Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :papa:

 

detektywmonk, nie da się o chorobie nie myśleć bo ją czuje :-|

Czucie,czuciem.Ale nie poświęcam chorobie całego czasu.

A jakie masz objawy?

Czasem sobie myślę,że gdyby nie choroba.Już bym nie był prawiczkiem.

A także,mam problem z inteligencją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wzięłam procha na noc i jak tylko zacznie mnie morzyć, to wskakuję pod kołdrę. Senny dzisiaj dla mnie dzień, ale dobrze, że już mija. Jutro powinno być lepiej, taką mam nadzieję.

Zaraz łyknę łyżeczkę tranu, to i na obdarte kaszlem gardło pomoże taka tłustość. ;)

Straszne wietrzysko na jutro zapowiadają, szczególnie północ-południe.

 

kosmostrada, też słyszałam ptaszki, a przez okno widzę jak leszczyna kwitnie, takie żółte kluchy wiszą. ;)

 

Little Red Fox, jak zdróweczko i samopoczucie?

 

cyklopka, to pewnie już jutro poczytam Twoją relację... ale życzę lepszego wtorku.

 

naleśnik, może podasz jakiś fajny przepis na sałatkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, dziwna czy nie dziwna, jedno jest pewne: toksyczna. I to wystarczy żeby nie zawracać sobie ową niewiastą głowy.

 

z bitą śmietaną wszystko może być dobre jeśli jest do tego jeszcze mięsko! :pirate:

żartuję, aż tak źle ze mną jeszcze nie ma...

 

Schabowy z bitą śmietaną! To byłby hit! :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, Ty z sercem na dłoni, a tu siekierka.... :lol: Od razu wiedziałam, kto. :D

Troll, albo psychopatka, nieważne, cud, że jeszcze Spamowej nie odwiedziła.

 

na_leśnik, ślinotoku dostałam. :105: Jestem również fanką dobrej prawdziwej bitej śmietany ( nie paskudztwa ze sprayu).

 

mirunia, Spokojnej nocy Kochana i niech wtorek Cię rozpieści. ;)

 

Idę posmarowac maścią przeciwbólową palucha. :shock: To już naprawdę dziwne miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, brak umiejętności stworzenia relacji intymnej czy jakiejś tam zaradności życiowej to jeszcze nie choroba.

Są też osoby zaradne, które mają dobrą pracę, a nie ma z nimi o czym pogadać, a ty czytasz i oglądasz programy na różne tematy, więc wiesz dużo ciekawych rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc Lobuzy:)

 

Troche pidczytalam co u Was;)

 

Ja wlasnie wrocilam z zakupow...szafa uzupelniona o dwoe pary spodni :yeah: chcialam jeszcze kupic buty...ale byla ostatnia para w moim numerze... Ale tylko jeden but :hide: nie pytajcie mnie jakim cudem...bo nawet sprzedawczyni tego nie umiala wyjasnic :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, Oj Kochana witaj! Już się martwiłam! Mam nadzieję, że ten drobny szopping jest objawem dobrego humorku.

 

Ulubienica Dryagana ;) już zaczyna nawet witac ludzi na forum, ale się zdenerwowałam.

 

cyklopka, Kochana Twoja empatia zaczyna byc niepokojąca. :mrgreen: Bez względu na prawdziwośc i wagę problemów pewne zachowania są dla mnie osobiście nie do przyjęcia. To tak jakby każdy z trudnym dzieciństwem musiał zostac seryjnym zabójcą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×