Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

Gal, Niemampomysłu, Proponuję przejdżcie n PW ;)

Dlaczego? Uraziłam kogoś?

 

edycja: stadko wilków prowadzone przez Nihila bawi się czyimś kosztem. IMO, nieładnie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gal, Nie czuje się urażony,za wiele w życiu przeszedłem i za wiele widziałem,tak że mało co jest mnie w stanie zadziwić i urazić,mam dystans do wszystkiego.

Nikt tu nie jest dla rozrywki,bo są ciekawsze fora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WolfMan, nie wszyscy muszą być tak zdystansowani jak Ty. Asertywne zwrócenie uwagi z powodu czyjegoś nietaktu nie powinno być piętnowane. To nie z takiej postawy trzeba się leczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm...no jak to WolfMan, napisał, tytuł wątku to " Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum" "..więc zamieszczając zdjęcie trzeba się liczyc z komentarzami...czy ja się myle? :roll:
Tak, a pisząc komentarz trzeba się liczyć z możliwą na niego reakcją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gal, Czy ja wiem czy Nihil przewodzi w tym stadzie.Uważam że dyskusja prowadzi do nikąd.

Po za tym znasz Moją historię życia,historię Nihila i innych,że tak oceniasz,generalizujesz itp ?

Sigrun, Hej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gal, Czy ja wiem czy Nihil przewodzi w tym stadzie.Uważam że dyskusja prowadzi do nikąd.

Po za tym znasz Moją historię życia,historię Nihila i innych,że tak oceniasz,generalizujesz itp ?

Sigrun, Hej ;)

Na co mi wasze życiowe historie? Myślisz, że jak dostanę w twarz od ćpuna na ulicy, będzie mnie interesowało jego trudne dzieciństwo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gal, Przesadzasz ;)

I w sumie teraz chyba próbujesz obrazić,sprowokować ???

Widzisz właśnie mój dystans i ogromne życiowe doświadczenie sprawia że Ci się to raczej nie uda

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym chciał czytać o sobie komentarze typu

ruchalabym
:pirate:

nie poczułbym się urażony, tylko że żadna nie chce mi w ten sposób pisać :pirate: a tak w ogóle to 5 stron tematu naklepaliście od rana, to dużo ponad średnią, nigdy tyle nie było w tym temacie, do wieczora daleko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemampomysłu, Kilkakrotnie powtorzylem ze zdjęcie było ładne, nie obrazalem więc nie rozumiem. .....

Napisałam że zdjecie było przerabiane i że w rzeczywistości wyglądam inaczej czyli brzydko. Specjalnie powtarzasz jedno i to samo aby mnie sprowokować i zdenerwować. Po prostu Was to bawi.

A po co wstawiasz przerabiane fotki. :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki komplement? To, że ktoś robi ze mnie kłamcę to ma być komplement? Piszę prawdę i to jak jest a jeżeli ktoś mi piszę inaczej to co ja mam myśleć? To zdjecie zostało przerabiane, bardzo mocno przerabiane. Nie jestem w stanie dodać zwykłego zdjęcia. Jestem brzydka i wiem o tym . Nigdy nikt NIE POWIEDZIAŁ mi że jest inaczej. Wręcz przeciwnie, zawsze słyszałam że wyglądam źle i brzydko. To nie jest komplement ale przecież ja muszę robić tak jak inni, muszę zgadzać się na to co inni bo jak nie to można mnie najchętniej zabić i pozbyć się kogoś kto twierdzi inaczej. Nie znacie mnie i wiecie o mnie tyle ile ja zechce Wam o sobie napisać.

 

Zapewne Stara Gwardia pamięta Aurorke... i jej wpisy... bardzo podobne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WolfMan, Ḍryāgan - Niemampomysłu utrzymuje, że wielokrotnie jej mówiono, że jest brzydka i do tego chciałam się odnieść. Natomiast tu tak nikt nie powiedział, fakt.

Niemampomysłu - widziałam twoje zdjęcie zanim je usunęłaś, przedstawia bardzo ładną dziewczynę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytajcie to co ja piszę. Jestem brzydka i jestem tego w pełni świadoma. Nikt mi nigdy NIE POWIEDZIAŁ że jestem ładna. Ludzie którzy mnie widzieli na żywo często twierdzili że wyglądam źle i jestem brzydka, wyśmiewano się ze mnie. Jestem szczera, staram się być szczera i dlatego piszę tutaj jak jest. Jeżeli ktoś piszę że jest inaczej to staję się kłamcą a nie chcę nim być.

Jeeeej, ale my nie negujemy, że takie fakty zaistniały. Tylko że, zauważ, co człowiek to opinia. Nie ma czegoś takiego jak Jedyne Słuszne poczucie estetyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×