Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie w sobotnie popołudnie...

 

Dzień dla mnie także nie najlepszy. Od kilku dni walczę z lękami, myślałam nawet, że dzisiaj na ślub nie pojadę. Nie chciałam zawieść Znajomej, więc bardzo zmobilizowałam się. Nie sądziłam, że ślub może trwać /w kościele/ 1,5 godziny, myślałam, że tam padnę...

Dzięki wzajemnemu wsparciu, oboje z Mężem przetrwaliśmy. To trudne, zważywszy, że to miejsce obce mi...

 

W sumie ponad 4h w ten upalny dzień, spędziłam poza domem. Chyba dzisiaj już niczego więcej nie zdziałam. Trudno...

Jutro też jest dzień.

 

Począwszy od wtorku, do środy następnego tygodnia będę w trudnym okresie. Jeśli przetrwam, to ze spokojem będę czekała na wrzesień... Jest ciężko.

 

Serdecznie pozdrawiam wszystkich zmagających się z trudnościami, lękami, bólami, czyli całą spamową :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, niech zgadnę, ojciec Cię wkurzył? O drugiej w nocy to któż by inny.

Pudło.

Jakiś ciul na GG zaproponował mi... mniejsza o to.

Ja jestem tolerancyjny, uważam że mniejszości seksualne mogą sobie jak najbardziej istnieć. W pewnym sensie sam w tej kwestii nie jestem do końca "normalny".

Ale tak wprost do obcego człowieka takie coś pisać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, dziękuję Kochana :D Za dużo rozmyślam, ale rozumiesz mnie zapewne.

Jestem znerwicowana, tchórzliwa i wyobraźnię mam rozbuchaną w tej kwestii.

Jaki żel kupiłaś , jeśli mogę zapytać - takie informacje zawsze mogą się przydać ;)

Czyli już jesteś na urlopie?

 

U mnie też bardzo gorąco...a w głowie bałagan okrutny :( Muszę ogarnąć się...

 

J3RZY62, wiesz, w którymś z wątków przeczytałam, że używasz rozszerzenie uBlock

Origin i ja już też z niego korzystam, jest OK :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, o robaczki żelkowe i kolorowe :D :D :D Znów czuję, że świat jest piękny!!! Nie ma jak skończona praca. Tereaz tylko rzucić to wszystko w kąt :mrgreen: Buziaki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, Aniu oj jak ja znam te powroty lękow , sama wlasnie mam ten stan aktualnie.,

A na mri dasz rade Zobaczysz . Ja sie tez balam jak nie wiem ale tam w srodku jak lezalam to myslalam tylko zeby miec to za soba i ze musze to badanie wykonac i staralam sie oddychac metoda Jackobsona . Jakos dalam rade chociaz bylo bardzo ciezko. Pozniej za to bylam jak flak bo cale napiecie ze mnie zeszlo.

 

Sigrun, To po oscypki musicie do Krakowa zjechac :P:P:yeah:

 

Stwierdzam ze niepotrzebnie sie martwie ze wybuchne z pielgrzymami skoro ja zgine z pomrocznosci umyslu w e wlasnym domu. Dzis sobie nie wylaczylam gazu pod patelnia z jedzeniem ... :roll::roll::roll: Skapnelam sie hen , hen pozno bo siedzialam na balkonie ( poki jeszcze kibelki nie smierdza) i nie czulam ze sie pali.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×