Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądaliście dzisiaj (a raczej wczoraj już) Uwagę?

Mój lekarz psychiatra cały program sie wypowiadał- jest biegłym psychiatrą sądowym i jest chyba najlepszy w Polsce bo go co rusz w TV widzę :D Muszę sie do niego wybrać swoją drogą....

 

 

Ja widziałam - katastrofa co tej babcienc zrobili.

Za takie coś powinna być śmierć. To jets bestialstwo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądaliście dzisiaj (a raczej wczoraj już) Uwagę?

Mój lekarz psychiatra cały program sie wypowiadał- jest biegłym psychiatrą sądowym i jest chyba najlepszy w Polsce bo go co rusz w TV widzę :D Muszę sie do niego wybrać swoją drogą....

 

 

Ja widziałam - katastrofa co tej babcienc zrobili.

Za takie coś powinna być śmierć. To jets bestialstwo!

:shock:

a że co zrobili? podbijam pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nad nikim nie użalam bo już dawno wyszłam z ataków nerwowych i święta sa dla mnie takim samym problemem jakim były wcześniej, ale nie mają z nerwicą nic wspólnego.

 

Pozdrawiam wszystkich żrących tabsy : P

 

TAKIEGO! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nad nikim nie użalam bo już dawno wyszłam z ataków nerwowych i święta sa dla mnie takim samym problemem jakim były wcześniej, ale nie mają z nerwicą nic wspólnego.

 

Pozdrawiam wszystkich żrących tabsy : P

 

TAKIEGO! :mrgreen:

 

takiego Chuja chcialas napisac? No coz samolubow i egoistow na tym forum nie brakuje , ale zeby nie miec zrozumienia dla innych ktorym jeszcze sie nie udalo wyjsc z choroby to juz jest skurw**o , nie chodzi o uzalanie sie tylko o zamkniecie geby jesli ktos sie zle czuje i nie pisanie ze tabletki to glupota, daruj sobie .....

nie pozdrawiam

 

 

Scrat , Linka , ja tez zdycham , jedyna nadzieja to nawalic sie w te swieta , bo inaczej nerwowo nie wytrzymam......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś od rana mnie nie ma. Ciało samo się prowadzi, a myśli są gdzieś w najgłębszych otchłaniach umysłu, kompletnie nie mogę się skupić i i się zebrać do kupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś od rana mnie nie ma. Ciało samo się prowadzi, a myśli są gdzieś w najgłębszych otchłaniach umysłu, kompletnie nie mogę się skupić i i się zebrać do kupy.

w skrócie: popiłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś od rana mnie nie ma. Ciało samo się prowadzi, a myśli są gdzieś w najgłębszych otchłaniach umysłu, kompletnie nie mogę się skupić i i się zebrać do kupy.

w skrócie: popiłeś.

To pisałem zanim popiłem, droga paradoksy.

Zresztą to dzień wolny dla mnie jak każdy inny, mam prawo popaść w alkoholowe upojenie, zapomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt nie mam nic przeciwko dzieleniu sie oplatkiem z najblizsza rodzina bo wtedy wiem ze te zyczenia sa szczere z obydwu stron ale juz z kazdym z kim popadnie to moze niekoniecznie tak samo jak w pracy dzielisz sie oplatkiem z wieloma osobami po prostu mozna wyczuc kto Ci szczerze cos z serca zyczy a kto tylko sie opluje przy skladaniu zyczen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt nie mam nic przeciwko dzieleniu sie oplatkiem z najblizsza rodzina bo wtedy wiem ze te zyczenia sa szczere z obydwu stron ale juz z kazdym z kim popadnie to moze niekoniecznie tak samo jak w pracy dzielisz sie oplatkiem z wieloma osobami po prostu mozna wyczuc kto Ci szczerze cos z serca zyczy a kto tylko sie opluje przy skladaniu zyczen.

Cóż wiec chodzi o obłudę. Wiadomo że większość ludzi przez grzeczność powie ci te zbyteczne, aczkolwiek miłe rzeczy. Ale bądźmy szczerzy, wiemy przecie że większość świata jest fałszywa i obłudna i nawet święta tego nie zmienią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj sie czułam cały dziń dobrze - wiec dla wyrównania na noc było już gorzej i nie obyło się bez 0,25 zomirenu ;/

 

jacas, ja już po spowiedzi ;)

 

Ostatni raz byłem na spowiedzi 3 lata temu do dzisiaj ją pamiętam, podzielę się z wami moimi przeżyciami

Forma: dialog

Ksiad - K i JA

Ja -wymienia grzechy i staje na ostatnim, najcięższym z nich, - ''proszę księdza uprawiałem Sex''

K - (Chwila niezręcznej ciszy)

K - ''sam ze sobą?''

Ja - zgon....

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×