Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Cyklopka,Carica,Wolf i Dryagan witajcie,witajcie :papa::papa::papa: Wreszcie coś się będzie działo na Spamowej...

Cyklopka,mężczyźni tak mają-jak się ich olewa to nabierają na przekór apetytu(!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piękna, ale ciekawi mnie zjawisko, że się nie widzimy parę tygodni i on akurat trafia z smsem nie w dzień, kiedy o nim myślę, tylko w dzień, kiedy się w ogóle nie spodziewam.

 

Fascynuje mnie zagadnienie niespodzianek od życia i od ludzi. Bo niespodzianki są w teorii przeciwieństwem kontroli. A nad kontrolą i świadomymi wyborami pracujemy. Tak na prawdę chcemy kontrolować niespodzianki, żeby św. Mikołaj "zaskoczył" nas wymarzonym prezentem, sympatia pierścionkiem zaręczynowym a przyjaciele przyjęciem urodzinowym. De facto nie mogliby nas zaskoczyć, gdyby nie wiedzieli co lubimy i czego chcemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Wszystkim! :papa:

 

Ale dziś paskudnie na dworze, leje, siąpi... no zgnilizna zupełna. Zrobiłam zakupy po wyjściu z pracy i szybciutko do domu na obiad i pod koc.

Trzeba piąteczek uczcić odpoczynkiem, bo zdechła jestem.

Miłego popołudnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówcie mi o piąteczku, bo mam dwa sprawdziany i prezentację w niedzielę :hide:

 

mężczyźni tak mają-jak się ich olewa to nabierają na przekór apetytu

Bo w mężczyźnie się wtedy odzywa instynkt łowcy :D

I jak to się ma do mojej terapii, gdzie mam sama decydować o swoim życiu, czyli być bytem podejmującym działanie, a nie biernie czekającym na uśmiech losu?

 

Poza tym olewając kogoś zbyt systematycznie można doprowadzić do utraty kontaktu i zerwania więzi :pirate:

 

Ja mam tak, że jak się czegoś spodziewam to to się nie stanie, a jak się nie spodziewam to bam.

No właśnie i co począć z moją psychozą i myśleniem magicznym.

 

No nic, podobno tylko ten, kto się dobrze czuje ze sobą i nie potrzebuje uwagi ze strony innych, ma dobre relacje z ludźmi.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×