strony ojca. A ojciec perfekcjonista, ale cudzymi rękami. za dużo siedzą w domu. brak im /cenzura/ roboty.

 

[Dodane po edycji:]

 

ach. a teraz krzyczą, że nic nie robię, że na wszystko strzelam fochy. 'ma swój pokój? wku/cenzura/ia mnie to, że mówi, że ma swój pokój!!!!!!!! jak będzie zarabiać, będzie miała swój pokój. " pomyslałam o tym, zeby gdzies stąd uciec. oni sami mnie wpedzaja głębiej w chorobe. i sobie z tego sprawy nie zdaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nodame, kochanie, nie martw się o mnie.

Co najgorsze przeszło, udaję sama przed sobą, że wszystko gra. Muszę zacisnąć zęby i podołać, jeśli chcę żyć.

 

offelia, zachowanie twoich rodziców nie jest normalne, przynajmniej z tego, co piszesz. Może warto przemyśleć sprawę wyprowadzki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×