Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

JERZY62, kim jest jegomość z Twojego avatara? Wygląda trochę jak Obi-Wan Kenobi.

Pytanie nie do mnie skierowane, ale pozwolę sobie odpowiedzieć. To Obi-Wan z młodszych dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój z tym dostępem do broni. Znajomy był w USA i mówił, że tam nikt nie chodzi chodnikiem. Wszyscy się boją. Jeśli ktoś idzie chodnikiem, to zatrzymują się kierowcy i pytają - co się stało, dlaczego idziesz? Dokąd podwieźć?

Tak, teraz też się czasem boję, wieczorem, nocą, wiadomo nie można być pewnym niczego - ale teoretycznie mogę szybciej zareagować, gdy z daleka zobaczę, że ktoś się zbliża, ma złe zamiary. A ile mam czasu na reakcję, gdy kulka leci w moją stronę? Nie, dzięki, nie chcę takiego kraju.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY62, kim jest jegomość z Twojego avatara? Wygląda trochę jak Obi-Wan Kenobi.

Pytanie nie do mnie skierowane, ale pozwolę sobie odpowiedzieć. To Obi-Wan z młodszych dni.

Heh, rzeczywiście.

Jakoś tak nie skojarzyłem, bo najbardziej zapadł mi w pamięć jego wygląd z "Zemsty Sithów".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś idzie chodnikiem, to zatrzymują się kierowcy i pytają - co się stało, dlaczego idziesz? Dokąd podwieźć?

 

Yhm...

 

Tak, teraz też się czasem boję, wieczorem, nocą, wiadomo nie można być pewnym niczego

 

To normalne ze czlowiek sie boi...ja dlatego (jako ze nie jestem czasami w stanie uniknac sytuacji wracania samej wieczorem) zaopatrzylam sie w gaz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój z tym dostępem do broni. Znajomy był w USA i mówił, że tam nikt nie chodzi chodnikiem. Wszyscy się boją. Jeśli ktoś idzie chodnikiem, to zatrzymują się kierowcy i pytają - co się stało, dlaczego idziesz? Dokąd podwieźć?

Tak, teraz też się czasem boję, wieczorem, nocą, wiadomo nie można być pewnym niczego - ale teoretycznie mogę szybciej zareagować, gdy z daleka zobaczę, że ktoś się zbliża, ma złe zamiary. A ile mam czasu na reakcję, gdy kulka leci w moją stronę? Nie, dzięki, nie chcę takiego kraju.

to niby jak oni tam fruwają?

:mrgreen:

bo jak mam się do tego ustosunkować to jakaś bzdura

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, śmierć kusi nas obietnicą rozkoszy, którą wcześniej wabiła nas miłość

 

______

 

MĄDRZE powiedziane,,, :brawo::brawo::brawo:

pozdrawiam obecnych ;)

 

---wpis :

"Kalebx3 napisał(a):

kiedy zostane porwany do Nieba i zachłysnę sie Pięknem Nieskończonym,,, Trójedynym.

 

Sranie w trąbkę, tere fere kuku ;)

 

Kalebx3 napisał(a):

Powiem Wam jeszcze ,że alkurat zostało mi objawione, dzień kiedy stąd bryknę . Zostało mi ponad 31 lat zdychania .

 

Jasnowidz się znalazł.

JERZY62, przykro mi ,że nie wierzysz w panowanie ducha nad materią . Ja wierzę w Boga Trascendentalnego ,Miłosiernego jedynego Boga w TRÓJCY ŚWIĘTEJ , , która daje narodziny i śmierć komu chce i jak chce i kiedy chce , każda data , a są dwie . Ja znam i nie szyd! Pozdrawiam , ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×