Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

o 4 powyłączałam wszystkie wynalazki techniki i tak 3 godziny przewracałam się z boku na bok, o 7 dopiero zasnęłam i obudziłam się po 15.. i już mam dzień rozpieprzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idè na spacer z dzieckiem i z malzem!ilez mozna siedziec w domu i siè obzerac?? :twisted: a po drodze wskoczymy do sàsiadow na grzane winoo!tylko jakos tak siè stresujè tà wizytà..e tam bèdzie dobrze nie?milego wieczorku forumowicze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Donkey- czuje sie dobrze, a Ty ? :smile: Jeszcze nie wiem jak jutro, na razie mi sie nie chce nigdzie jezdzic :P Fajnie w domu posiedziec z chłopakiem- bo on ciągle pracuje i go nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Venus- ja chodziłam. Ale to zależy jakie leki, bo np nawet biorą takie na ból zęba musiałam uważać z opalaniem. Bo większość leków może wywołać reakcje 'alergiczną' na słońce i solarkę, mogą pojawić sie plamy na skórze, ale mi lekarz powiedziała że na każdych lekach to sie może zdarzyc i nie trzeba po prostu przesadzać- tzn nie opalać sie codziennie np w lato po kilka godzin. Jak kilka razy pójdziesz na solare albo będziesz chodzić raz na kilka dni a nie codziennie to nic sie nie stanie ! :smile:

 

Madzia dziękuję za odpowiedź. No ja właśnie miałam taki cyrk, że jak zaczęłam brać lek i przebywać na słoncu to pojawiały mi się plamki i myślałam, że to uczulenie, ale się okazało, że jak nie ma słońca i jestem w domu, a coś robie ze jest mi bardzo ciepło, np. jak odkurzam to pojawia się to samo, a jak ochłonę to znika. No nic, spróbuję choć się stracham. I tak na wszelki wypadek skorzystam z filterka. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Donkey- wiem że było żle, ważne że już jest lepiej :smile: Nerwica- po burzy zawsze jest słońce.

Venus- moja przyjaciółka tak miała- okazało się że to uczulenie 'na ciepło' -jak głupio to nie brzmi, i musiała leki brać. Wybierz sie do dermatologa.

 

Ja na zakupy idę 10 stycznia :smile: Mój facet codziennie dostaje kasę od klientów i to nie małą, ale około 10 dostanie pensję od szefa-a połowa z niej jest moja na zakupy :mrgreen: Wreszcie sie poprawiło, a bywało że na chleb nie mieliśmy.. ech życie. Ale takie akcje zbliżają ludzi. Dobra, idę oglądać dalej film, spadam z forum, buziak kobietki :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a pozatym laska, ktorawyglada jakby zatrzasnela sie w solarium nie jest, przynajmniej dla mnie, ani troche atrakcyjna :P co innego lekka opalenizna, ale to pewnie mozna uzyskac tak jak mowicie samoopalaczem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko spoko :P daj znac tylko o ktorej ci pasuje. ja jakos od 15 bede wolny

 

[Dodane po edycji:]

 

kurde mam jakis talent do zaczynania nowej strony.. co napsize posta to na samej gorze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sponsorem dzisiejszego dnia jest literka u jak upokorzenie.

 

Mam w tej chwili taki plan, że daje sobie jeszcze rok albo dwa. Jeszcze raz spróbuję stać się sobą i znormalnieć. Jeśli się nie uda to w jakiś mądry sposób trzebaby skończyć tę farsę. Bo jeśli całe dalsze życie ma być takim gównem to nie widzę sensu.

 

Sory za zmianę tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mjp- wykombinuj to tak, aby sponsorem najbliższych miesięcy była literka 'n' jak NFZ i terapia :smile: A napewno będzie lepiej!

 

Co do solarki zgadzam sie z Wami, nie byłam już rok.. Wolę te balsamy co stopniowo opalają, poza tym skwara na skórze to nic fajnego, no chyba że są wakacje to owszem! :smile:

 

Mój dzień? Dopiero wstałam, facet robi mi śniadanie, jeszcze nie mam planu na dziś... może leżenie i oglądanie filmów (polecam 'Klucz do koszmaru', wczoraj oglądałam-super!), może małe zakupy a może jednak wycieczka nad morze, chociaż nie chce mi sie na kilka godzin tam jechać- na audiencje do rodziny teściów....

 

Zobaczymy :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochani :)

 

Właśnie siedzę sobie i opycham się ciachem z wódka :P Mam nadzieję, że przy lekach nic mi nie będzie :lol:

 

Madzia już stosowałam samoopalacze i balsamy brązujące, i szału dostawałam.

Także idę na solar, a że jest szkodliwe to owszem, jak wszystko-w nadmiarze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×