Skocz do zawartości
Nerwica.com

Marihuana


flare

Rekomendowane odpowiedzi

Ale dr psycho jak by podbił dawkę wszystkich leków razy 10 to by się ładnie nacpal skoro tak lubi odloty jak by jeszcze przepil to 0,7 f16 z mety za 5zl by miał dobrego tripa a mu o to chodzi :)

 

hehe, mam z ciebie niezla beke, paralityku nied*jebany, ja se jaja z Was robie, a ty po swoich postach dajesz swiadectwo swojej ułomności,

nie umiesz się jasno wysłowić i pisać na spokojnie schizofreniku za złotych sześciesiąt, żryj se Solian bo chyba masz paranoje od tego ćpania i żebraj o rente by Ci się na jaranie nie skończyło ;)

 

 

No ok. Ale ja nie zebram jarania tak jak Ty ostatnio a to już wyższy etap paralityctwa. Idź do ują po budapren albo benzynę se cpaj jak lubisz ją ci tylko dałem pomysł a Ty do mnie z ryjem lecisz chyba jednak za długo masz tą abstynencje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przynajmniej jakaś rozrywka, gdy paru ćpunów odwali jakiś breakdance :D

Taki manifest bezsensu tego tematu, skoro on miał czemuś służyć a reszta to niszczy,

to bez sensu pisać logicznie i się wysilać, więc piszę bzdury i trolluję ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planowalem se zrobic kurs na instruktora snowboardu, decha to moja nowa pasja, jutro jade na caly dzien :), po za tym to super fucha w moim regionie, po kolejnemu takie kursy robia w Szczyrku, to nie daleko, nie musialbym placic ca noclegi. Tylko tak o tym se czytam i zeby przystapic do kursu to trza miec 3 stopien sprawnosci SITS ( szkola SITS tez blisko), kazdy stopien to kolo 500 zl. Takze musialbyc 1500 zl wywalic zeby przystapic do kursu kosztujacego 1300 zl. Jakby sie udalo zrobic w Szczyrku, nie musialbym wynajmowac hotelu, ale na karnety musialbym wydac kolejne 500 zl. dodac do tego oplaty formalne i egzamin kolejne 500 zl. Czyli kolo 4 tysiakow musialbym dac lekko. No i musialbym se kupic sprzet jakis w miare, to zas kolo 2 tysiakow.

Czyli musze se kur..............a odpuscic, wszystko dla bogaczy. Jak tu nie jarac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doktorze skoro jestes taki madry to doradz mu lepiej a nie znowu mnie pouczasz jak bedzie chcial to i tak zajara wezmie w kredo polowke albo sztuke sam mam dlugow po uszy a jaram i tak. czlowiek dla chwili relaksu i ucieczki od problemow jest sklonny wydac duzo wiecej niz 50 zl chyba tobie doktorze nie musze tego mowic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano trochę masz racji, ale mimo wszystko haj jest krótki i wiesz, że trzeba dopalać, bo ten stan nie trwa wiecznie,

a on nie chce się uzależniać z tego co mówił, skoro ma długi to jak będzie palić więcej to te długi tylko będą większe,

chyba że założy se sam hodowle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisal juz wczesniej ze nie palil od dawna a jak pali to po 2 machy to giet mu starczy na dobre 10 razy. a dwa hodowli nie polecam bo nie daj boze wpadnie na psach i chlop se zycie spiepszy sam wiesz ze jak sie nie ma sprzetu i sprawdzonych nasion to wychodzi z tego jedna wielka kupa . znam ludzi ktorzy pala 2 razy na rok w trudnych chwilach i zyja a gosc madrze gada ma plany przyszlosc przed nim wiec nie mysle zeby sie uzaleznil po gramie . dodam jeszcze ze to tylki moja teoria . teoria bo ja nie znam tego z praktyki od pierwszego razu poplynolem jak mlody pelikan ale to raczej dlatego ze mialem 12 lat jak zaczynalem z tym przygode

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie w tym problem, ze jakbym zajaral to wew. krytyk zaczalby mnie upokarzac ze jestem taka pi......a, ze nawet durnego kursu nie moge zrobic.

Albo mogloby tez pojsc w druga strone, czyli w otwarcie i rozwiazania i generalnie wy......ke na to czego nie moge zmienic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@plusio34

 

No to trochę dwutorowe myślenie, bo pisałeś, że jaranie Ci pomagało, a teraz, piszesz że byś miał wyrzuty sumienia,

to zrozumiałe, ja też tak mam, gdy już zajarałem to wyrzuty i ciągłe obwinianie się. Ja akurat jestem uzależniony więc

to inna sprawa. Więc musisz sam zdecydować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plusiu kiedys czytalem ze mozna lyknac przed paleniem benzodiazepiny typu xanax klonozepam itp. wtedy podobno nie ma mowy o bad tripie w ktorego osobiscie nie wierze od marihuany ale powiedzmy ze istnieje . zreszta mozna jeszcze kombinowac z innymi substancjami zeby uniknac przykrych doznan. poczytaj o tym najlepiej na hyperrealu chlopaki z tamtad wytestowali juz chyba wszystkie mozliwe combo wiec ci doradza jak jarac zeby nie miec zlej fazy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nie czytacie ze zrozumieniem, a uwierz mi poprzedniku, mozna miec zle fazy po bobkach. Pisalem, ze takie fazy mialem przy mocniejszym zjaraniu, dlatego tez palilem 1, 2 buchy bo wtedy bylo fajnie, Co za duzo to nie zdrowo. Generalnie trawa wzmacnia to co jest w nas. Rzadnych bezno itp nie bede jadl, nie jestem az tak glupi. JA chce zyc, a nie cpac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@plusio34

 

Dokładnie tak jak piszesz, trawa niestety może spiętrzać nasze wewnętrzne problemy a to nierzadko się zdarza.

Masz zdrowe podejście, nie chcesz ćpać a to dobrze wróży w sensie, że nie chcesz być od niej zależny.

Choć bez niej jest Ci ciężko, mi też jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×