Skocz do zawartości
Nerwica.com

ott


Gość Michellea

Rekomendowane odpowiedzi

Ze swojej strony powiem, że do Ciebie nic nie mam. Nie uważam też, że moderacja powinna ustalać tu jakieś specjalne reguły.

Natomiast co do innych, to są w społeczeństwie jakieś zasady ogólnie przyjęte, których państwo nie sankcjonuje, np. że powinno się szanować innych czy być kulturalnym. Widać byłam naiwna wierząc, że większość ludzi zna te zasady i stara się ich przestrzegać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1368795873_xdeend_600.jpg

 

 

to nie wiem co należałoby powiedzieć chociażby o neonie , który jest najwyraźniej wielokrotnie odznaczanym weteranem forumowej, antyklerykalnej ekipy demontażowej.

 

Niech zstąpi Duch Twój i odmieni oblicze Kapucyna, TEGO Kapucyna.

 

i w ogóle uczęszczam na msze ś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że powinno się szanować innych czy być kulturalnym. Widać byłam naiwna wierząc, że większość ludzi zna te zasady i stara się ich przestrzegać.

 

Kochanie moja, gdzie ty tu widziałaś jakiś gwałt na kulturze, psze mnie oświecić. Zreszta ten temat mozna wyczerpac w 3 zdaniach. Równie dobrze można byłoby zapytać. na ile sposobów można zjesć jabłko.

 

a także dzień swięty święce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rosa26- mówiłem, że na publicznym forum taki temat nie zda egzaminu.

Z całą pewnością nie zda, jeśli Moderator czynnie uczestniczy w rozwalaniu wątku. Co właśnie obserwuję.

 

Interesująca teza zważywszy, że ten wątek liczy sobie 52 strony=715 postów, a moich postów jest w nim raptem 6 (słownie: sześć), z czego 3 spośród z nich w mniejszym lub większym stopniu

 

Jesli o mnie chodzi, mozesz wypieprzyć i te wczesniejsze posty, ktore powodowały burze, z ktorymi towniez walczyłam.

Nawet jakby stron miało wtedy zostac 20, to niech pozotana z trescia adekwatna do zalozenia watku.

 

I proponuje, jesli juz sie zapowiada konsekwencje, to moze chociaz by sie tego trzymac? Po Twojej wypowiedzi neon znow robi co chce s Ty nic. Taka władza to do dupy... straszy i na nic wiecej jej nie stac, to nie ma co sie dziwic jak cos nie zdaje egzaminu. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozmowy o tym co zrobił moderator, a czego nie, to też zaśmiecanie wątku.

i moja wypowiedź wychodzi, że również jest zaśmiecaniem wątku, ale ale, nie do końca, bo tu zadaje pytanie na temat:

 

na jakiej podstawie twierdzicie, że KrK powinien pośredniczyć w relacji z Bogiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez nie ma przymusu nalezec do TEGO własnie koscioła.

skoro ktos uznał ze Bóg dal mojzeszowi tablice, to znaczy ze przyjmujemy ze Bog dziala i okazuje swą wole przez ludzi

więc uznaje wszystko co do działalnosci Jezusa na ziemi dodał koscioł

mi sie np nie podoba celibat ksiezy, uwazam ze powinien dotyczyc tylko zakonnikow

albo ze papiez kazał aby parafie przyjmowały ciapatych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspaniale. :evil:

 

Michellea ma bana na pół godziny za post nie na temat- post2258119.html#p2258119

 

Powietrzny Kowal ma bana na pół godziny za post nie na temat- post2258136.html#p2258136

 

neon ma bana na łącznie półtorej godziny za pierwszy i drugi post nie na temat- post2258148.html#p2258148

post2258159.html#p2258159

 

Rosa26 ma bana na pół godziny za post nie na temat- post2258180.html#p2258180

 

kazimierz61 ma bana na pół godziny i upomnienie słowne za publiczne kwestionowanie decyzji Ekipy- post2258186.html#p2258186

mógł przecież zablokować winnego zamieszania, a nie usuwać wszystkie posty od 1 cze.

Mój drogi, gównoburz.e podobnie jak sukces mają wielu ojców, a od 1 czerwca toczyła się tu de facto wyłącznie dyskusja na temat pedofilii wśród kleru i innych zbereźności- jak sam widzisz nie mająca nic wspólnego z umacnianiem relacji z Bogiem.

 

atic ma bana na pół godziny za post niezgodny z tematem- post2258192.html#p2258192

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Ten temat powstał w konkretnym celu i od początku przyświecała mu pewna idea. Zacytuję fragment wypowiedzi Rosy26 z pierwszego postu- "Postanowiłam stworzyć nowy wątek, ukierunkowany głównie na podzielenie się informacjami jak pogłębiacie tą specyficzną i trudną na co dzień relację?"

 

W jaki sposób *ja* to widzę:

- modlitwa (indywidualna & zbiorowa)- informacje, wymiana doświadczeń, linki do konkretnych modlitw;

- czytanie PŚ- dyskusja pod względem stricte umacniania wiary;

- kontemplowanie fragmentów PŚ;

- cytaty z PŚ na dzień xyz- pod względem umacniania wiary;

- pielgrzymki- dyskusja, wymiana doświadczeń, informacje, terminy;

- katecheza, książki, publikacje, artykuły, wpisy o tematyce religijnej- dyskusja pod względem stricte umacniania wiary, linki;

- materiały audiowizualne, utwory muzyczne poświęcone ww. tematyce- linki;

- w jaki sposób unikacie grzechów i pokus- dyskusja pod względem stricte umacniania wiary;

- katolicka medytacja(?)- informacje, wymiana doświadczeń, linki;

- uczestnictwo we wspólnocie religijnej Kościoła- dyskusja pod względem stricte umacniania wiary;

- przyjmowanie sakramentów;

- uczestnictwo w Mszy św., nabożeństwach, wydarzeniach kościelnych, zgromadzeniach z okazji xyz;

- przestrzeganie dekalogu, przykazania miłości i przykazań xyz;

- głoszenie ewangelii - dyskusja, co i jak (ale nie in the Jehovah's witnesses style);

- dawanie przykładu i świadectwa wiary swoim życiem- jak to robić, jak to robicie, wymiana doświadczeń;

- przeżycia duchowe/ mistyczne- wymiana doświadczeń, relacje;

itp. itd.

 

A obecnie to ten temat przypomina kalkę "Religia,wiara,modlitwa,świadectwa,uzdrowienia-zbiorczy wątek", na dodatek niefortunną kalkę gdzie sami wierzący robią albo dają się wciągnąć w OT- "a bo Kościół to, a bo Kościół tamto, a protestanci to mają tak, a prawosławni to mają śmak. A jak to z tym seksem, a tu pedofilia, a tam całowanie stópek, a jak zachować czystość?!!!1 Absolut... jaki sens ma życie? Po co żyję?! A JPII był zbrodniarzem! No, dorzucimy szczyptę fizyki kwantowej... Znowu seks. Teologia katolicka ma słuszność. Teologia katolicka nie ma słuszności. A w tej bajce były krasnoludki i elfy... Dokąd zmierzam? Pomódlmy się. A co z dogmatem o nieomylności papieża? Nie obrażaj papieża!! Pomódlmy się. A Ewa zerwała jabłko bo nie było gruszki. A co z paragrafem 364 z KKK- zgadzacie się czy nein? BES SĘSU to wszystko." <- tak to mniej więcej wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to pedofilia nie ma nic wspolnego z Bogiem skoro kosciol jest jakby zastepca Boga na ziemi...itd, w ogole tematy nie maja sensu jak nalezy wylacznie przytakiwac. W sumie skoro w kosciele głosza zeby nie korzystac z internetu to wszyscy tutaj korzystajacy sa niewierzacy itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz mi siłę to ich wszystkich pozabijam...

 

To moze uzyj wreszcie tej sily i wypieprz posty, ktore smiecą i powoduja ze to kalka poprzedniego watku? :roll:

 

Na cholere piszesz elaboraty? Wszyscy wiemy o co chodzi... podoba Ci sie ta sytuacja, jedyny wniosek mi sie nasuwa.

Rozwiazanie jest proste... nie wiem w czym widzisz problem ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×