Skocz do zawartości
Nerwica.com

Natrętne głupie myśli


Medi020

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jestem nowa na forum i bardzo potrzebuję się komuś wygadać. Mam podejrzenie nerwicy lekowej. Najgorsze są moje wręcz krytyczne myśli tego typu: siedze sobie przy komputerze i nagle przychodzi myśl, że ktoś był u mnie w nocy pewnie mnie zgwałcił. Oczywiście teraz mam natret tych myśli, że to może prawda a skąd ta myśl się u mnie wzięła. Strasznie jest to męczące, cały czas myślę, że ten koszmar już się nie skończy. Psychiatra przepisał mi 100mg i 0,25mg afobamu. Proszę o jakieś słowa wsparcia i opowiedzenia czy też ktoś też miał takie myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie martw, to nie możliwe. Twoja choroba wywołuje jakieś niestworzone myśli i obrazy których się boisz. Nie możesz ich analizować, bo wpadniesz w błędne koło i histerię. Zobaczysz, ten lęk niedługo zginie (jak nie bedziesz go analizowac) i za jakis czas pomyslisz '' co? jak ja mogłam wymyślac takie glupoty!'' Nie martw się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, miał. Że ktoś przyjdzie i to zrobi w nocy. Albo po przebudzeniu, że był i to zrobił jak spałam. Albo że ktoś mi to zrobił w dzieciństwie, tylko nie pamiętam.

Staraj się ignorować te głupie myśli, one mają tylko na celu Cię przestraszyć, a nie są prawdą, bo sama stwierdzasz, że są irracjonalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×