Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Wszystkim :Dkosmostrada, mirunia, J3RZY62 !

 

Gdy nie działa forum, jakoś smutno jest! Nie muszę pisać codziennie, ale zawsze można wpaść na chwilkę, poczytać aktualności, ewentualnie wesprzeć mocno potrzebujących...

 

krolinka, też jestem tutaj od 2011, z krótką przerwą-kilkumiesięczną, założyłam nowe konto, chyba nie można połączyć go ze starym...? Trudno. Może jakoś przypomnisz się? Jeśli znasz to forum od lat, powinnaś pamiętać, że nie zawsze znajdziemy odpowiedzi na nasze posty, z różnych względów...

Ja nie oczekuję tego, dla mnie ważne jest, że mogę wypisać się, wyrzucić z siebie ciężar...

Oczywiście są sytuacje, gdy spodziewam się odpowiedzi na pytania, konkretnej porady, wsparcia...ale wtedy zaznaczam, proszę o to.

 

kosmostrada, ależ aktywna i zaowocowana :mrgreen: jesteś od rana, :brawo:

 

J3RZY62, gratuluję zakupu!!! Niewątpliwie to okno na świat :D

 

mirunia, trochę luzu w pracy nie zaszkodzi, choć chyba dzień staje się dłuższy?

 

Purpurowy, Ty, jak magik jakiś, ożywiasz stare przedmioty :lol::brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, też mam taką suszarkę i chyba nawet jeszcze działa, tylko wiatraczek jej furkocze cosik. :bezradny::D

Myślę że można to zrobić szybko i bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Poznałem dokładnie konstrukcję tej suszarki (za bardzo nie było co poznawać :lol: ) i tam naprawdę za bardzo nie ma co się popsuć. ;) Pewnie po prostu jakaś śrubka się obluzowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, No śrubka załączona specjalnie, żeby wszystko załatwić... :bezradny: Inaczej bym zdychała w chałupie. Jutro to pewnie odchoruję.

Dzień miał być inny - chillowanie z książką i kawą na plaży, no ale czasami coś tam się urodzi i trudno... Wolę mieć dzisiaj większość tematów z głowy i się nie wkręcać. Jutro mi zostały dwie sprawy, ale to sobie rozłożę jakoś rozsądnie przed i po pracy.

Nie ma tego złego - taką przebieżkę miałam po mieście, że hej.

Nie mogę paść, idę na wywiadówkę i na kawkę. :P

Tak proszę pani, zjadłam kanapeczkę z brzuszkiem łososia, a zaraz robię chińszczyznę na obiad. :smile:

Jak się czujesz popołudniu, troszkę poszło ku lepszemu?

 

misty-eyed, Witaj Kochana! Ogromnie się ucieszyłam, jak przeczytałam o Twoim weekendzie, życzę częściej takich wypadów. :great:

 

J3RZY62, To proszę teraz pisać obficiej przy takim oknie na świat. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No siema. :papa:

 

Ja też ostatnio krótkie posty piszę i nie do wszystkiego się odnoszę, bo nie znam dnia ani godziny, kiedy mi 502 albo 503 wyskoczy. Wobec tego szybkie sprawozdanie z moich działań:

 

Dzwoniła baba ze spółdzielni, że nie można o tej porze roku wnioskować o wymianę kaloryferów. A dział techniczny tacie mówił zupełnie co innego. Kaloryfery kupione, monter miał dzisiaj robić, a ja nic nie wiem. :hide:

 

Dzwonili również z biura i przydzielili mi dużo dzieci na korepetycje, będę zaraz umawiać terminy i jakieś zajęcie mam póki pracy stałej nie zdobędę. :tel2:

 

Nadto się czaję, żeby kolegę z kursu wyciągnąć na jakąś colę ;)

Nie mamy już zajęć, ale od czegóż są internety ;) Kolega b. młody, ale czyż jest coś lepszego niż b. młody, drobny, puciaty blondyn? :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, no siema :D

Nie wspominałam Ci, że moja Synowa bardzo nie chciała wracać do pracy z maluchami i pod koniec sierpnia znalazła ogłoszenie na stronie kuratorium, że poszukują /wprawdzie na zastepstowo/lektora do szkoły średniej, ekonomicznej. Bardzo Ją to zainteresowało /chodzi o możliwość rozwoju jednak/ i została zaproszona na rozmowę. Chyba przypadła do gustu Pani Dyrektor, bo przyjęła Ją od razu :D Jest bardzo zadowolona, ma swoją pracownię, korzystny plan lekcji...

Kraków też ma tę stronę ... są szkoły prywatne, poszukiwałaś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, w prywatnych nie szukałam, co być może nie byłoby złym pomysłem, ale czekałam póki co na wyniki egzaminu, żeby odpalić w drugim zawodzie. Szkół średnich boję się o tyle, że mogłabym się za mocno spoufalić :mhm:

 

mirunia, mnie pani w spółdzielni powiedziała, że wnioski do wczoraj, tacie w dziale technicznym powiedzieli, że i tak nalewają dopiero za dwa tygodnie, potem ona powiedziała, że jak dzisiaj to ok, a pan Mirek mówił, że to dzisiaj zrobi, tatę gdzieś wcięło, nie wiem, czy pracuje, czy poszedł doglądać, czy faktycznie robią, no nic nie wiem :bezradny:

 

Kokosów z tych korepetycji nie mam, ale zawsze jest to przychód na przeciw wydatkom. Jedna lekcja, jeden kafelek z kwadracikami, który można przeciąć na trzy pasy i p!3^&0lnąć szlaczek :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

J3RZY62, :papa: A Ty jeszcze tym zaskoczony? ;)

 

cyklopka, I co z tymi kaloryferami, majstry działają?

 

Ale chłodek był z rańca. Chmurki przeplatane ze słoneczkiem, zobaczymy co z tego będzie w ciągu dnia.

Kasztanów pozbierałam :smile: , na badaniu krwi byłam, teraz poskładam elegancko papierzyska i idę zanieść, a potem do roboty. Po robocie do urzędu. Potem mam jeszcze niby jedną wyprawę zaplanowaną, ale zobaczymy, na ile siły pozwolą.

 

A wczoraj wróciłam późno z kawkowania, umyłam się i padłam. Nic nie ma lepszego na spanie niż porządne zmęczenie. ;)

Nie czuję się dziś za dobrze, ale przeczekam i jakoś to będzie.

 

A Wy jak Kochani, energia na dziś jest?

 

Miłej środy życzę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe przywitanie :(

Kiedyś było tutaj inaczej, być może były inne osoby. Fakt pamiętam tylko kilka nickow. Byłam tutaj od 2012 r. jak zaczął się spór o nazwę i nie tylko spamowej. Nieważne widzę, że jest teraz jak jest. Kiedyś każdego się witalo i próbowało wspomóc. Przykre, że to forum się tak zmieniło.

To co napisałam wyżej to nie oznacza, że się obrażam.

Mam teraz ciężki okres w życiu, nasilone objawy i myślałam że uda mi się tutaj "wyplakac". Niestety kiedy chce wejść na forum nie udaje mi się. Nawet pomyślałam, że jakaś blokadę dostałam. Czy z tym forum jest coś nie tak czy tylko ja mam takiego pecha ze nie mogę tutaj "wejsc"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krolinka, Forum ma być przeniesione na inna platformę między 19.09 a 23.09. Wszyscy czekamy na to, że będzie hulać aż miło. ;)

Zawsze się możesz tu pożalić.

 

mirunia, No takie dni mam latające... Czasami się nie da działać w swoim wypracowanym rytmie, no i pewnie dobrze, bo się zardzewieje... ;) A że umysł cały się burzy, to już jego broszka. Dziękuję mu za to, że działa na pełnych obrotach, ale niech nie świruje. ;)

Kochana moja, przykro mi, że masz słabszą formę. Już popołudnie się robi, więc idzie ku lepszemu, za trzy godzinki do domu śmigniesz. Zapewne znów taka fala dni zawrotowych i zapewne jak zwykle minie. Ściskam!

 

Lusesita Dolores, Może zobacz, jak się będziesz na nim czuć. Powiedziałaś, że odstawiłaś solian?

 

Purpurowy, :papa: No widzisz jakiego masz ekologicznego Pana Rolnika wokoło. Nie żeby zaraz sypać jakimś trującym sztucznym nawozem. ;)

 

Koniec przerwy na kawkę, wracam do roboty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, ja tam lubie zapach gnoju :) mój były partner mieszkał na wsi i pachniał gnojem i mi to absolutnie nie przeszkadzało. hehe

 

kosmostrada, Tak powiedziałam. Nie była zachwycona. Dlatego przepisała abilify, ponoć sie po tym nie tyje.

Wziełam rano jedna tabletke i spać mi sie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×