Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

technik logistyk. u nas takiego zoo to nie ma xD chociaz czasami ludzie maja odpaly i rozne dziwne rzeczy robia na korytarzach lacznie ze mna :lol: ostatnio kumple spiewali pod klasa "lubelski full"

:D to dyrektorka zlazla ze na 2 pietrze ich slychac ;)

 

[Dodane po edycji:]

 

a pala to u nas zawsze na dworze :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

si

mi chiamo ada, come ti chiami?/nazywam się ada, jak masz na imię? Di dove sei?/z kąd jesteś

No niemiecki też już mnie męczy ale musze wytrwac bo kocham bawarje i kiedyś sobie postanowiłam że bede mówić dobrze po niemiecku wiec sie ucze..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jutro zajęcia, których nie mogę opuścić, takoż nie mogę jechać po Jeża na lotnisko. Z drugich zajęć teoretycznie bym się mogła urwać, ale one się tak rzadko odbywają, że byłaby to niepowetowana strata.

Tak że musi facet na mnie czekać w domu a biedni rodzice muszą coś do niego rzec w języku zagranicznym :o

 

Eh, no żeby już było po...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, no to nie dziwie Ci sie ,ześ sie roztrzęsła ;) ja też miałam kiedyś podobną sytuację -miałam zieleone i babka stała przed pasami, jak ja byłam juz na wysokości jej maski to ona nagle se ruszyła ot tak bo co ;) na szczęscie koleś , który siedział blisko niej szybko zareagował bo też byłabym bez nóg ;) a swoja drogą ostatnio w moja znajoma , ktora stała na przystanku wiechał koleś który nie dostosował predkości do ślizgawki na drodze. Na szczescie skonczyło sie na operacji nogi ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój dzisiejszy dzień - zrobiłam wigilię dla znajomych, zupa grzybowa i karp po żydowsku (z rodzynkami) mniam!! Nawet wyszło choć sos miał za dużo wody i wyszła trochę zupa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma ja to jak uslyszec z samego rana przed praca ze sie "ch...a w domu robi", od kochanego tatusia

 

Paradoksy - nie obraź się, ale na Twoim miejscu odpowiedziałabym piękną wiązanką, na takie słowa... Szlag mnie trafia jak coś takiego czytam... Buziak ode mnie ;*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co mam się obrażać?

do niego można mówić i mówić, on wie i tak lepiej

ale mam dosyć traktowania jak gówno, po chuj ja chodzę do pracy,dla przyjemności pewnie? a o to słyszę pretensje, BO PRACUJE.

bo lepiej żebym się zwolniła i gary w domu myła, bo on przez cały dzień w domu kurwa nie może tego zrobic.

jak mam się dobrze czuć, jak ktoś ciągle mnie traktuje jak gówno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma ja to jak uslyszec z samego rana przed praca ze sie "ch...a w domu robi", od kochanego tatusia

 

Paradoksy - nie obraź się, ale na Twoim miejscu odpowiedziałabym piękną wiązanką, na takie słowa... Szlag mnie trafia jak coś takiego czytam... Buziak ode mnie ;*

Ja też kurdę mać usłyszałam, że mam wstać i lecieć na zajęcia, a jak wstałam później i faktycznie na zajęcia szłam to się dowiedziałam, że tam był ukryty przekaz posprzątania pokoju, którego się w swojej symulowanej niedojrzałości nie domyśliłam.

 

Oczywiście na uczelni pustki zieją, tylko stołówka działa, coby dobrze się naśmierdziało.

 

Wróciłam, chłopa mi przywieźli, to położyłam go i samolota odsypia :mrgreen: Się doczekałam śpiącego królewicza :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Szczecinie -2 stopnie. Byłam po prezenty, w jedną stronę chyba 5km z buta, spowrotem taxówką bo już nóg nie czułam :P Za dużo nie kupilam, ale zawsze coś ;) A zaraz przed ostatni odcinek Brzyduli :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×