Skocz do zawartości
Nerwica.com

Marihuana


flare

Rekomendowane odpowiedzi

wsluchaj sie w ten bit.

jednak nie wiem ja to wyglada dokladnie bo ja nagrywalem kiedys na programie na kompie a pozniej ktos dodal do tego bit .

 

Jesteś bardzo zdolny, gratulacje, świetnie nawijasz, masz fajny głos :)

Rób to dalej, rozwijaj się w tym kierunku, serio, bo masz na prawdę zalążki talentu.

Sam bym tak nie potrafił, zazdroszczę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dr psycho trapens a skad wiesz ktory to ja ten teledysk to nie ja!!!

chodzilo mi o bit z tego teledysku ze chce podobny. ten wyrzej to ja z wrzuty link ja pierwszy nawijam

 

myslałem ze pod tym linkiem:

to jesteś ty, no cóż, heh, pochwaliłem Cię na wyrost :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adam, taki bit robi sie 2 minuty

 

zolnierski rytm, i prosta melo na gitarze, jeden akord

 

dokładnie, Adam, ściągnij sobie Fruity Loops razem z wtyczkami np. marki Arturia,

do tego zestaw sampli perkusyjnych dedykowanych pod muzykę Rap a potem

pobaw się w ustawianie tego, bo zrobienie samego bitu na 3-4 patterny to nic trudnego.

a wszystko znajdziesz na Torrentach razem z crackiem.

 

a samouczki (tutoriale) znajdziesz na youtube.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kacezet fajny kolo. Podziwiam ludzi, ktorzy umieja tworzyc takie genialne teksty. Super.

 

Odnosnie tego friuta to raczej nic wartosciowego nie sklecisz. Bo to nie bedzie dobrze brzmialo. Bez ogromnej wiedzy nie bedzie brzmiec dobrze, Tutaj musisz miec wiedze o procesie ksztaltowania dzwiekow. Co to jest kompresja, eq, limiting, efekty itp, itd. Musisz miec dobry miks. To nie jest tak ze se wstawisz brzmienie stopy, werbla, jakis synth wepniesz i tyle. Bedzie gralo, ale brzmienie bedzie do dupy. Jak bede miec czas to cos sklece, ale mooglbys mnie jakos naprowadzic na cos, jaka melodia, dluga, czy tylko taka jednoakordowa popatajka. Jakie chcesz miec instumentarium. Czy bas ma grac czy nie. Ja uwazam, ze jak nie mam wokalu to raczej bedzie pasowac najwyzej melo na 2 takty w jednej tonacji i wtedy praktycznie kazdy wokal bedzie pasowal. Jaki ma byc w ogole rytm.? Cos szybkiego czy bardziej czilautowo? Cos poproboje ale napisz jak ty widzisz ta kompozycje. Zrobie kawalek. nagrasz choc czesc wokalu, to pozniej bede wiedzial co pozmieniac. A wokal ci tak zajebiscie zrobie, ze sie zdziwisz co mozna zrobic. Podepne pod wokal kompresje wielopasmowa, efekty,reverby no i duble jakies

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PLUSIO, to nie jest sposób na dobre samopoczucie. W końcu bez jarania nie będziesz w stanie czuć się normalnie. Nie jestem absolutnie przeciwnikiem marihuany. Uważam, że jest to jedna z relatywnie bezpieczniejszych używek. Ale palenie dzień w dzień nie może przynieść nic dobrego. Jak palisz to radzę raz na jakiś czas, bo z czasem wszystko zacznie się kręcić wokół jarania. Wiem, co mówię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje przyjacielu, ale chyba to kocham za bardzo. Jest mi dobrze po prostu jak sie zjaram :) Nic innego nie mam w zyciu do roboty. A szkoda

A co powiesz na tych gosci bo wg mnie sa nienormalni. Ja jak to ogladam to czuje lek jakis, a oni? Rozwala mi to leb co oni robia

https://www.youtube.com/watch?v=qRFG-5CyTjA&nohtml5=False

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje przyjacielu, ale chyba to kocham za bardzo. Jest mi dobrze po prostu jak sie zjaram :) Nic innego nie mam w zyciu do roboty. A szkoda

A co powiesz na tych gosci bo wg mnie sa nienormalni. Ja jak to ogladam to czuje lek jakis, a oni? Rozwala mi to leb co oni robia

https://www.youtube.com/watch?v=qRFG-5C ... tml5=False

 

plusio34,

- a co Twoja wrzutka ma wspólnego z tematem marihuany ?

aaa , może to to co się ma zwykle po ujaraniu , skakanie z wątku na wątek ?Może to o dobre w ujaranym towarzystwie , ale z trzeżwymi( nawet na Forum ) dyskutuje się bardziej rzeczowo i tematycznie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem 18 miesięcy abstynencji od Marii i 8 miesięcy mam abstynencji od alko. I to były przejebane 18 miesięcy. Non stop jakiś smutek doły generalnie życie mam tak zjebany ze nie ma opcji z tego wyjść. Łącze do debila terapeuty i Chuj. Jeden wielki Chuj. Zajaram to zaczynam żyć. Od kiedy jaram rzuciłem fajki i masturnacji. Ćwiczę tez brzuch. Staram się robic to co moge. Na trzeźwo nic nie robiłem tracilem czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PLUSIO,

spoko . ;)

ja też jaram z wiekszymi lub mniejszymi przerwami juz 24 lata.

Chodzi mi o to ,że jak się zjaram nie mam ochoty na nic więcej niż siedzenie na fotelu i ew. oglądanie telewizji i słuchanie muzy .

Dlatego się dziwię , że możesz cokolwiek jeszcze robić coś dodatkowo , tzn . być aktywnym .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plusio ,

-dziwne , jak dla mnie to działanie .

Napewno to trawka ? , a nie jakieś dopalacze na bazie " marihuany " ?

 

dla mnie też dziwne, heh.

pewnie namaczana czymś w rodzaju MDPV albo innym stimem z RC ;)

dzisiaj większość namacza zielsko by lepiej się sprzedawało, metodą na aceton.

 

@PLUSIO

 

nie boisz się że ów efekt szybko przeminie a uzależnienie pozostanie ?

potem może być odwrotnie, syndrom amotywacyjny, apatyczno-abuliczny, czyli wypalenie w końcu dopada.

trzeba często robić przerwy by tak samo klepało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na trzezwo to zawsze mam zepspol amotywacyjny, nie palac nawet z rok :). A nawet ten zespol sie poglembia z kazdym dniem trzezwego zycia mi sie mniej chce. A trawa nie jest w niczym maczana, zawsze dziala podobnie, choc palac dzien w dzien to owszem nie klepie juz. Ale i tak to lepsze niz rzeczywistosc, ktora za bardzo mnie przeraza, chyba jestem za delikatny na moje zycie. :) A wy co robicie po trawce? Idziecie spac czy co? Ja sie budze do zycia. Przechodzi to uczucie strachu, wstydu, zlosci, poczucia winy, itp, itd, jestem wolnym Jakubem i cieszy mnie kazda sekunda zycia. Po prostu. Zara ide sie zmluciic a potem malowanie belek drewnianych na plot. Wczoraj skolowalem 20 litrow oleju silnikowego przepalonego. Moze pocwicze brzucha dzisiaj. Na lato musze miec 6 paka. Laski trza dupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam spore doświadczenie z trawą i po jakimś czasie będąc zjaranym przestajesz się czymkolwiek interesować. Masz tylko ochotę coś zjeść, poleżeć gapiąc się bezsensownie w tv no i co chwilę "podbijać fazę", bo jak zauważyłeś z czasem nie klepie jak powinno. Po prostu ogólny "tumiwisizm" się pojawia i jest to nieuniknione. Mówię to ze swojego doświadczenia, jak i wielu moich znajomych, z którymi już nawet nie idzie się spotkać jak nie mają co jarać. A jak się zjarają to zaraz tylko chcą iść spać. Nie ma mowy o robieniu czegokolwiek poza bezsensownym seiedzeniem i paleniu do oporu. Na szczęście nauczyłem się asertywności i już długo się w to nie bawie. Nie mówię, że nigdy nie zapalę, ale jeśli już to raz na jakiś czas. Dlatego sczerze radzę nie jaraj codziennie. Jak masz depresję to idz do lekarza tak jak ja. Trawą się nie wyleczysz mimo, że nie jest stosunkowo niebezpieczną używką. Jedyne do czego doprowadzisz to brak zaiteresowania czymkolwiek poza zjaraniem się i narastającymi problemi psychicznymi, które jaranie skutecznie do czasu będzie maskować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też uważam ,że trawa jest co najmniej " przyjemna " jeśli robi sie przy niej przerwy abstynencyjne . Palenie codzienne to już nie to , zmuła i lenistwo samo .

Nie wiem jak Ty masz Plusio , ale skoro Ci pomaga ogarnąć życie , nie szkodzi i masz na to kasę , to tylko życzyć powodzenia . ;)

 

A jak się zjarają to zaraz tylko chcą iść spać.

cozicozicozi, potem , po długich latach palenia ( niekoniecznie intensywnych ) również i sen jest po trawie juz nie taki "łatwy " .

Wprawdzie palę raz na ponad miesiąc ( 2 dni pod rząd ), to ażeby zasnąć po zielsku potrzebuję musowo clona . Bez clona ani rusz na samej trawie ze snem .

Faktem jest ,że u mnie trawa ma działanie antydepresyjne ,,, ale ,żeby palić codziennie co to to nie .

Inna sprawa , to to ,że jeżdzę autem . Niechby coś się złego stało -odpukać , to leżę i kwiczę . THC , jako tłuszcz potrafi długo siedzieć w organizmie . Nawet po długim czasie nie paląc jej , testy moga byc pozytywne .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem mnie mocno glowa boli. I rzadne lekarstwa mi nie pomagaja. Leb peka caly dzien. A wlasnie dzis rano sie obudzilem i tak bolala mnie glowa, ze poszedlem sie zrygac,. Wzialem od razu 2 etopiryny i sie polozylem. Ale dalej zdychalem....

Zapalilem lufke i godzine pozniej jaralem nastepna nad jeziorkiem opalajac sie na sloncu.

Przeszedl bol prawie, ze od razu. Jak to mozliwe. To jakas eureka. Od dziecinstwa nie umialem se poradzic z tymi bolami, a bylem u dziesiatek lekarzy. NIby to migrenowe, a niby typu klastrowego, bo po prostu leb peka od rana do wieczora i calkowicie eliminuje z zycia. Da sie jedynie lezec. A tu cyk. 2 buchy z lufki i przeszlo

I co wy na to?

Niby trawka nie leczy? A to, to nie dowod?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od rana do wieczora i calkowicie eliminuje z zycia. Da sie jedynie lezec. A tu cyk. 2 buchy z lufki i przeszlo

I co wy na to?

Niby trawka nie leczy? A to, to nie dowod?

 

uwierz że gdybyś wziął benzo czy sumatryptan efekt byłby ten sam.

uwzględnij działanie synergiczne etopiryny i jarania, to wmacnia efekt.

skoro ból Ci przeszedł to jest to ból napięciowy, więc pomoże Ci każdy, lek lub substancja

która działa uspokajająco na organizm.

jest pełno leków w ten deseń, ale skoro chesz leczyć to jaraniem to spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×