Skocz do zawartości
Nerwica.com

Leki na koncentrację, pamięć.


marlow

Rekomendowane odpowiedzi

zdesperowany1 czytanie i utrwalanie swoja droga :smile:

miałes tak , ze czytasz ..czytasz a po chwili nie wiesz co czytales ?

miales tak, ze kilkakrotnie czytając wers nie mogles skupic sie na choćby słowie ?

miales tak , ze ogladasz film , obejrzales a jutro nie wiesz jak sie skonczyl ?

Ja tak mam

i nie pisz, ze czytajac ksiazki sie cos zmieni , bo to bull shit ;)

Piracetam kiedys bralam , zamierzam niebawem zaczac znow kuracje , tylko jak dla mnie za drogi lek .

1200 mg - 60 szt. 42zł

biorąc te minimum terapeutyczne 4,8 g wychodzi na pol miesiaca .

Puki co , nie stac mnie , bo szkoła zżera wiekszość mojej kasy .

I bądź tu człowieku zdrowy :roll:

 

Poważnie mówisz że 4,8 g można brać? ja biorę 1,2-1,5 i już czuje spory efekt. To co się dzieje przy 4,8?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Venlectine

 

A nie czułaś przy tak dużych dawkach żadnych objawów ubocznych? Ja się boję każdego nowego leku, więc pewne zacznę od minimalnej dawki.

 

No ja to biorę 1,2 - 1,5 grama max i widzę efekt

 

A jak koleżanka mówi o 4,8 grama - to musi być juz sztuczna inteligencja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Venlectine

Ja nawet nie lubię takich spektakularnych efektów:) dokładnie chodzi mi o to ,żeby poprawić pamięć i koncentrację zniszczoną przez leki:(. Krążenie tez by mi się przydało lepsze , bo mam zawsze słabe, a ciśnienie 90/60 Tak więc jest to chyba lek akurat dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173 :D .. to było czas jakiś.. dawali mi to na oddziale otwarym na którym byłem dwa razy... uzbierałem tego kilkaset sztuk bo nie chciałem jesc tych wielgaśnych tabsów zwazając na to ze brałem wtedy dwa leki a dla mnie było to wtedy aż nadto :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja swego czasu jak bralem i potrzebowalem bardzo szybko doładowac się umyslowo to nootropil juz pierwszego dnia połknięty byl w ilosci 800-1600-800 a wiec 3.2 grama i juz po 3 dniach odczulem poprawe.Jak komus zalezyu na szybkiej poprawie z braku czasu na rozpoczecie dzialania leku to tak wlasnie proponowalbym dawkowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

montechristo dobra stronka :)

a co do libido , ponoc podnosi .

Trazadon i mianseryna tez dołączone fo SSRI powinny pomóc

 

 

Stronka niezła i sa solidni. Zamawiacie i macie. I taniej niż w Polsce. Ja biorę tam Piracetam.

 

A jest jeszcze lepsza tylko że ze stanów i jest dużo więcej leków do zamówienia z grupu psychotonicznych czyli polepszających ,,cognitive"

 

polecam również

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suplementy to placebo

Drogie cudeńka dla naiwnych, niczym kiedyś drzazgi z drzewa Chrystusowego,hehehe

Dobry jest Piracetam (memotropil )-w wielu krajach dostępny bez recepty, u nas niestety na reckę, ale na to spokojnie nawet Rodzinny wystawi..

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Piracetam

 

pozdrawiam

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z suplementów to hmm, lecytyna - ale ponoć tylko długie jej przyjmowanie daje jakieś efekty, magnez - przy problemach emocjonalnych, stresie - zawsze mamy niedobory więc powinno się go przyjmować.

 

Z resztą, zgadzam się generalnie z roberem6666, zwykle to placebo, lepiej zdrowo się odżywiać, uprawiać jakiś sport, przestrzegać higieny snu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×