Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, do października kilo czasu przecież :shock: pół roku praktycznie, a przez pół roku może się wydarzyć pierdyliard rzeczy i pojawić drugie tyle fajnych szans ;) nie ma co panikować na zapas, bo to nigdy dobrze na człowieka nie wpływa. Ja też z pracą różne niefajne akcje miałam i zawsze jakoś prędzej czy później się to dobrze kończyło, kwestia trafienia na odpowiednich ludzi ;) a Twoja szefowa jest za Tobą z tego co piszesz także do października na pewno jakieś fajne wyjście z tej sytuacji się znajdzie :smile:

 

kosmostrada, poszła do wyra czym prędzej :roll: nie będę pisała uzasadnienia bo za dużo tu lękowych osób 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej spamowa..

Byłam dziś u psychiatry, poprosić o zaświadczenie do ŚDS i wiecie co mi wpisała tam... że trzeba mnie pilnować z lekami

dziwne?

 

kosmostrada, kosmo życzę zdrówka.. mi pomogło teraflu w miare szybko

 

platek rozy, Kamilko czy to znaczy że już teraz nie masz pracy? czy od października? co za gnoje w tym UP pracują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, :papa: Tak psze Pani... ;) Już jestem w domku i zalegam.

 

Lusesita Dolores, Dziękuję! Łykam już ten lek, co Plateczkowa poleciła, rutinoscorbin, ibuprom i na razie tyle mój żołądek jest w stanie znieść. :smile:

 

Zrobiłam chłopakom pizzę na cieście francuskim, żeby na szybko, sama zjadłam parówki cielęce, bo łatwo wchodzą, poskubałam mozarelli - z apetytem u mnie krucho. Może na kolację coś się uda wcisnąć.

Boszsz oplułam monitor kichając... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, a masz syrop na ten kaszel? Ja popijam sobie czasami, bo jeszcze po grypie czasami kaszlę.

Kiedy będziesz miała wieści od Szefowej po dzisiejszym Jej rozmowie?

A taką tartę też bym wtranżoliła. :D

 

kosmostrada, marsz do wyra... acherontia-styx, dobrze Ci prawi. :D Trzeba się słuchać siły fachowej. I ani kroku na dwór jutro! :nono::nono::nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, a pewnie, że Ci jatkę zrobimy jak wyleziesz z wyrka! Młody zdrowy, niech bryka po zachcianki Mamusi. :D

A banany wskazane, bo sycą i dodają sił.

Ja odgrzałam bigosik od Bratowej, ziemniaki za chwilę będą i zaraz się nafutruję i też wskakuję pod kocyk. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Przedłużył nam się trochę okres kocykowania, może w maju wylegniemy... :D

 

Przypomniałam sobie, że mam zachomikowane moje kule migdałowe, co żem na święta upiekła ( długo mogą leżeć) i się rozpieszczam chociaż kawą i ciastkiem. Chyba jednak trochę podrzemię, bo dopiero jak zaległam, to się okazało jak bardzo jestem licha. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×