Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Kochani!!!

 

Okropna pogoda, nie wiem, czy wlewac w siebie kolejną kawę, czy brac procha, czy co...

Korzystając z tego, że nie padało zrobiłam wielkie kółko z psem, apteka, biedra i takie tam, teraz łapię za szmatę i zabieram się za sprzątanie, pranie. Tak mi się atrakcyjnie urlop zaczyna. ;)

Popołudniu idę do kosmetyczki, żeby mi pazura naprawiła, bo mi się odłupał, potem obiad i dzień minie.

Uruchomiłam rano lodówkę, zobaczymy, czy zacznie mrozic.

 

Miłego dnia!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! :papa:

 

Buro od rana, w nocy lało, ale jest dość ciepło. Nastrój mam dzisiaj w miarę stabilny, spokojnie dzień w pracy mija i oby tak dalej. Jak siadłam rano do biurka, tak chyba przyrosłam, tyle co do toalety. ;) Jakaś mało ruchliwa dzisiaj jestem.

 

kosmostrada, a myślałam, że ruszy, a tu klapa na całego :bezradny: to masz nowy wydatek; :bezradny:

Wcale Ci się nie dziwię, że masz nastrój do kitu i nic się nie chce. Skieruj działania w stronę urlopu i niczym się nie przejmuj, chałupa nie ucieknie, porządki zostaw na później.

Pazurka zrób, muzyczkę ulubioną se włącz i jakoś pójdzie dzionek. Tulam w tym roztelepaniu. Bisous14.gif

 

Carica Milica, smacznej japońszczyzny! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kryty_k, oddychaj powoli. Chaos to zło, ale można zapanować nad tym

 

Jedno to chaos wewnętrzny - trzeba czasami czasu by sobie go poukładać, ale jak do tego wprowadzają jeszcze chaos z zewnątrz - wymagają bóg wie czego, każdy ma inną koncepcję i wymaga czego innego - a ty masz wszystko pogodzić nie mając w dodatku na to czasu i koncentracji...

 

wysiadam już - nie daję rady... nie wiem, może jestem zbyt leniwa, może zbyt szurnięta i nie nadaję się do pracy... może tylko za mocno panikuję nie wiedząc jak się zabrać za ten stos zadań... a rzucić tego nie można - bo z czegoś trzeba żyć... bo żyć kazali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pazurki naprawione. Postanowiłam sobie jakąś przyjemność zrobić i kupiłam u moich kosmetyczek ampułkę na pienkność. :D Dostałam od nich próbkę peelingu enzymatycznego i kremu, co mi robi zabieg w domu. Dziś wieczorem spa. :smile:

 

Carica Milica, Zazdraszczam dzisiejszych pyszności, ja zgodnie z humorem idę na łatwiznę i smażę łososia.

 

misty-eyed, Tak Kochana, pozostaje tylko czekac na lepszy czas. :bezradny:

 

mirunia, To dobrze, że masz stabilny dzionek! :great:

Muszę ogarnąć chałupę, bo przecież moja siostra będzie mieszkać z psem, to muszę przygotować. :smile:

Co dziś masz na obiadek?

 

Lusesita Dolores, Najpierw zawołam serwis, ile by kosztowała naprawa, ta lodówka ma trzy lata, sumie niedawno ją spłaciliśmy. :(

 

piękna, No ja niby cały dzień się czymś zajmuję, ale za wiele to nie pomaga. :bezradny: Chociaż może gdybym leżała, byłoby gorzej.

 

kryty_k, Standardowe forumowe pytanie - czy bierzesz jakieś leki i jesteś pod opieką lekarza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kryty_k,bierz długopis w łapkę i pisz na karteczce ,co jest do zrobienia...może w ten sposób chociaż trochę uporządkujesz ten chaos(?)Odrzuć wszystkie nadprogramowe rzeczy,sprawy,których nie jesteś w stanie teraz zrobić i trzymaj się mocno!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie leje... :why: najchętniej wlazłabym pod kocyk i ucięła komara. Chyba tak zrobię, bo ziewam jak hipopotam. :mhm:

 

kosmostrada, obiadek zwykły... mielony w sosie musztardowym (dla odmiany), ziemniaki i pekinka z jabłkiem.

 

To tak z grubsza ogarnij chatę, siostra oko wyrozumiałe przymruży... a spa konieczne dla poprawy urody i nastroju. ;)

 

misty-eyed, ciężki dzionek, ale damy radę go udźwignąć... może jutro będzie żwawiej, oby... ;)

 

piękna, :papa: dietetycznie, ale smacznie i zdrowo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×