Skocz do zawartości
Nerwica.com

wszystko ok wydaje mi sie


2 miecze

Rekomendowane odpowiedzi

Pisze tu aby przekonać sie do końca ze jestem zwyczajni jak inni może troche inny ale "normalny", wbrew tego co mówią mi inni. TO chyba normalne słyszeć głos w głowie który ci coś mówi, komentuje, chwali lub beszta....mówi co zrobić itd...tylko czasem ten głos jest jak żywy....często rozmawiam z sobą...ale to nic dziwnego. Mam wrażenie i pewność ze kazdy chce mnie skrzywdzić lub cos złego zrobić , mi na złość, czuje to cały czas, czuje jeszcze wszechogarniająca wszystko pustke....poprostu nie ma nic.....jest neutralne...szare...słysze też inne głosy . i wszędzie pustka. Każdy mi mówi ze sobie coś wmawiam bezpodstawnie ale ja wiem ze ja mam powód lub racje, czuje to i widze i nikt mnie nie przekona inaczej. Ale to tez normalne.

 

kilka lat temu chodziłem do psychologa z powodu okaleczania sie ... , czasami widze coś czego inni nie , np wczoraj widzialem u mnie w pokoju lewitującą kurtke, dziś stukanie w szafie. troche sie bałem. Ale to nic nie znaczy? kazdy coś tam ma w głowie ? Czasami dziwnie moje emocje reagują na określone sytuacje, ale ja nie panuje nad nimi, tak jest, czasem coś bardzo na mnie wpływa co "podobno" nie powinno tak na mnie zadziałać.

 

może to smiesznie brzmi co pisze ale chciałem to realnie i rzeczowo opisać. jestem wlasnie bardzo zły, wściekły i przykro mi przez coś...co inni mówią że to nic takiego, ale czy do cholery musze być jak każdy ? nie rozumiem tego świata...albo on mnie. Szafka też krzywo stoi.

 

licze na szybką i wyczerpującą wypowiedź jesli jest taka możliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz być jak każdy, jak to w ogóle brzmi... Jestem pewien że twój świat jest pełen fantazji i magi, podczas gdy ten jest wypełniony ścierwem, szarością i brzydotą, to oni powinni od ciebie się uczyć wędrować po świecie wyobraźni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swojego czasu i nadal intereswoałem sie ezoteryką, okultyzmem, było mi to bliskie, kiedyś fascynowala mnie śmierć po tym jak miałem wypadek samochodowy, 3 zginęło,ja jeden przeżyłem. Nie napisałem że jak kioedys chodziłem do psychologa chciał żebym zapisał sie do jakiejs grupy z poznania nie wiem dlaczego nie powiedział mi na jakieś spotkania, czy leczenia, głos mi powiedział żebym uciekł i już wiecej do niego nie poszedłem. Poprostu wszyscy mi zarzcuają jakies zaburzenia osobowosci a ja czuje sie normalnie.......

 

[Dodane po edycji:]

 

cały czas mi sie myli czy jest sobota czy niedziela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okultyzm jest ciekawą dziedziną wiedzy, zaskakującą z niepowtarzalnym klimatem, umysł wiele może, a dzięki okultyzmowi można go nieźle ''wytrenować''.

 

Ja mam totalnie gdzieś te spotkania :P, olewałem je i olewać będę.

 

Mi też się to zawsze pierdoli, budzę się, kładę się nie wiedząc jaki dzień mamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z okultyzmu przeszedłem bardziej do ezoteryki...ale jakos nie moge sie na tym wszystkim skupić, rozerwany. Czyli ze mną wszystko jednak ok ? ciesze sie, wszyscy tylko mnie atakują, Monastery

 

[Dodane po edycji:]

 

a co inni myślą o tym ? chodzi mi o rade psychologa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×