Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Korba, Kacha,

no tak, to przerażające - zostać sam na sam ze sobą, nie zagłuszać swojej choroby żadnymi czynnikami 'zewnętrznymi'.

ale ja myślę, że jednak przydałaby Ci się taka terapia "szokowa"... no ale Ty decydujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie dzisiaj poodkurzałam zrobiłam pranie wywiesiłam poskładałam ciuchy sprzątnęłam królikowi, ogoliłam nogi:D pouczyłam się, aż za dużo tego jak na mnie :D

ale cóż..perspektywa posiadania psa motywuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tak, że wręcz wymuszało u mnie ziewanie ! Najgorsza rzecza było to, że obudziłem się w nocy i nie mogłem niczym ruszyc ! nawet buzi otworzyć ! Ale byłem świadomy, gdzie jestem, co robię ! :roll:

Albo rozmawiam z mamą, nagle " wata " w ustach, nie moge nic powiedziec i źle mi się zrobiło !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze raz :P

 

" Mam jeszcze do was pytanie. Czy w nerwicy jest tak, objawy łapią Cię praktycznie codziennie, nawet gdy się nie denerwujesz i nie masz lęków ? Chodzi mi np o zawroty głowy itd... "

 

??

Moje zawroty głowy nie mają nic wspólnego z nerwicą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

asdf, jakieś mam ,na EKG to wykazało,ale w tym przypadku nie ma to nic wspólnego .Nie wiem jak mam to wytłumaczyć ,abyś zrozumiał dlaczego tak się dzieje.Uważam ,że mam spowolnione krążenie, krew wolniej dopływa do głowy ,przez co nasz mózg nie funkcjonuje prawidłowo ,jest również niedotleniony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×