Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

No jeżeli masz randkę w tym terminie, to Cię tłumaczy, ale poza tym, to jedno nie wyklucza drugiego, chyba, że nasze spotkania to jakaś ostateczność życiowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie zawiadamiam, że mam do napisania pracę mgr w niecały miesiąc, jednocześnie pracując 5 dni w tygodniu, więc też mnie nie ma gdzieś do połowy lipca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moge sie spotkac z kimkolwiek i kiedykolwiek, moja depresja aktualnie jest taka ze niemal

nic nie robie i zawsze mam czas, chetnie kogos poznam, by tylko jakos zlatywał czas bo siedzę

w domu i nie jestem w stanie się nigdzie ruszyć.

 

Mam nadzieję że się ktoś znajdzie.

 

A na dzisiejsze spotkanie nie zdaze bo dopiero w tej chwili sie o nim dowiedziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaqzax - ja sie chetnie z Toba spotkam. Tez mam depresje i potrzebuje takich spotkan bo nie mam znajomych prawie wcale :( Takze jakby co to ja jestem chetny na spotkanie :) Moze teraz przy kolejnym spotkaniu bedzie wiecej ludzi i dojdzie ono do skutku w koncu.

 

Lucyferka - nic sie nie dzieje. Po prostu tu organizujemy spotkania w Warszawie. Jak masz ochote to przyjdz na spotkanie w weekend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sobotę idę na piwo, jak ktoś chce się dołączyć to proszę. Będę w Pubie Polskim przy pl. Konstytucji - wejście od Marszałkowskiej, pod filarami (tam jak hotel MDM). A godzina - hmmm, standardowo 15.00 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem gdzie jest ten pub Polski :((( A moze po prostu spotkajmy sie przy Chińczyku przy placu Konstytucji??? 0 15??? Na tej ławeczce przy wejściu. Tu chyba prawie kazdy wie gdzie to jest :P (no ja wiem :P )

 

k_o82 - a co to jest za praca dokladnie, mozesz cos nam tutaj przyblizyc. Chodzi mi o jakie informacje udzialamy itp. Jaka to firma. No i moglbys napisac jaka jest stawka za godzine :P

 

Pozdrawiam!!!!! :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

praca w call center na infolinii, połączenia przychodzące, pobierasz tylko imie, nazwisko klienta i numer telefonu,

stawka dla osób z doświadczeniem w callcenter 10-11 pln za 1h

dla osób bez doświadczenia 9 zł za 1h.

Umowa o dzieło i zlecenie.

Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o kontakt na maila kuba_o82@o2.pl

Podaj swoje imię, nazwisko i numer telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×