Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dotykam ... i boli :/ Proszę o pomoc


christina122

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj w nocy obudziłam się z bólem skóry na głowie, bolała mnie na czubku głowy skóra.

Jak dotykałam to strasznie mnie w tym miejscu bolało, nie mogłam leżeć, bo bolało to miejsce na głowie.

Bałam się, że jest coś nie tak.

W końcu zasnęłam.Dzisiaj cały dzień, gdy dotykam głowę w tym samym miejscu to jeszcze mnie boli.

Nie wiem od czego.Boję się, że to może być coś poważnego.

 

 

 

Co o tym myślicie ?

Proszę o odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idz jutro do rodzinnego, my nic nie pomożemy w takiej sprawie. Nie martw sie na zapas, pewnie tylko gdzieś sie uderzyłaś i teraz boli. Jak już pójdziesz do lekarza (jak najszybciej, tj. jutro) to napisz tu nam czy wszystko okej. Trzymaj sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj już mnie nie boli .

Dotykam, ale boli tylko troszeczkę, prawie wcale.Może rzeczywiście, gdzieś się uderzyłam :)

Do lekarza nie poszłam, uznałam, że nie ma takiej potrzeby.Zresztą, prawie zawsze jak mi coś jest to panikuje

 

 

Ale dziękuję Wam za dobre słowo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, że nikogo z was nie bolała skóra na głowie? :)

Mnie czesto się to zdarzało, i myślę że to nic poważnego, no chyba że to był jakis bardzo silny ból, ale owszem ja tez nie mogłem się dotykac do akurat tej partii skóry która boli, moja dziewczyna też niedawno mówiła że ją skóra na głowie boli, myślę że tak po prostu czasem jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie boli skóra na głowie, w nerwicy też mnie nie bolała (no raz, w momencie najgorszego ataku, ale sama bez dotykania). Jeżeli ból jest stały i powtarza się w tym samym miejscu, to chyba jednak nie jest to nerwoból. Jednak w nerwicy najmniejsze objawy sobie wyolbrzymiamy i może dlatego chęć wizyty u lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×