Skocz do zawartości
Nerwica.com

LEXOTAN - SKUTKI UBOCZNE


BYSTRY

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam pytanie , czy podczas brania Lexotanu występowały u was jakieś skutki uboczne ? Było wam niewiem źle , bolała was głowa ?

 

Bo cały czas piszecie o objawach odstawiewnnych a nic o skutkach ubocznych......... :|

 

Ja biorę 2 x 1,5 mg dziennie i jest mi źle............boli mnie głowa , mam słabe kończyny (ręce i nogi)

 

Niewiem czy przez LEXOTAm mam takie jazdy , c zy też przez nerwicę a może to jakaś choroba............ :cry:

 

[ Dodano: Sob Wrz 09, 2006 4:41 pm ]

a i wzrok nienajlepszy , chociaż byłem u okulisty i jest ok

 

[ Dodano: Sob Wrz 09, 2006 5:09 pm ]

Dziwi mnie to , leczę się już 2 m-c a tu nic..... cały czas pojawiają się nowe objawy.....jak miałem i mam w dalszym ciągu słabość w kończynach to dopadł mnie ten ból głowy , badania w normie i do lekarza niemam po co iść , śmieją się ze mnie , że taki duży chłop a użala się jak emeryt i podsumowanie : TO TYLKO NERWICA........ a ja dalej niwierzę , zszedłem z KALMS'A na LEXOTAN , biorę go już 12 dni , a tu nic ...... pustka , pamięć m się pogorszyła , ręce i nogi odmawiają posłuszeństwa , głowa dziwnie boli , ni to ucisk , ni kłucie , ani to jakiś normalny ból taki dziwny.......a dużo czytam , i najbardziej obawiam się jakiś groźnych chorób , wyczytałem że to może być udar mózgu , 3 dni mnie głowa męczy i wzrok jakiś inny.......... a tomografi czy też rezonansu mi niechca zrobić , niema potrzeby , twierdzą , to tylko nerwica i roizmowa schyla się do punktu wyjścia......już niewiem co mam robić , mam 20 lat a bvoję się jak mysz , jestem taki słaby , nieto co kiedyś , 100 % facet z krwi i kości , teraz tj : po 15 lipca , wtedy miałem wypadek związany z moimi palcami , wszystko się zmieniło , jak w kalejdoskopie....... :cry:

 

I tak na koniec czy te objawy to przez LEXOTAN , zapomniałem dopisać że trochę bardziej się pocę , czoło i dłonie przeważnie , czekam n a odpowiedź.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×