Skocz do zawartości
Nerwica.com

jak zacząć żyć na nowo


madziula24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowa , postanowiłam wkoncu napisać i poczęści podzielić się swoimi przerzyciami. Nie jest mi łatwo bo nie wiem jak mnie odbierzecie ok , ale zacznę te swoją historię czym wcześniej zacznę tym prędzej skonczę. Mam 24 lata a z nerwica lękową walczę od 5 lat , bardzo zmieniła ona moje życie, oczywiście na gorsze . Mój ojciec odkad pamiętam pije alkohol , zawsze kiedy przychodził pijany robił nam bardzo karczemne awantury, albo nas wyzywał albo musiałam z mamą uciekać przez balkon w nocy w dzień zawsze wtedy kiedy mu się podobało , bardzo sie go bałam :( Jak zaczełam studiować wpadłam w depresję , nie wychodziałm z domu , nie chciało mi sie ubierać, kompletnie nic była zamknieta w sobie , ciagle płakałam było bardzo żle, pózniej mój chłopak a obecnie mój mąż zaczoł mnie zabierać na spacery, i tak jakoś powoli zaczełam sie przełamywać i otwierac do ludzi nawet bałam się jeżdzić autobusem to jest dopiero porażka. Pózniej juz depresja zaczeła zanikać a pojawiła sie NERWICA LĘKOWA, do dziś dnia boję się np. jechać gdzieś na dyskotekę pobawić się bo zaraz sobie wmawiam że albo coś mi się stanię albo zacznę się dusić i niky mnie nie uratuje a najgorsze jest to ze naprawde boje się że któregoś dnia po prostu się uduszę , momętalnie się pocę słabo mi wmawiam sobie jakieś dolegliwości i juz myśle że zaraz umrę nie wiem ile jeszcze będę wstanie wytrzymać z tym wszystkim i czy uda mi się życ normalnie :?::?::?::?::?::?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×