Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Rid, nie jesteś sam... ja też sie gorzej czuję :( Marek ciacho, mniam, dobrze że mój facet forum nie czyta bo jak słyszy w moich ustach słowo 'Marek' to sie blady robi :mrgreen::mrgreen: hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha to nie jestem sama :mrgreen: Ja sie tylko 'pocieszam' że mój M. jest do Marka podobny(mają kilka wspólnych cech, np te dołki w policzkach) i ma nawet ten sam wzrost i wagę :D Ale wpada w furię jak mu to mówię. Ridllic chociaż umie powiedzieć szczerze że Marek jest fajny a nie sie obrażać, że jak Marek jest fajny 'jak to taki bazyl' (tak go mój luby nazywa) hehe ;) Noom, elegancki, przystojny, charyzmatyczny, wrażliwy... cud miód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie ukrywam że dla mnie wygląd faceta jest ważny, nie musi być miażdżąco przystojny ale musi mnie pociągać. Bo co to za miłość bez pożądania. No i pierwsze na co zwracamy uwagę u drugiej osoby to jednak wygląd. Potem dopiero poznajemy jej charakter, usposobienie itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rid- wytłumacz to mojemu chłopakowi bo już przez tą paranoję mi oczy zasłania jak reklama z Markiem leci :mrgreen: hah Fajnie że każdy ma swój gust bo kijowo by było kochać sie w chłopakach koleżanek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę zasłaniać bo on takich rzeczy nie ogląda, nie zwraca uwagi wcale, wogóle czasem mnie to dziwi- mówię mu: patrz, jaka laska! A on- Eee tam, jesteś lepsza. :? Ale chyba powinnam sie cieszyć...

 

Jak tam u Was wieczór? Zimno, śnieg? Co na kolacje? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Bobek, Filip, Marek, Dobrzański- wszyscy wiedzą o kogo mi chodzi ;) Poza tym pan Filip prywatnie jest mniej pociągający- dziwacznie sie ubiera i jednak bardziej podoba mi się postać Marka niż Filip prywatnie.

 

Widzę że wszyscy mieli dziś cudowny dzień i nic tylko iść sie pociąć :smile: A mój dzień nie najgorszy, na przekór Waszym, o :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po jakim czasie u ciebie sie na dobre rozkrecil ten lek? bierzesz cos pozatym? 225mg to chyba sporo dawka co :)? ubiore jak ja przyniosa xD mi juz wystarczy ze ja an 3 pietro musialem niesc z piwnicy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jak co roku dziś wyjeżdżam do Elbląga do rodziny i jak zawsze trzęse portkami :) 7 godzin w autobusie, później tydzień 29 km od Elbląga, zdala :) od wszelkiej pomocy medycznej :) i bez neta, uśmiechając się do rodziny i jej dzieci :). Ale jak zawsze jestem dobrej myśli.

A tak to już teraz chcę wszystkim życzyć Spokojnych Świąt, bez kompletnie żadnych lęków, ani innych ekscesów. ::)

Wszystkiego dobrego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×