Skocz do zawartości
Nerwica.com

Błagam o Pomoc


michał88

Rekomendowane odpowiedzi

Hey

Proszę o pomoc , powiedzcie co jest nie tak ...

Jestem na studiach, prace LIC oddać trzeba było tydzień temu ...Ja nie potrafię się za nią zabrać . Jutro mam spotkanie , Boje się , jak małe dziecko ...Lania ... tak wiem śmieszne ale mój ojciec tak na mnie krzyczał i używał przemocy jako Bardzo Dobrego Środka wychowawczego . Nie wiem co zrobie jak nie napisze pracy , co powiedzą rodzice ?? Pracodawcy ?? Problem w tym że ojecic powiedział albo się uczysz albo W...J . Grupa mnie nie lubi . Poza 4 osobami cała reszta ma mnie za PROF , bo nie muszę pracować a moi rodzice mają dom bogatych rodziców , nie mam samochodu za to odciski na rękach SYN b. Obgadają mnie i dziewczyna w której się zakochałem nawet na mnie nie spojrzała, Gdy oni szli do Pubu ja do biblioteki , i jako że wykładowcy jakoś mnie polubili to obraca się przeciw mnie . Wpadam w marazm przestałem chodzić na zajęcia MAM tego dosyć studia to udręka Pomóżcie prosze . Czuję jakbym coś tracił życie ?? Czas mi znika ...Nigdy nie chciałem iść na studia, zawsze marzyłem o Technikum i wyjazdach za granice . Mieszkaniu w Niemczech czy Anglii ... Nie wiem czy wiek 22 i kryzys Gospodarczy pomogą mi je zrealizować ?? Zazdroszczę jednej koleżance ma chłopaka , prace , studia uczy się nieźle znajduje czas . A ja Ciągle jak tylko jedną rzecz brak takiego grania na kilku fortepianach ...

Bardzo Dziękuje za każdy post

Pozdrawiam

Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na studiach, prace LIC oddać trzeba było tydzień temu ...Ja nie potrafię się za nią zabrać
Dlaczego? Ja wiem, zaraz mi napiszesz, ze nie masz sily, ze Ci smutno itd. Ale to nie wyjasnia wcale sprawy, zwyczajnie w swiecie napisz, dlaczego nie mozesz napisac zwyklej pracy licencjackiej?
Jutro mam spotkanie , Boje się , jak małe dziecko ...Lania ... tak wiem śmieszne ale mój ojciec tak na mnie krzyczał i używał przemocy jako Bardzo Dobrego Środka wychowawczego
Boisz sie bardziej ze Ci przyleje pasem w tyłek, czy ze odetnie strumyczek mamony? Jakies poczucie winy masz zaindukowane? Tylko ojciec czy mama tez?
Nie wiem co zrobie jak nie napisze pracy , co powiedzą rodzice ?? Pracodawcy ??
Pracujesz juz? Masz jakies zobowiązania? Zdaje sie, ze to powazna lekcja doroslego zycia ;)
Problem w tym że ojecic powiedział albo się uczysz albo W...J.
Bedziesz mial na utrzymaniu dorosle dziecko, to moze sam powiesz cos takiego? Skad wiesz, ze nie?
Grupa mnie nie lubi. Poza 4 osobami
Czyli jednak jest OK :) 4 to sporo.
cała reszta ma mnie za PROF ,
Czyli za kogo? Nie kumam tego PROF. Profesora? Profesjonaliste? Profanatora?
bo nie muszę pracować a moi rodzice mają dom bogatych rodziców , nie mam samochodu za to odciski na rękach SYN b. Obgadają mnie
Teraz to juz w ogole nie rozumiem. Napisz jeszcze raz innymi slowami: co chciales w ten sposob przekazac?
dziewczyna w której się zakochałem nawet na mnie nie spojrzała,
Niemozliwe :P Zakochaj sie moze w innej?
Gdy oni szli do Pubu ja do biblioteki ,
A dlaczego nie poszedles na piwko? Moze dowiedzialbys sie jak "oni" napisali swoje prace?
i jako że wykładowcy jakoś mnie polubili to obraca się przeciw mnie.
Niby dlaczego?
Wpadam w marazm przestałem chodzić na zajęcia MAM tego dosyć studia to udręka
Guzik prawda :P Studia to najwspanialszy okres w zyciu: masa imprez, ciekawe wyzwania, ciekawi ludzie, pierwsze powazniejsze związki, trening samodzielnego zycia, odciecie pepowiny, test wlasnego systemu wartosci zdany na 5+ :mrgreen::mrgreen:
Pomóżcie prosze. Czuję jakbym coś tracił życie ??
Zycia tak latwo sie nie traci, conajwyzej mozna sie zniechecic.
Czas mi znika ...Nigdy nie chciałem iść na studia, zawsze marzyłem o Technikum i wyjazdach za granice.
I co z tym technikiem? Myslisz moze, ze za granica jest wielki popyt na technikow z Polski? A studia to zawsze lepszy start w dorosle zycie, nieocenione ulatwienie w znalezieniu lepszej przyszlosci tutaj, zamiast tulaczki po (niezawsze przychylnym) swiecie.
Mieszkaniu w Niemczech czy Anglii ...
A nie na Marsie?
Nie wiem czy wiek 22 i kryzys Gospodarczy pomogą mi je zrealizować ??
Tez nie wiem. Ale po co chcesz to wiedziec?
Zazdroszczę jednej koleżance ma chłopaka
Nie przeginaj, tez chcesz miec chlopaka?
prace , studia uczy się nieźle znajduje czas.
To jej nie zazdrosc, tylko przyklad bierz z innych, podpatruj, ucz sie na cudzych bledach, na swoich tez ;)
A ja Ciągle jak tylko jedną rzecz brak takiego grania na kilku fortepianach ...
I znowu cos w obcym języku ..

 

Czlowieku - postaw sprawe jasno: albo masz w d..e studia, albo sie starasz i je konczysz. Zwlaszcza, ze byles typem "uczącym sie", a nie "studiującym", wiec Twoje "studiowanie" to nawet wg Ciebie jest zwykla strata czasu. Co poiwedzą rodzice to inna sprawa, jako czlowiek dorosly masz prawo decydowania o swoim losie, ale tez ponosisz za siebie pelna odpowiedzialnosc. Powodzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hey

Rozbawiałeś mnie trochę Dzięki :D

tu mi cofnęło już tłumacze :

Boisz sie bardziej ze Ci przyleje pasem w tyłek, czy ze odetnie strumyczek mamony? Jakies poczucie winy masz zaindukowane? Tylko ojciec czy mama tez?

nie ale poniży mnie , wyzwie ...

Czyli za kogo? Nie kumam tego PROF. Profesora? Profesjonaliste? Profanatora?

Profesora co wszystko wie ... Za udzielanie się na wykładach miałem 3 egzaminy zaliczone bo wiedziałem różnice miedzy NATO i UW , RWPG i EWG ; Afera żelazo. oraz jak Brytyjczycy użyli gazów bojowych

Teraz to juz w ogole nie rozumiem. Napisz jeszcze raz innymi slowami: co chciales w ten sposob przekazac?

Moi rodzice mają dom , wspomniałem o tym i JESTEM SYNEM BOGATYCH RODZICÓW , który nigdy się nie spocił (skąd te odciski na moich rękach ??)!!!!

A dlaczego nie poszedles na piwko? Moze dowiedzialbys sie jak "oni" napisali swoje prace?

Nie wiem co jest ... Oni tam mają tematy bożę już 3 piwo dziś ,....Pij jak masz ochotę...

 

Nie przeginaj, tez chcesz miec chlopaka?

DZIEWCZYNĘ !!

A ja Ciągle jak tylko jedną rzecz brak takiego grania na kilku fortepianach ...

Chodzi o to że z powodzeniem ma Partnera , Oceny , Prace probi pare rzeczy a ja koncentruje się na jednej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×